רכב ראשון, פרויקט מודינג - סונומה 2X4 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכב ראשון, פרויקט מודינג - סונומה 2X4

e-Pit@m

Recommended Posts

קוראים לזה שנורקל .... וזה מיועד בעיקר לרכבי דיזל כי בשיזל אתה יכול להכניס את כלה מנוע למים והוא עדיין יעבוד... בבנזין - מה לעשות זה לא ככה... זה בלתי אפשרי - זה יכול לשפר את הניקיון של האוויר שיכנס למנוע אבל ובמאוורי מים נמוכים יש מכוניות שיניקת האוויר היא מהכנף אז זה ימנע נעילה דיהרוסטטית של המנוע במקרה של גל לכיוון הכנף אבל תו לא!

הוא לא מיועד לנסיעה במים כמו דיזל אם הוא בנזין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. תנועה רציפה אתה יכול גם עם גיר רגיל חמוד שלי .... תשים בהילוך ותסע, ואתה יכול לתמרן יפה מאוד בין ההילוכים עם הפעלה של תיבת העברה.

ב. תיבה אוטמטית פשוט תלך קיבנמט אלא אם כן היא לא תיבה מיוחדת שגם אותה תצטרך להחליף אם זה מה שתרצה זה תיבות מאודיקרות והבי דיוטי לא כמו התיבה המקורית שקיימת באוטו... היא לא מיועדת למטרות כאלה - צעק עד מחורתיים מצידי.

ג. אין כזה דבר נזק נפסק - נזק קורה ! ברגע שאתה פונה והרכב מתחיל לבעוט וזה קורה אז נגרם נזק לקורנה למייסבים לפיניון לצלבים ושלא נדבר על הציריות. נעילה אוטמטית מגדילה את כל שיחקת מכלולי ההנעה ! נקודה ! אבל שוב אין לך מושג בזה בגרוש אז אתה חכם להתווכח. נעילות נשלטות אינן הידראליות כלל !! או שהן חשמליות או פנאומטיות ! נעילות הידראוליות נדירות מאוד !! בנעילה אוטמטית אתה כל הזמן נעול אתה לא יודע אפילו איך זה עובד.... אין לך מושג איך העקרון של נעילה רגילה ושל נעילה אוטמטית עובדות וזה מוכיח כמה שטויות אתה כותב.

כן - הקרמה שלי מאוד שלילית לגבייך ותפסיק לאיים. אתה לא אלוהים ומספיק עם סתימת הפיות! מה אתה חושב שאני ? ערן ? רוקפורד ? מספיק עם שלטון העריצות הזה !! כל פעם שמישהו יראה לך שאתה טועה אתה תאיים עליו ? כל הכבוד לך....

א. אם כך אתה סופרמן, אני מעדיף לעבוד בו תיבה אוטומטית, ולדעתי התנועה תהייה רציפה יותר.

נ.ב זוהי המלצתו גם של עידו.

ב. עובדה שעידו מתחרה עם הסונומה שברשותו עם תיבה אוטומטית סטנדרטית, והיא עוד לא הלכה קיבינימט.

ג. נזק כן יכול להעצר, לפני שיהיה חמור.. הנזק הוא בלאי עד שבר מכני.

אף אחד לא מפעיל נעילה בכניסה לסיבוב או בנהיגה מהירה...

לא הראת לי שאני טועה,

ואני עדיין מאיים עליך... אם לא תשמור על התנהגות ראויה, תורחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

אורי תפסיק עם הבריונות! על מה בדיוק אתה תרחיק אותו? על זה שהוכיח לך שאתה טועה?

באמת משהו מסריח פה! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי תעשה לי טובה, ראינו דיונים הרבה יותר גרועים מאשר לכנות את חברך היקר "תינוק" נו באמת.... הוד ביריונותו.והזלזול שהוא מפגין על כל דעה שונה משלו מאז ומעולם, זה כן תרבותי?

אם הייתי מזלזל, אז זה אכן אל היה תרבותי.

אבל עד כה.. אני נותן לאנשים כאן את היחס המלא המגיע להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אם כך אתה סופרמן, אני מעדיף לעבוד רכב בו תיבה אוטומטית, ולדעתי התנועה תהייה רציפה יותר.

נ.ב זוהי המלצתו גם של עידו.

ב. עובדה שעידו מתחרה עם הסונומה שברשותו עם תיבה אוטומטית סטנדרטית, והיא עוד לא הלכה קיבינימט.

ג. נזק כן יכול להעצר, לפני שיהיה חמור.. הנזק הוא בלאי עד שבר מכני.

אף אחד לא מפעיל נעילה בכניסה לסיבוב או בנהיגה מהירה...

לא הראת לי שאני טועה,

ואני עדיין מאיים עליך... אם לא תשמור על התנהגות ראויה, תורחק.

ואינני מפחד מהאיומים שלך... בוא תראה לכולם איזה בריון אתה.... לא פלא שכל האנשים הטובים כבר עזבו את הפורומים בגלל הרמה של המנהלים....

א. או שאני סופרמן או שאתה מוגבל מוטרית ....

ב. לנסיעה מאומצת תיבה אוטמטית לא טובה - נקודה! היא מתחממת ונהרסת. אל תשווה את יכולת הנהיגה של עידו הדגול - ליכולת נהיגה של בחור שאפילו לא יודע מה זה קלצ'....

