מה הקטע של הדולבי II ב wii ? יש גם ככה רק שני חוטים - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע של הדולבי II ב wii ? יש גם ככה רק שני חוטים

marlboro

Recommended Posts

נינטנדו רצתה מכשיר מאוד זול ליצור וקל לפיתוח

והקירבה הגדולה בין חומרת הWII לגימקיוב נתן להם בדיוק את זה

למעשה הWII נימכר עדיין במחיר השקה של 250$ בגלל הביקוש

ואמור היה לימכר בסכום נמוך יותר וליצור אבדל גדול יותר במחיר בינו לבין הקונסולות האחרות

אם תבדקו טוב תיראו שהרבה מהאסטרטגיה בWII זה ליצור בידול

נינטנדו לא רצתה תחרות ראש בראש נגד סוני ומיקרוסופט

וזה בדיוק מה שהיא עשתה רק שסוני ומיקרוסופט הורידו מחירים וה360 ארקיד כבר קרוב מאוד במחיר לWII

בכל מיקרה לנינטנדו יש תנשק הגדול ביותר במחסן -לערכתי הם יוכלו להוריד את מחיר הWII ל150$ במיקרה הצורך

להוסיף רכיב DD LIVE מה שאין בגימקיוב היה מעלה מחירי פיתוח משחקים והם לא רצו את זה כניראה

זה פשוט אסטרטגיה שיווקית אחרת וכדי שתחשבו מעבר לחשיבה של גימר כבד כי רוב הצרכנים לא גימרים כבדים

תחשבו על העבר

הניאו גיאו היה המכשיר החזק בשכונה והפסיד לסופר נינטנדו ולמגדריבר

הPS1 ניצח תN64

הPS2 ניצח גם תגימקיוב אבל יותר חשוב תXBOX הרגיל אם הDD LIVE וטכנולוגיה עדיפה בהרבה כולל ארד דיסק מובנה

קונסולות לא מנצחות רק בזכות -המחיר והמשחקים מאוד חשובים

והרבה יותר חשובים מהטכנולוגיה

רק תיראו PSP נגד DS

הSD כרגע הקונסולה המוצלחת ביותר בעולם והPSP אם כל התכנולוגיה רחוק מאחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בולשיט, DD לא היה מוסיף עלויות לצרכן כמעט בכלל. כל מפתח קול יודע כבר לעבוד עם DD היום, זה עולה גרושים להכניס לערכות וגרושים לקונסולה הסופית. נינטדו ידעו שהם הולכים למכור יחסית מעט משחקים על כל קונסולה, כי היא כיוונה את הקונסלה לקהל "הקזואל" שקונה הרבה פחות משחקים ולכן דאגה להרויח כמה שיותר מהקונסלה עצמה וזו הסיבה שאין DD.

הניאוג'יאו היה מפלצת שעלתה 600 דולר למכונה ו200 דולר למשחק. היא לא באמת התחרתה עם משהו...

PS1 היה עדיף טכנולוגית על הN64 בהרבה מובינים, בעיקר בגלל שהוא השתמש בטכנולוגית הCD במקום קלטות. עלויות הפיתוח וההפצה היו נמוכות יותר על CD, ביחד עם מהירות הקריאה וזמני הטעינה הקצרים יותר.

PS2 ניצח בזכות שנה הפרש, והשם והמותג החזק שPS1 בנה לו, ביחד עם תמיכה מעולה של חברות צד שלישי, שלא טרחו לנצל את היכולות הגרפיות העדיפות של האקסבוקס. במצב הזה, ולפני שהאונליין באמת התפתח למה שהוא היום, ההארד דיסק כמעט ולא בא לכדי מימוש.

המשחקים זה מה שקובע. לא המחיר(כל עוד הוא לא מופרע מידי כמו הניאוג'יאו או הפס3 בהשקה), לא הטכנולוגיה (כל עוד היא לא יותר מידי מאחור כמו הWII שלדעתי קרובה מאד לסוף חייה כבר עכשיו) וכאלה רציינים לWII אפשר לספור עם פחות משתי ידיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן תה אתה נותן תרוצים ותרוצים שחלקם לא נכונים בכלל כמו-

ביחד עם מהירות הקריאה וזמני הטעינה הקצרים יותר.

