Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

שלושה דברים מעצבנים אותי שהם לא קשורים למשחקיות למיניהם....

1. אי אפשר להעביר את הסרטון של הטוטל ושל תחילת מרוץ(כאשר המכוניות מגיעות למסלול) זה יפה והכול אבל אחרי פעם פעמים 10 פעמים מקסימום אתה כבר מתעצבן ורוצה לעביר אותם

2. למה לקבינימט אני תמיד מתחיל אחרון בלי שום קשר לתוצאות האחרות שלי!!!!

3. אך ליכול להיות שהמכונית שמנצחת אותי אין לה נהג(תמונה מצורפת להבנה)

עוד משהו חושב כמוני???

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער, זה פשוט לא נכון.

בתוך My Documents/EA Games אין את NFS כלל. יש שם רק את Medal of Honor Pacific Assault

בתוך התיקייה הראשית My Documents יש את התיקייה של NFS CARBON ו NFS PROSTREET. את זה כבר ידעתי רק שאלו הם לא השמירות שלי.

לדוגמא, בתוך NFS CARBON יש תיקייה AOFIR (כאשר OFIR זה השם שלי במשחק) ובתוכה יש קובץ ששמו גם AOFIR. כאשר מעבירים את הקובץ הזה למחשב אחר המשחק לא טוען את ה"קריירה" שלי ובמקום מופיעה ההודעה cannot load ofir.

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המשחקים של EA (לפחות של NFS) הקובץ במסמכים שלי שמתחיל בA זה השמירה שלך. השמירה תלוייה גם בקיי של המשחק שלך, ככה שלהעביר את השמירה ממחשב למחשב בלי לשנות כמה דברים בקובץ השמור, בלתי אפשרי. בMOST WANTED וCARBON אני יודע שיש תוכנה שמטפלת בזה ובמחשב החדש שאליו אתה מעביר את השמירה אתה "תיקון" לשמירה.

תבדוק אם יש איזה SAVE EDITOR לפרו סטריט, אני בטוח שכבר יצא אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המשחקים של EA (לפחות של NFS) הקובץ במסמכים שלי שמתחיל בA זה השמירה שלך. השמירה תלוייה גם בקיי של המשחק שלך, ככה שלהעביר את השמירה ממחשב למחשב בלי לשנות כמה דברים בקובץ השמור, בלתי אפשרי. בMOST WANTED וCARBON אני יודע שיש תוכנה שמטפלת בזה ובמחשב החדש שאליו אתה מעביר את השמירה אתה "תיקון" לשמירה.

תבדוק אם יש איזה SAVE EDITOR לפרו סטריט, אני בטוח שכבר יצא אחד...

ה key של המשחק הוא אותו key. לא שיניתי כלום.

מה זה save editor ומה אני אמור לעשות עם זה, אנא פרט.

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתמצא סייב אדיטור, תפתח דרכו את השמירה שלך, וצריך ליהיות כפתור בתוכנה בשם 'fix chkSum' או משהו כזה (זה השם של הכפתור מהאדיטור של MW).

תלחץ עליו וזה יתקן לך את השמירה כדי שתפעל על המחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתמצא סייב אדיטור, תפתח דרכו את השמירה שלך, וצריך ליהיות כפתור בתוכנה בשם 'fix chkSum' או משהו כזה (זה השם של הכפתור מהאדיטור של MW).

תלחץ עליו וזה יתקן לך את השמירה כדי שתפעל על המחשב הזה.

איזה סייב אדיטור? אפשר לקבל שם? לפי מה לבצע חיפוש ברשת? nfs carbon save editor?[br]פורסם בתאריך: 4.03.2008 בשעה 16:13:05

טוב, מצאתי סייב אדיטור, מה עכשיו?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, באמת יש פה בעיות לדעתי.

קניתי את הפורש הכי טובה ב TIER 3

שידרגתי את הכל למקסימום ואני במרוץ הסופי של המלך.

במרוץ גריפ, על ההתחלה הוא עובר אותי בקלות. אחרי שעוברים אותך בקלות על ההתחלה כבר אין סיכוי לעבור אותו בהמשך (המסלול הכי מעצבן עם העליה שמאלה על ההתחלה)

מכרתי אותה ונסיתי עוד כמה מכוניות שצריכות להיות טובות ולא יוצא. לא מצליח לעבור אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל זה מסלול כזה שממש אי אפשר לעקוף. הוא לוקח פניות הרבה יותר מהר ממני (ואני יודע לקחת פניות...)

ממש תסכול.

הדבר שמעצבן כנראה הוא זה שאת כל המירוצים עד אליו עברתי די בקלות ופתאום בא אחד שממש אי אפשר. זה לא דירוג נכון של שלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני כבר משחק בו זמן מה ונראה כאילו כלום לא קורה. אני כבר מנצח (dominate) באיזה 4 או 5 מסלולים ונראה כאילו המשחק חוזר על עצמו: כל הזמן אותם תחרויות: free race, time attack and drag races. אם אין כל שינוי או התקדמות במשחק הזה, אני פשוט אסיר אותו כי כבר מזה משעמם לי...

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הנייד פור ספיד האחרונים פשוט גרועים, MOST WANTED עוד היה בסדר, אבל CARBON וPRO STREET על הפנים!

EA ירדו ברמה, המשחקים שלהם גרועים, והבעיה הכי גדולה זאת שהיא בעלת המון חברות משחקים והיא עכשיו רוכשת את רוקסטאר גיימס, זה אומר GTA5 גרוע :'(

ממליץ בחום על : test drive unlimited משחק מעולה ארוך וטוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...