Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

לא היתה שום אי הבנה.

הנה:

The GHOUL engine enables depiction of graphic violence, in which character models are based on body parts that can each independently sustain damage (gore zones). There are 26 zones in total. A shot to the head with a powerful gun will often make the target's head explode, leaving but the bloody stump of the neck remaining; a close-range shot to the stomach with a shotgun will leave an enemy's bowels in a bloody mess, and a shot to the nether regions will cause the victim to clutch his groin in agony for a few seconds before keeling over dead. It is possible to shoot off an enemy's limbs (head, arms, legs) leaving left but a bloody torso. Non-violence is also a possibility, if the player is a good shot it is possible to shoot an enemy's weapon out of their hand, causing them to cower on the floor in surrender. The game came with options to disable all gore, however.

מתוך בערך של SOF.

The series' focal point, graphic depiction of human bodily dismemberment, makes another appearance in Soldier of Fortune II. GHOUL 2.0, as the new engine was called, features 36 gore zones, allowing for increasingly detailed depictions of gore and carnage. A shot to the head can now blow away a chunk of scalp and expose the dripping brain beneath, and blown-off limbs will reveal jutting bones and spurting blood. At the same time, the gore was fashioned more believably, stylistically, than in the original game. More firepower is required to dismember or inflict open wounds.

מתוך הערך של SOF2.

ופה גדול, אתה כנראה צודק.

אבל הגרסה הלא מוצנזרת של SOF3 צריכה להיות אלימה ביותר, חבל שרצו לעשות כסף קל על חשבון המעריצים במקום לתת ל - RAVEN לעשות אותו (למרות שהם עסוקים בפרוייקטים אחרים עכשיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מנוע במיוחד לפירוק גופות...?

אם הם רק היו משקיעים במשחקיות כמו שהם משקיעים בדם אולי היה יוצא משחק שאשכרה יש סיבה לשחק בו...

עוד מקרה של ניהול משאבים גרוע נכנס לסטטיסטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישלי ת'משחק.. וכשאני מפעיל אותו הכל עובד וזה.. כשהוא נכנס למשחק ממש אז אתה שמוע קול כזה צורם כל הזמן מין ציפצוף כזה.. ואז זה נותן לך לשחק באיזה 10 שניות.. וזה זז לאט כזה.. ואז יוצא כל המשחק..

הכרטיס מסך שלי הוא 8800GT ככה שאין מצב שהמחשב שלי לא מספיק טוב.. כנראה הבעיה היא שיש לי .. ואולי צריך פא'ץ או משהו שיפעיל את זה טוב עם .. מישהו יודע אולי מה הבעיה ואיך אני יכול לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני חוזר בי, אמנם המשחק בהתחלה נראה לא משהו כלל, התנועה והמשחקיות, אין בכלל.

אבל, כשממשיכים לשחק הוא ממש נחמד, הרבה סוגי נשקים ומשימות מעניינות.

זה לא COD4 או קרייסיס, אבל זה משחק ששווה להעביר איתו את הזמן די בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

היי אני יודע שזה משחק ישן אבל יש לי בעיה!

אני רואה הכול בצורה של שחור לבן כזה... זה קרה גם לכם??

יש אולי איזה עדכון למשחק אני מאד אהבתי :(

עזרה!!!!! חחחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...