Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

איכסס ידעתי שזה לא רק "אצלנו" (אני וחברים שלי)

יש לי חבר עם X1950PRO כמו לי ועוד חבר עם 7600GT ואצל שלושתינו איכות התמונה במשחק הזה חרא גם ששמים AA אין כל כך AA ואפשר לראות את זה בתמונה שהבאת...

צריך לבדוק עוד אצל החברים עם ה-7900GT'S שלהם ואז נקבע עובדה שיש במשחק הזה משהו דפוק

יש AA במשחק אבל הוא לא ממש מורגש כנראה בגלל שהטקסטורות עצמן דפוקות (אם ה AA לא מופעל בכלל זה יותר גרוע.. אבל כששומרים את התמונה כקובץ JPG זה גם הורס)

ובשביל שדרוגים STAGE 4 צריך לנצח RACE DAYS ולעשות DOMINATE וככה זה פותח עוד ועוד שדרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוף, זה מעצבן הקטע עם ה-Stage 4

חשבתי שאם אני אנצח את הבוס אפשר יהיה לקנות כבר

אני כל פעם מקבל אוטו חינם! זה ממש מעצבן.

בינתיים ניצחתי גם Grip עם ה-GT2

נשאר רק Speed Challenge אבל ממש אין לי סבלנות לזה, אני כל פעם נתקע בעמוד אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאר רק Speed Challenge אבל ממש אין לי סבלנות לזה, אני כל פעם נתקע בעמוד אחר

ה-speed ממש מעצבן, אני כל פעם מוצא את עצמי בתוך עמוד אחר

ואתה עוד קיבלת 6 מכוניות בחינם... לרוב אנני מקבל חלקים גרועים מהחלקים שיש לי או 2500 דולר... אם יש לי מזל אני מקבל FREE INSURANCE MARKER למרות שבאמת קוראים לו TOTAL REPAIR MARKER :S

אוף הSPEED CHALLENGE הזה מתסכל ברמות בזבזתי הרבה כסף על FORD GT+ כל החבילות רמה 3 ואני כל הזמן מוצא את עצמי מעלה את אותה שמירה של אותו הרייס דיי לפני שעשיתי TOTAL DAMAGE למכונית היקרה שלי =S

ד"א תנסו לשחק עם הTUNE של המכוניות... בינתיים מצאתי שעושה להגביר את הגובה של המכונית, לעשות STIFF על כמעט כל דבר בSUSPENTION ובBRAKES להעלות עד הסוף...

הדבר היחידי שמנחם אותי הוא שהשירים שבסאונדטראק ממש נחמדים... =]

במיוחד almost easy ו more is enough

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אני עוד רגע מפוצץ את המשחק הזה :angryfire:

סיימתי את כל ארבעת המסלולים ב-Nevada כבר הגעתי לשלב בו רשום לי Dominate אבל מה הלאה?! אני יוצא מ Nevada אבל משום מה המסלול הבא Chicago נעול!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה היה נחמד העניין של הנזק אבל זה מתחיל להיות מעצבן! כול שנייה אני גומר בטוטל זה גבר מעצבן.... :kopfpatsch:

המסלולים לפעמים ממש בנויים שתעשה טוטל מה מסלול עם 2 נתיבים כאשר יש לך כול הזמן משיך לצד אחר ואתה במהירות של 300 קמש ומסביבך רק הרים והרים אך לא תתהפך????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזה נהיה ממש מתסכל אני מבטל את ה-auto save ומעלה שמירה כל פעם

ה-speed challenge הזה פשוט פאקינג טירוף

אני עם למבו משודרגת עד הסוף שעברה כבר מעל 50 טוטאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה להאט בסיבובים ולהאיץ כשיש שטחים ישרים.. אתם לא אמורים לנסוע 300MPH בסיבוב

אותו דבר ב SPEED CHALLENGE

אני תקוע עכשיו ב DRIFT נגד RYO הזה

איזה מעצבן הוא עושה 3000 נקודות לפחות ואני בקושי מצליח 1900.. והביאו את המסלול הכי קשה לדריפטים

ממש חכמים

בכל מקרה אני נטשתי את המשחק כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי גמרתי בכול מרוצי היום במקום הראשון וחסים לי עוד 3K נקודות כדי לגמור את היום לגמרה.....

עכשיו אני צריך לגרת את הנקודות האלה במרוצים שכול שניה אני עושה טוטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו המשחק תומך DX10?

כי שיחקתי בו בויסטה ועכשיו אני משחק בXP ואני חושב שיש הבדלים...

אבל זה תענוג לשחק בXP על FPS של 30+ מאשר בויסטה שההגדרות לא גבוהות בכלל רץ על 5 בקושי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבנתי שהוא גם תומך DX10...

הרי יש בדרישות וגם ראיתי באינטרנט עכשיו..

תגידו, יש מצב לתמונות שמבדילות בין 9 ל10 במשחק הזה?

עריכה: למישהו יש שמירה של pro street אחרי השוואודאון השלישי או הרביעי? כי נמחקו לי השמירות... תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 שאלות

למה אני עם מכוניות ממש טובות נגיד Ford GT ל Drift משופרת עד הסוף (הכל על 3, אני אמור לקבל 4 מתישהוא?) ותמיד המתחרים יש להם יותר מ 800 כוחות סוס עם מכוניות מעפנות

והדריפטים לקראת הבוס מעצבנים! אני בקושי מוציא 2000 נקודות. יש איזה טיפים לזה? הפורד GT לא טובה לדריפט?

והאם זה אמור להיות ככה שתמיד מתחילים בדריפט המכונית מוציאה עשן עד שהיא מתחילה לזוז? גם כשנתקעים במשהו וחוזרים למסלול לוקח לה שנה עד שהיא זזה

זה ממש מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...