היה לי את 2 הקונסולות ולN64 אין זמני טעינה מורגשים

וכן לCD היו יתרונות אבל גם חסרונות

היתרון החזק ביותר היה המחיר של המשחק לצרכן שבPS1 היה 50$ ובN64 היה 60$

גם הנפח יחסון נתן יתרון לPS1

אבל לN64 היה יתרונות בגרפיקה תלת מימדית ולא היו משחקים כמו זלדה ומאריו 64 בPS1

כן היו הרבה יותר משחקים טובים שלא היו חיבים גרפיקה תלת מימדית "אמיתית" כמו פינל פנטזי\RE ועוד הרבה

כל עוד היא לא יותר מידי מאחור כמו הWII שלדעתי קרובה מאד לסוף חייה כבר עכשיו)

הנינטנדו DS ברמה גרפית של הN64 יש בשוק תPSP יש סלולרים אם גרפיקה חזקה יותר

והוא עצמו יצא בערך לפני 3 שניים ולא שהוא רק חיי הוא גם הקונסולה הנימכרת ביותר כרגע אם המון משחקים שנימכרים כל חודש

ועלות וזמן הפיתוח של הרבה מהמשחקים זולה מאוד יחסית למתחרות

ושאתה אומר שהWII הולך למות

אז מעניין מאוד כי באוקטובר הוא עוד פעם מכר מעל ה360 בארצות הברית אחרי הילו 3 והורדת מחיר ל360

ביפן ה360 חזר לימכור 5000 בשבוע והWII 35000 בשבוע

אבל תחלום שהWII מת

בנתיים אני רואה ידעות כאלו -

Namco working on new RPG

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22849

ומבסוט

אולי תגיד לנאמקו שהWII הולך למות?

אולי הם גם חושבים שמשחקיות עתיקה+ציפוי גרפי חדש והרבה היפ ימכור הרבה :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אולי לא, הרבה משחקים כן. להזכריך האטץ' רייט של ה360 גבוה כמעט פי 2 מזה של הWII.

אנשים לא קונים משחקים לWII, הם מסתפקים בWII פליי ועוד משחק מסיבה מטופש או 2... או שהם פאנבויז של נינטדו ואז הם קונים גם זלדה, מאריו ומטרויד, אף אחד מאלה כנראה לא יזכה להמשך נוסף בקונסלה הזו (אולי מטרויד..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

and even if they'll add DD live it won't help because the games are already in stereo, and they don't need to include a DD live, just an SPDIF pass-through, and the devs would have use DD if they wanted surround.

I think you're all confused, DD live encode multi channel audio (or even stereo or mono) into a dolby digital bitstream, hence DD live. if the content is already encoded in DD then all it needs is a pass-through. if wasn't so cheap they could have include it, even a 40 nis generic sound card has an SPDIF pass-through, DD live on the other hand doesn't come even on the xfi, though it did on the SoundStorm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אולי לא, הרבה משחקים כן. להזכריך האטץ' רייט של ה360 גבוה כמעט פי 2 מזה של הWII.

אנשים לא קונים משחקים לWII, הם מסתפקים בWII פליי ועוד משחק מסיבה מטופש או 2... או שהם פאנבויז של נינטדו ואז הם קונים גם זלדה, מאריו ומטרויד, אף אחד מאלה כנראה לא יזכה להמשך נוסף בקונסלה הזו (אולי מטרויד..)

מסכים לגמרי , אבל זה קצת לא רלוונטי כשנינטנדו מרוויחים עוד ממחירת הקונסולה בניגוד ל2 האחרות.

זה המחיר של קוסנסולה מיינסטרים לגמרי , נראה מה יקרה לטווח הרחוק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BigDickBastard אני לא גאון הדור בקול

אני רק יודע שהרבה מהתמיכה בקול לWII וגימקיוב זה דרך תוכנה במשחקים עצמם

בקשר ליציאות אין לי הרבה מושג מה אפשר ומה לא

אנשים כן קונים מספיק משחקים לWII

אז נכון לא כמו ב360 אבל הפיתוח הרבה יותר זול בWII ונינטנדו הולכת לימכור מספיק קונסולות להצדיק תמיכה חזקה של חברות צד שלישי

