מציאת כתובת MAC לפי כתובת IP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מציאת כתובת MAC לפי כתובת IP

3d7

Recommended Posts

שלום! :hi:

אני מחפש תוכנה שמציגה כתובת של כרטיס של מחשב באינטרנט לפי הכתובת IP שלו.

אני מתכוון שאני רוצה למצוא כתובת של מחשב, לא לפי כתובת IP של מקומית, אלא לפי כתובת IP אמיתית.

המחשב לא נמצא ברשת מקומית ביחד עם המחשב שלי, אלא מדובר במחשב מרוחק עם חיבור מהיר (ADSL/כבלים).

אני צריך את התוכנה לצורך הגנה על מקומית, באמצעות חסימת מחשב ספיצפי.

יש בכלל אפשרות כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוטוקול ARP הוא הפרוטוקול שבו הרשת משתמשת כדי לגלות של מכונה לפי ה-IP שלה.

לבעיה שלך אין פתרון, כי שום נתב בעולם לא יעביר בקשות ARP מחוץ לרשת המקומית, וגם אם כן, אפשר בקלות להחליף כרטיס רשת או לזייף כתובת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חייב את הכתובת של הכרטיס רשת של המחשב. אני יכול להסתפק בכתובת של הנתב.

במידה ויחליפו כרטיס רשת או נתב, אז אני אוכל לחסום את הכתובת החדשה.

לגבי זיוף של כתובת , אני לא יודע עד כמה זה פשוט (אפשר לקבל הסבר לגבי זה?), אבל עדיף שתהיה יכולת לחסום כתובת MAC מאשר לא לעשות דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של איזה נתב בדיוק? מי זה אותו מחשב? איפה הוא באינטרנט? בממוצע בין שני מחשבים באינטרנט יש משהו כמו 15 נתבים, ואף אחד מהם לא ייתן לך ARP.

פחות או יותר בכל נתב ביתי יש אפשרות להגדרת ע"י המשתמש. וגם בחלק גדול מהדרייברים של כרטיסי הרשת.

מה הבעיה שאתה רוצה למנוע בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג באיזה נתב מדובר, וזה גם לא ממש רלוונטי.

מדובר בשרת פתוח (אין סיסמה, ואני גם לא רוצה לשים סיסמה) שאפשר לחסום בו גישה לפי כתובת IP, ולפי כתובת .

כאשר מישהו מתחבר לשרת, אני יכול לדעת מהי הכתובת IP שלו, ולחסום אותו אם אני לא רוצה שתהיה לו גישה.

אני רוצה לזהות את הכתובת לפי הכתובת IP, כדי שתהיה לי אפשרות לחסום גם לפי כתובת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתובות הן רק לשימוש ברשת ETHERNET (או ברשתות LAN אחרות, אבל זה לא רלוונטי).

אתה יכול לגלות כתובת בחיבור אלחוטי כי זה עדיין רשת ETHERNET.

עכשיו, אמנם לנתב יש כתובת (אפילו שתיים, אחת לממשק הLAN ואחת לממשק הWAN), אבל באינטרנט אתה לא תוכל למצוא אותה כי אין בה שימוש.

זה כמו לשאול מישהו ברחוב איך להגיע אליך לבית ע"י זה שאתה נותן לו את המס' ת.ז. שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... הבנתי!

דרך אגב, אם מישהו ברחוב נותן לך את המס' ת.ז. שלו ושואל אותך איך להגיע לבית שלו, אז אתה צריך לעשות את הצעדים הבאים:

1. להוציא מהתיק את המחשב הנייד שלך.

2. להיכנס למרשם האוכלוסין של משרד הפנים.

3. להכניס את המס' ת.ז.

4. לפי המס' ת.ז. אתה מקבל את השם והכתובת שלו.

5. להוציא את ה-PDA שלך מהכיס.

6. להפעיל את תוכנת הניווט החביבה עליך.

7. להתחבר ללוויינים באמצעות מקלט .

8. להכניס את הכתובת.

9. להסביר לאיש שהלך לאיבוד איך להגיע לבית שלו.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לשאול מישהו ברחוב איך להגיע אליך לבית ע"י זה שאתה נותן לו את המס' ת.ז. שלך.

לא, אבל זה כמו לשאול מישהו ברחוב איך להגיע אליך הביתה ע"י זה שאתה אומר לו איך קוראים לשכנים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל זה כמו לשאול מישהו ברחוב איך להגיע אליך הביתה ע"י זה שאתה אומר לו איך קוראים לשכנים שלך.

גם לא :)

זה כמו לשאול מישהו איך מגיעים אליך הביתה ע"י זה שאתה אומר לו באיזה חדר שינה בתוך הדירה אתה ישן ...

IP ממקם אותך מחוץ לבית ממקם אותך בתוך הבית (בהשאלה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להפסיק להאספים את הת'רד!

הדוגמא היית ע"מ שיהיה מובן שלמרות ששני הדברים מזוהים אם אותו בנאדם אין בינהם קשר ישיר.

מי שיש לו בעיות עם המטפורות שלי שישלח לי הודעה פרטית ואני אתנקש בו בזמני החופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...