ג. אתה כ"כ ארררררררררררררררר אין לך מושג איך זה עובד !!! אתה לא מבין שאתה לא מפעיל דטריוט לוקר?!?! אתה לא תופס את זה?!?! זה פועל כל הזמן ?!! שהעקרון של זה שזה לא נותן לציריה אחת להתוסבב יותר לאט מהשני שזה עובד על הפרשי מהיריות !!!?!!? יווו אתה כזה !@*)&!@$*)!@&*#$ לך ל www.jeepolog.com תלמד ותחכים ותחזור אליינו כשתדע יותר ... בסדר? לא מפעילים את זה מתי שרוצים... הנזק הוא לרק בלאי - חמוד כשתגזור ציריה נראה מה יהיה אבל כנמובן אין לך מושג אפילו של חצי מהמושגים שאני מדבר עליהם נכון ? אבל יפה לזרוק אותם ברשימה ארוכה ....

מעבר לזה חבל לי לבזבז את כל הידע הטכני שלי על וויכוחים עם צוציק שלא יודע על איזה דברים הוא מדבר אפילו או איך הם פועלים ... קאפיש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי תפסיק עם הבריונות! על מה בדיוק אתה תרחיק אותו? על זה שהוכיח לך שאתה טועה?

באמת משהו מסריח פה! >:(

לא, אין לי בעיה להודות בטעות.

אם לא שמת לב לאורך הדיון.. הוא לא הוכיח לי שטעיתי.

אני מציע שתקרא את הקישורים שנתתי בנוגע לסונומה.. ותחכים מעט (או שלא).

תקרא לכך בריונות, אני אקרא לכך לשמור על כבודי ועל רמת הדיון.

אשר גולשת לפסים אישיים.. מידי.

לא זכור לי אפילו לא במילה אחת אשר פגעתי בכבודו של משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

לא פלא שכל האנשים הטובים כבר עזבו את הפורומים בגלל הרמה של המנהלים...

מצדד בריבוע! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מזלזל, אז זה אכן אל היה תרבותי.

אבל עד כה.. אני נותן לאנשים כאן את היחס המלא המגיע להם.

שזה זלזול טהור ונקי, כמו שאתה רגיל לעשות מאז ומתמיד..... הערבים הם אותם עברים והים הוא אותו ים ואורי אותו אורי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח RnGKay

לא, אין לי בעיה להודות בטעות.

אם לא שמת לב לאורך הדיון.. הוא לא הוכיח לי שטעיתי.

אני מציע שתקרא את הקישורים שנתתי בנוגע לסונומה.. ותחכים מעט (או שלא).

תקרא לכך בריונות, אני אקרא לכך לשמור על כבודי ועל רמת הדיון.

אשר גולשת לפסים אישיים.. מידי.

לא זכור לי אפילו לא במילה אחת אשר פגעתי בכבודו של משתמש.

לאורך כל הדיון לא ראיתי אותו פוגע בכבודך! מרבית הדברים שהוא אמר היו נכונים, אתה אכן ילד קטן ואכן אין לך עדיין רשיון... וכצופה מהצד אני הייתי אומר שכל העניין הוא התלהבות אחת גדולה ממישהו שאין לו אפילו רשיון לכך.

ולא, אני לא הולך להכנס ללינקים ולהסברים על הנושא כי אין לי שום עניין בו!

אתה ומאפיסטו ישר מאיימים בהרחקה על כל דבר קטן! ככה היה בדיוק בתראד של מאפיסטו על חידוש המערכת (שם האיומים היו על שני חברים מכובדים - Kriz ו-TheByter) וככה זה פה! לא מסוגלים לקבל ביקורת קיצונית, סרקאזם או ציניות אל תשתתפו בדיונים... זה עובר גבולות...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חהחהחהחהחה הצחקתני ....

בוא נעשה אוסף של התגובות הפוגעות וזה רק משרשור זה של הנכבד:

• אני מציע שתקרא את הקישורים שנתתי בנוגע לסונומה.. ותחכים מעט (או שלא).
  • ד"א, הניסיון שלך בדיונות ושבילים רעוע,
  • אין לי...אנחנו פתוחים להצעות, זה מה שאמרתי.., כרגע התגובות לא היו ברמה שציפיתי אלייה עוד.
  • 6. אני לא יודע כיצד אתה קובע את מה שקבעת, הסונומה בתור טנדר בסיסי אןכ כן נחשבים לרופסים של טנדרי ארה"ב.. אבל היא בסיס מעולה לנהיגת שבילים, זה כבר הוכח.. אתה לא יכול לזרוק שטויות באוויר ולזלזל בכל מה שאתה קורה..
  • 11. תודה על הזלזול, אך עד כה לא הייתה לך הערה תועלתנית אחת.

ושים לב למה שאנשים אחרים אומרים פה.... שים לב - אני לא היחיד... ולא צריך עוד להזכיר שמות של אנשים שפגעת בהם. חלאס כבר תתבגר.

תראה כמה סתירות יש בתוך כל הג'יבריש שאתה כותב - וכל זה בגלל שאין לך מושג וחצי מושג בכל הדברים האלה.

בנוסף - בדיוק הוכחתי לך שאתה טועה וכל זה עם נימוקים טכניים הכי מופרטים שיש ... אבל אתה כ"כ בטוח בצדקתך....

זה ממש עצוב... ווהודעות שלי טיפשיות? שים לב רק כמהידע טכני נשפך שם שאתה מסרב להפנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, זה באמת עובר גבולות.

אני לא מוכן להתקפות אישיות על משתמשים (ללא קשר אם הם חברי צוות) בפורום שלי.

טוב עשה Kerberos שבחר ב " !@*)&!@$*)!@&*#$ " כדי לתאר את הרגשות העזים שלו כלפי אורי, אחרת הוא כבר היה נוסף לרשימת ה Banned.

תצעקו 'בריונות' כמה שתרצו, זה לא מזיז לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...