וזה מה שקורה היום כמו בלינק שנתתי

חברות כמו רוקסטאר\נאמקו\קאפקום\סקוואר ועוד שלא נתנו הרבה תמיכה לגימקיוב כן נותנים הרבה תמיכה לWII

ויש להם סיבה טובה-ניסיון טוב אם המודל העסקי בנינטנדו DS

אתה רק לא מבין או לא מוכן להבין שהאסטרטגיה מאוד שונה מהקונסולות האחרות וכניראה שגם MS לא מבינה

Reports suggest that Microsoft is stepping up its campaign to compete much closer to the Wii by creating more family focused games. MS are planning to cater for different ages, with cartoon based titles and word puzzle titles among the recipes on the menu from Microsoft. Rare are also in on this new push as they are already creating titles for the respective demographics.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22850

אתה מבין אתה חושב כמו שהWII מוכר הרבה רק בגלל משפחות ו"לא גימרים"נ

שלמעשה מוכר הרבה גם לגימרים רגילים כמכשיר נוסף כמוני וכמו הרבה בפורום

הWII מוכר קודם כל בגלל בידול ומחיר ואת זה MS לא קולטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שלא. אטצ'מנט רייט של 3.5 אומר שחוץ מהויי פליי אנשים קונים רק עוד שני משחקים וקצת (ואני בטוח שהמספר הזה מתעוות ע"י פאנבויז שלא מהווים את רוב בעלי הWII, אבל את זה לעולם לא נדע...)

ואו נתת לינק שנמקו באמת מפתחת משחק (1) לWII (ואיזה הפתעה, זה RPG יפני...) מכאן ועד תמיכה צד שלישי (כמו זו של EA ב360 יש מרחק רב. ואתה שוכח שכל יום שעובר הWII מזקנת הרבה יותר מהר. כל משחק מולטי פלטפורם יקבל הכי פחות התיחסות לWII. אולי הגרפיקה עכשיו עוברת (ולדעתי היא לא, היא כבר עכשיו גובלת במכוערת , גם במשחקים "יפים פונקציונאלית" או כל בולשיט אחר שתבחר לכסות בו את הפוליגונים והרזולוציה הנמוכה של הטקסטורות. אולי על מסך 29" CRT זה סביר, על פלסמת 50 היידף זה לא) אבל בקרוב מאד היא תחליק לעבר "אני לא מאמין שמישהו יוצא חרא כזה ב2008"

הWII מוכר קצת בגלל המחיר אבל בעיקר בגלל הגימיק שהוא מציע לשוק הקזואל. מכיוון שאתה זה אתה ולMS יש את כל הכוח של MS, אני די בטוח שמה MS חושבת הרבה יותר קרוב למציאות מאשר מה שאתה חושב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מיתעלם לגמרי מהDS מעניין למה?

והWII קרוב לPS3 מבחינת מחירת משחקים לקונסולה ובעזרת משחקים כמו מאריו גלקסי אולי יעבור אותו

ובעניין FHD 50 אינטס

למי שיש טלוויזיה כזאת אין בעיה ליקנות כל קונסולה שיש היום

וגם ה360 לא תומך בו מלא ברוב המשחקים

אתה גם מתעלם מפילפל שאמר שהוא אוהב את מטרואיד פריים 3 יותר מהילו 3

אבל תיחיה באשליה שהWII לא מוכר -אולי זה יעשה לך טוב

ובעניין נאמקו זה לא המשחק היחיד שמפותח לWII

יש להם כמה פרויקטים וזה עוד משחק בפיתוח

אל תשכח את סקוור שהעבירה גם את דרגון קווסט ואת מונסטר אונטר לWII

שאלו משחקים ענקים ביפן

אבל תיחיה באשליה שהWII יתפגוגג אני בטוח שהרבה בעלי PSP חשבו שהDS יתפוגג

מה שעדיין לא באופק

לWII בניגוד ל360 אין מתחרים ישירים

ל360 יש 2 אחד PS3 ואחד

ובסביבה כזאת אני חושב שהWII ימשיך לשגשג אם הורדת מחיר מידי פעם לשמור על הגחלת

ואתה יודע טוב מאוד שלMS יהיה קשה למכור 360 ב150S מה שלערכתי יכולה לעשות כבר היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הכוח של נינטדו בשוק הניידים הוא מוחלט. הPSP מקום שני (אל תטעה, הוא לא הפסיד, הוא מכר הרבה מאד ועושה כסף טוב לסוני) רק בגלל הכוח האינסופי שיש לנינטדו בשוק הזה (הDS, גם בלי משחקי הDS, הפלטפורמה שיש לה הכי הרבה משחקים רק בגלל התמיכה לאחור)

מה איכפת לי מפילפל, שאפילו לא קנה את המשחק, מול ה3.7 שכן קנו.

