שידרוג מחשב מבוסס פנטיום D למטרת משחקים עד 1K. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מחשב מבוסס פנטיום D למטרת משחקים עד 1K.

shai11

Recommended Posts

דחוףףף :silly: צריך מחשב שיריץ את כל המחשקים החדשים שיוצאים ושיחזיק עד אותו זמן שנה הבאה :kopfpatsch: אני לא רוצה איזה מפלצת או משהו מספיק לי שיריץ בכבוד על מדיום על יותר מ 50 FPS ואני יהיה שמח אני צריך לשדרג תזיכרונות ל 2 GB ותכרטיס מסך :-\ מצב קשה

המפרט הקיים:

מעבד D 3.4 GHZ

לוח אסוס p5ld 2se 945P תומך PCI E 16X 667

כרטיס מסך:g-force 7300 LE שרד עד היום מריץ COD 4 בלי טקיעות

זיכרון: 1GB D-C 533 מה יקרה אם נשים עליו 667

מסך:lcd flatron 17~`

מארז וספק גנריק 450 ואט ועם המארז אפשר להסתדר :]

זהו נראה לי מספיק פרטים אם תרצו עוד משהו תגידו ותודה מראש אין הרבה כסף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזיכרון, אמרת שהלוח תומך עד 667, וכעת יש לך ג'יגה אחד בתדר 533, כמה חריצי יש לך? אני מניח ש4 אבל כדי להיות בטוח אני שואל, והשאלה הבאה היא אם את הגי'גה הקיים שלך יש לך בסטיק אחד של ג'יגה או שני סטיקים של 512MB?

אם תשים סטיק אחד בתדר 667 כאשר הסטיק הקיים הינו בעל תדר 533, לא תהיה לך תאימות בין שני הזכרונות, יש לך אפשרות להגביל בביוס את הלוח אם לעבוד עם תדר 533 וככה שניהם יעבדו לך בצורה טובה.

אישית, הייתי קונה 2 ג'יגה של Transcend בTMS למשל, המחיר הוא 260 שקל לשני סטיקים של ג'יגה בתדר 667, והזכרונות עצמם הם בסדר גמור.

בשאר הכסף אתה יכול לשדרג כרטיס מסך, הכרטיסים של רדאון יכנסו לך בתקציב ויהיו טובים לצרכים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

למה ללכת על ה-1950GT אם ההבדל בינו לבין ה-1950pro כ"כ קטן?

והשאלה הבאה היא אם את הגי'גה הקיים שלך יש לך בסטיק אחד של ג'יגה או שני סטיקים של 512MB?

הוא רשם DC, כלומר יש לו שני סטיקים.

וכמו שהחבר'ה מעלי אמרו- האופציה הכי טובה עבורך 1950pro + 2GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תודה על התוגבות ולזה שישינה תכותרת ולא נעל...

עכשיו בקשר לזכרונות יש לי 2 של 512 ו 4 סלוטים בלוח

המעבד הולך לעבוד OC רציני ככה שאני בעיית צוואר בקבוק והאים שווה להשקיע עוד קצת כדי לקחת איזה 8800GT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שאתה גמיש בתקציב ויכול ללכת על ה-8800GT- אל תחשוב פעמיים, לך עליו. הוא חזק משמעותית.

עכשיו, כמובן שהמעבד יגביל אותך בחלק מהמקרים ותרגיש צוואר בקבוק. תראה את התמונה כרגע:

8800GT + 1X2GB 667MHz Transcend

בעלות של כ- 1,700 שקל.

אופציה למעבד שתוכל לעשות עליו בקלות OC רצחני- E2180 שעולה כ-460 שקל.

ככה שאם כבר תיכננת לחרוג בשביל כ.מסך, אז שווה לך להשקיע את התוספת למעבד (כמובן שזה כבר יוצר תקציב שונה לגמרי ממה שתכננת).

ודרך אגב, אני מניח שיש לך טוב למעבד אם אתה מתכנן OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שהתכוונתי לחריגה קטנה זה ל 1500 שקל אולי אמא תביא עוד 100 שקל :kopfpatsch:

ובקשר למעבד אני קונה טוניק או ביג טייפון שעליו נעשה מוד

נ.ב יש לי קומבינה של 10% הנחה ככה שעד 1500 שקל אני יכול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות שקישרת אליהן משבחות את ה-V1 וניתן לראות בגרפים שהוא אמנם לא תמיד המוביל, אבל מבין הטובים בקירור.

In our opinion, v1 is a “must have” CPU cooler. It can be yours for around 200 AED.

ll in all, set the fan to medium-low and both will cool fantastically well for a very reasonable investment of around £30. Both provide a great cooler for the investment,

Don't let the odd appearance fool you. It may look strange, but the V1 performs just as well as other air coolers that have a more traditional round or square shape. It works on the idea that heat rises, and it makes sense to apply that to a CPU air cooler by using a vertically aligned fan and copper fins to move heat up and out

טוב סיבכתם אותי אני רוצה שיתן לי אפשרות לטמפ' נמוכה ושלא יגביל אותי כמו הסטוק! העיקר כאן זה הכרטיס מסך!

אז תקשיב, ה-Tuniq Tower הוא הקירור הכי טוב וגם יוצא ברוב המקרים זול מהאחרים או בהפרש לא משמעותי. לך עליו, כי גם שאר חברי הפורום ימליצו לך עליו.

לגבי כרטיס המסך- אם יש לך אופציה להשקיע ב-8800GT תיקח אותו.

אם התקציב לא מאפשר לך את זה, לך על ה-1950pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...