Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Soldier of Fortune: Payback - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהמדף באחת החנויות הקרובות לביתך .

דבר אחר,לא יודע אם שמתם לב אבל המשחק זוכה להתעלמות מוחלטת ממבקרי המשחקים בעולם.

אולי זה אומר משהו.

עריכה-

ראיתי שהמשחק קיבל 2 ביקורות לגירסת ה אקסבוקס

61 IGN

Soldier of Fortune: Payback has one thing going for it: excessive dismemberment. Everything else is standard stuff for a shooter. Yet, I must admit, that I get a guilty pleasure playing Payback. Though it's not a good game, it's still fun to see body parts fly.

http://xbox360.ign.com/articles/835/835672p1.html

60 GameDaily

The bland story mode, despite whisking you away to numerous locations, features lame brain artificial intelligence, a boring narrative, corny characters and the same point A to point B objectives, making it worth just a few hours of play.

http://www.gamedaily.com/games/soldier-of-fortune-payback/xbox-360/game-reviews/review/6676/1868/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IGN ו GameDaily הרבה יותר נחמדים ממנו :lol:

עזבו את הבעיות שהזכרתם, אי אפשר להציץ בפינות (LEAN TO THE SIDES), אי אפשר לרוץ ולקפוץ, אי אפשר להסתובב כשרצים :screwy: זה ניראה כאילו נתנו לילדים בבצפר לבנות את המשחק :nixweiss:

אני לא מבין למה אתם שיחקתם בשרת של GAMER, שרת גרוע, בחו"ל היו שרתים הרבה יותר טובים (והאנשים היו הרבה יותר נחמדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די אהבתי את המשחק (אבל בתור חולה SOF) בגלל שאני כל כך אוהב את הסדרה איך אפשר לא לקבל עוד כותר..

משחק חביב בהחלט השליטה טיפה לקויה..

ויש ליקויים נוספים חדי העין מביננו רק חדי העין כמובן יוכלו להבין שזה לא יהיה כותר מצליח כמו UT3, Crysis

אבל מה שאהבתי במשחק שגם אם "קנית" אותו עדיין אפשר לשחק ברשת שזה גם היה בקודמים בסדרה קונים עותק אחד ומחלקים לכל החברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אפשר להוריד את המשחק??

בתודה מראש.אלון

המחנויות הקרובות לביתך.

אבל הוא עדין לא הגיע לארץ

אז תזמין מחנויות בארצות הברית או אירופה

amazon או משהו בסגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מינתי את VATO להיות אדמין שזה אומר שבאתי הרבה לפניו

סבבה... אני גרוע בשמות, הכינוי שלי היה SHAY THE BOMBER, לא יודע אם אתה זוכר, הייתי משחק די הרבה...

חחחחחח עכשיו שאני חושב על זה וואלה חתיכת כינוי דפקתי. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה... אני גרוע בשמות, הכינוי שלי היה SHAY THE BOMBER, לא יודע אם אתה זוכר, הייתי משחק די הרבה...

חחחחחח עכשיו שאני חושב על זה וואלה חתיכת כינוי דפקתי. :cool2:

גם עכשיו הכינוי לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...