הWII כקונסולה ימשיך למכור. משחקים אמתיים לעולם לא יהיו לו בכמות שתצדיק אותו, והזמן רק פועל לרעתו...

אתה שוב חיי באשליות שRPG יפני אחד או 2 שוים את כל הקופה ביפן, או בעולם בכלל. גם ביפן הם זאנר יחסית שולי. האם אתה יכול (במספרים אמתיים מגובים בלינק) לאמר כמה עותקים מכר דרגון קווסט ומונסטר האנטר הקודמים?

אני לא מאמין שמישהו חשב שהDS יתפוגג, לא עם הכוח שיש לנינטדו בשוק ההנד הלד.

MS לא תרד ל150 בזמן הקרוב, כי היא רוצה להרויח. אתה יודע שהכיסים של MS עמוקים יותר מאלה של ונינטדו ביחד. הקרב בינהם הוא לא בסיבוב הזה, ברור שנינטדו נכנסו לשוק שלא היה קיים ואף אחד לא חשב שהיה קיים ולקחו את רובו כמעט ללא תחרות (וכרגע, לראשונה, הודת שהWII וה360 לא מתחרות על אותו שוק ולכן נתוני המכירות של הויי לא משקפים כלום ביחס לאלו של ה360) ולכן הם מצליחים מעבר לציפיות. אבל הנתונים גם מראים שזה לא כזה שוק אטרקטיבי, שקונה מעט משחקים ואביזרים יחסית לשוק ההארד קור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר מימזמן שזה לא אותו השוק רק שאתה לא מוכן להקשיב וחי בהשליות שהWII ימות בקרוב

ועוד בגלל FHD שלרוב השוק אין ואפילו ה360 לא תומך בזה לגמרי

FHD יהיה בדור הבא ואז נינטנדו גם כניראה תוציא קונסולה מתאימה לFHD

כרגע רוב השוק במעבר מי CRT לLCD ופלזמות רגילים והרבה מאוד עדיין מחברים תקונסולה לCRT

אני אישית מחבר לLCD איכותית אבל רק 20 ואין לי בעיה של איכות רק הגודל מציק

הWII כקונסולה ימשיך למכור. משחקים אמתיים לעולם לא יהיו לו בכמות שתצדיק אותו, והזמן רק פועל לרעתו...

הזמן לא פועל לרעתו -אין לא אויב אמיתי כרגע הניגוד ל360

אם כבר הDS זה האויב האמיתי שלו והוא נייד

ומשחקים אמיתים יש אתה רק חושב שמשחקים אמיתים =הילו למרות שמאריו גלקסי כבר ב98

ומוכר מצוין

בעניין נאמקו בדקתי

זה המשחקים לWII-

Nintendo Wii

* Digimon

* Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2

* Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3

* Final Furlong

* Kakkaishi: Shadow of he Kokubourou

* Mobile Suit Gundam Revolution

* Namco Bandai Action Game (untitled)

* Namco New RPG (untitled)

* Namco Wii Project (untitled)

* Namco Museum Remix

* One Piece: Unlimited Adventure

* Tamagotchi Party On!

* Pac-Man Carnival

* Soulcalibur Legends

* Space Station Tycoon

* Sword of Legendia

* Taiko Drum Festival

* Tales of Symphonia: Ratatoskr no Kishi

* Wii Family Trainer

וזה ל360

Microsoft Xbox 360

* Ace Combat 6: Fires of Liberation

* Beautiful Katamari

* Culdcept Saga

* Dynasty Warriors: Gundam

* Eternal Sonata

* Frame City Killer (cancelled)

