Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

התקנתי את המשחק sof3 עם כל הדיסקים המלא והוא מתי שאני רוצה להיכנס למשחק הוא מעלה לי חלון שאפשר ללחוץ play וכאשר שנכנסתי

הוא העלה לי הודעה שרשום בה כך

"{לא נמצא נקודת כניסה} לא היתה אפשרות לאתר את נקודת הכניסה OpenVxDHandle של ההליך בספריית הקישור הדינאמי KERNEL32.dll "

מה הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי זה נובע מהתנגשות בין מערכת ההפעלה אליה מיועדת הגרסה שאתה מפעיל לבין מערכת ההפעלה בפועל.

בפועל, מי שראיתי שהצליח לפתור את זה, היו אנשים שעשו repair install (משמע - דפק בווינדוז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

crack לא יעזור לך. כל התוכנות שמוציאות שגיאה כזו בווינדוז (זה לא שמור רק למשחק שלך ספציפית) אמורות בתכלס להיות מותאמות לגרסה של הווינדוז. אבל כנראה שיש איזה פגם בווינדוז (וזו ממש פעם ראשונה שזה קורה... :lol: ) שמביא לכך.

אם אתה ממש ממש לחוץ על המשחק, אז שוב - הפתרון היחיד שמצאתי ברשת לעניין הזה זה repair install.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם יש למישהו המלצה על משחק אני מחר הולך לקנות... אבל משהו בסגנון שיהיה עם גרפיקה טובה וברמה משחק אם יש המלצה למישהו... שימשיך פה בהודעות ואם מישהו מצא פיתרון לבעיה מוזמן לכתוב גם......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתאפק חודש, כדאי מאוד לחכות לזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=319601.0

אם אין ברשותך עותק של COD4 ואתה חובב יריות ממבט ראשון, זה משחק שהוא בגדר חובה בבית.

עדכון:

הגיע לידי עותק של SOF3

החלטתי בכל זאת לתת לו צ'אנס ולהתקין אותו

אעדכן בהמשך אם הוא שווה משהו, למרות הכל.

ובכן,מצאתי את עצמי משחק איזה חצי שעה קשה להגיד שסבלתי.

הגרפיקה יפה,עיצוב הנשקים טוב (זהה ל COD4 כמעט)

המשחקיות סבירה,האויבים דבילים אבל נסבלים

הדיבוב די מעצבן אבל נסלח להם

מדי פעם אחרי שחשבתי שחיסלתי את כל המחבלים מופיע לי פתאום משום מקום עוד אחד ממש מאחורי...

אבל זה לא קורה הרבה ותמיד אפשר לדקור אותו תוך כדי סיבוב, זה עובד.

זה לא COD4 אבל זה בהחלט משחק סביר ומי שאוהב יריות ממבט ראשון יכול למצוא את עצמו נהנה.

המולטי חסר בשחקנים אבל יש שם תנועה דלילה שאולי תגדל.

ניתן לבחור דמות מתוך הרשימה (סקין)

סה"כ יש לי הרגשה שקצת הגזימו עם הביקורות

תמונות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...