הזמנות מאתרי אינטרנט והתשלום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנות מאתרי אינטרנט והתשלום

Deus EX

Recommended Posts

היי

כאמור הזמנתי את הגי פורס טי500 שלי

עכשיו נוצרה לי בעיה , כל האיימיילים הישנים שלי בניהם האישור של ההזמנה שלי נמחקו עקב פירמוט המחשב

מה שאומר שאני אפילו לא יודע כמה אני צריך לשלם , אני רק זוכר שזה היה בין 1800 לבין 1820

שלחתי אי מייל לפנדס והם אמרו לי שבגלל שהדולר עלה אני צריך לשלם לפי שער הדולר החדש שזה אומר 1972 שקל

אם אני לא טועה אני צריך לשלם לפי שער הדולר של אותו יום בו בוצעה ההזמנה

אודה לכם מאוד אם תענו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

עד כמה שאני יודע אתה משלם לפי שער הדולר של יום הרכישה , אבל אם הזמנת , ולא שילמת ביום הרכישה , אתה חייב לשלם לפי שער הדולר באותו יום שתשלם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה זה משנה?

אתה אומר שהתשלום שלהם ליבואן הוא שונה אם אני משלם באותו היום או רק מתי שהמוצר מגיע?

אבא שלי מפחד לקנות דרך כרטיס אשראי באינטרנט , אז בחרנו באפשרות של לשלם במזומן כאשר הכרטיס הגיע

ער מאז יותר מחודש והדולר הספיק לעלות ביותר מ15 אגורות

בגלל שאני משלם במזומן מה שיותר טוב לחנות אני צריך לשלם 170 שקל יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, אם ביצעת כבר רכישה בסכום מסויים, ושיטת התשלום הנבחרת היתה תשלום לשליח, אז זה לא משנה כלום אם השליח מאחר ובינתיים הדולר עולה, בדיוק כמו שזה לא משנה אם הוא מאחר ובינתיים המחיר של המוצר יורד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרי הזמנתי ביום מסויים , מן הסתם הם מזמינים את זה מהיבואן באותו היום בשביל להספיק לפסק את המוצר בזמן שהם מתחייבים אליו

אוקי , אז לא בדיוק עברו 14 יום כמו שהם הבטיחו אבל היו בעיות עם הרקולס , אין בעיה , אבל לחייב אותי על שער הדולר הנוכחי?

למה?

בגלל שהם איחרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשלם בשום פנים ואופן את התוספת. לא רק שאתה לא אשם באיחור שלהם, שער הדולר הושפע לא מהחלשות השקל בעולם אלא בגלל מימוש השקעות דולריות בעקבות הורדת הריבית בארץ. זו טעות לחשוב שאם שער הדולר עולה המחירים צריכים לעלות, אין שום סיבה במיתון הכבד היום להעלאת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם בכלל לא משנה, כי המחיר נקבע לפי המחיר ברגע ביצוע הקניה ( =הזמנה)

אתה יודע כמה פעמים קרה לי שהזמנתי משהו במחיר מסויים, ועד שהוא הגיע אליי הביתה (כמה ימים), בינתיים המחיר ירד ?

(טוב נו, אז לא הרבה פעמים.. אבל קרה.. :))

גם המחיר של המסך שלי (iiyama 451 pro) ירד בבת-אחת בכמעט 100 דולר, חודש-חודשיים אחרי שקניתי אותו... תאר לך מה היה קורה אם הייתי קונה אותו יומיים לפני הירידה? אתה חושב שמישהו היה מתייחס אליי, ודורש ממני רק את התשלום החדש, הזול יותר, בגלל שביום שהמסך הגיע אליי הביתה המחיר כבר היה זול יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

שלחתי להם אי מייל והם אמרו לי :

"

שער ה- $ עלה , היבואן מחייב אותי על פי שער ה-$ החדש "

האומנם?

אמרתי להם שזאת חוצפה , למה שאני אצטרך לשלם 170 שקל יותר בגלל שהם איחרו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי דורש את המחיר שעליו הם התחייבו בזמן ביצוע העיסקה, או קונה במקום אחר...

מה זה משנה????

אם הוא יבטל את העסקה וילך לחנות אחרת הוא ישלם אותו מחיר כמו שהוא נדרש כאן.

בגלל ששער הדולר בכל החנויות הוא דיי אחיד (אגורה יותר, אגורה פחות).

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה , הם לאמסכימים לרדת מהמחיר

הם אמרו שהם מבינים אותי ואם אני רוצה אני יכול לבטל, אבל זה לא ישנה, אני רוצה את הכרטיס וזה לא ישנה אם אני יזמין ממקום אחר , גם ככה אני אשלם את אותו הסכום (והאמת היא שבפנדס זה עולה 3 דולר פחות אבל זה באמת שולי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבואן מחייב אותם בשער הדולר הקיים ביום בו סיפק להם את הסחורה ומגיש להם חשבון כללי בסוף כל חודש !!

וחיוב עבור הפריטים מיתבצע לפי שער הדולר שהיה באותו יום של ההספקה של כל פריט ופריט.

מצד אחד הם צודקים ומהצד השני עיסקה צריך לכבד כפי שאושרה במקור !!!

יש שלוש אפשריות:

1. תשלם את מה שהם דורשים.

2. תבדוק אים אתה יכול להשיג זול יותר במקום אחר ואים כן תבטל את העיסקה.

3. תשלם כמה שהם דורשים ואחר כך תפנה למועצה להגנת הצרכן עים אישור ההזמנה שיש לך כולל המחיר ותאמין לי שהם רגישים במועצה במיוחד לעיסקאות .

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...