* The Idolm@ster

* Love Football

* Ridge Racer 6

* Soulcalibur IV

* Super Robot Taisen XO

* Zegapain NOT

* Zegapain XOR

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Namco_games#Nintendo_Wii

ה360 יצא שנה לפני ועדיין יש יותר משחקים בפיתוח לWII

חלקם אומנם רק ליפן אבל זה שוק חשוב

בנתיים במכירות משחקים וחומרה ביפן ה360 ניכשל בגדול ואין הצדקה לפתח משחק שמתאים ליפנים ב360 ואז להעביר אותו למערב

כמו שקורה בPS2 ובWII

שקונה מעט משחקים ואביזרים יחסית לשוק ההארד קור

נכון אבל שוק הארד קור לא קונה מספיק קונסולות ובגלל זה הXBOX הישן ניכשל

תיראה ל360 יש כרגע הרבה יותר משחקים "כבדים " מהWII ולמרות זאת אין הגדלה לטווח ארוך במכירות קונסולה

לאומת זאת החודש יצא רק משחק "כבד" אחד לWII שזה מאריו גלקסי והוא מוכר מצוין

http://www.gamespot.com/news/6183012.html?action=convert&om_clk=latestnews&tag=latestnews;title;3

זה באנגליה בגלל זה התורים לא כאלו מרשימים

ביפן הוא מכר 120 אלף ביום הרישון

בקיצור הWII מצליח ומוכר ולMS אין תשובות נגדו וגם לא לסוני כי הם הלכו על מאוד שונות מהWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו בדיוק ההוכחה שהWII לא מוכר תוכנה בשיט. 120 אלף ביום הראשון? למשחק היי פרופייל ביותר של הקונסולה? אתה משווה עם ה1.5+ של גירס ועם ה2+ של היילו 3? למיקרוסופט יהיו לפחות 7 משחקים שיעבור את המיליון עונת החגים הזו. לWII? אולי 3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על 120 אלף ביום הרישון רק ביפן

ודרך אגב MS תיתן את הילו 3 בחינם למי שיקנה 360 בארצות הברית

MS is running a new offer in which new purchases of the Xbox 360 in the US will result in a free copy of Halo 3. All you have to do is buy an Xbox 360 by December 21st, connect to LIVE, enter a special promotional code and then you can look forward to receiving your copy of Halo 3 in the mail soon.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=22858

אתה מבין גם הורידו מחיר ל350$ וגם תקבל את הילו בחינם

לא בדיוק מצביע על ביטחון גדול בקונסולה

להזכיר לך נינטנדו לא שינתה כלום מאז ההשקה

למיקרוסופט יהיו לפחות 7 משחקים שיעבור את המיליון עונת החגים הזו. לWII? אולי 3...

לנינטנדו יש כרגע 6 בלי - יהיה המשחק ה7 שימכור מעל מיליון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 6 בדיוק...? אני מדבר על עונת החגים הזו בלבד

ודיברתי מן הסתם על ארה"ב בלבד. אם לוקחים את יפן כבסיס של הויי שמקביל לבסיס של ה360 בארה"ב. 120 אלף ביום ראשון זה כלום. המספרים האלה לא מגרדים את מה שגירס, היילו 3 ומאדן עשו על ה360

להיפך, אני חושב שאם החברה מוכנה להפסיד 50 דולר על כל קונסלה שנמכרת מעיד על הרבה ביטחון.

דווקא חוסר הסיבסוד של הויי מעיד על חוסר ביטחון. זה היה ניסוי כזה. יצליח, יצליח, לא יצליח לפחות לא הפסדנו על הקונסלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאתה מדבר כללי

הWII רק שנה בשוק ולפני הקריסמס הגדול ביותר שלו וכניראה לפני קריסמס יהיו לפחות 7 משחקים שיעברו מיליון

כרגע יש 6

בטח שמאריו מכות יצא יהיו לפחות 8 אבל הוא לא יוצא בקריסמס רק אחרי

ועוד פעם הוא לא מתחרה ישירות ב360 אבל לאסטרטגיה שלו מוכר טוב

רק היום סגה הכריזה על עוד משחק בפיתוח לWII וזה דבר שקורה כל הזמן

חברות צד שלישי יכולות לפתח בזול יותר ומהר יותר לWII למרות שהרבה משחקים יוצאים זבל

אבל בין הזבל יש משחקים טובים

בדיוק כמו בDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...