אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...

bezangeloo

Recommended Posts

כשיש לך בעיה במחשב או שאתה מפרמט ואתה לא מחובר לאינטרנט אתה מרגיש שאתה לא מחובר לעולם... ואז אתה חושב "כשיהיה אני יוכל לעשות את זה ואת זה".. ואז כשאתה מתחבר סוף סוף אז אתה לא יודע מה לעשות כי בתכלס אין מה לעשות... אבל אתה חייב בשביל לדעת את זה.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאני במחשבים אחרים בלי המעודפים שלי והמקורות הורדה היחודים שלי אני מרגיש כזה חסר כוח

כל כך נכון! כשיושנים אצל "אנשים אחרים", אפשר פשוט להשתגע בחלק מן הזמן!! זה מעצבן בטירוף, ועוד אם הם משתמשים באיכספלורר או שיש מיליון דבריםש עולים בסטארטאפ או שיש להם נורטון אנטיוירוס או יאדה יאדה ואז אתה מחליט להיות נחמד למרות שכמעט ולא אכפת לך ומוריד ומתקין ומריץ AD AWARE וWINDOW WASHER ואז אפילו משריין SCAN DISK להפעלה הבאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה שומע שיצא חדש בגרסאת ביטא ולא חשוב כמה באגים יש לו, אתה תמיד תתקין גם אם המחשב שלך חלש כדי להראות לעצמך שיש לך מחשב חזק ושהוא יכול לסחוב מערכות הפעלה חדשות וכבדות בלי בעיה, גם אם הדבר הוא הפוך לחלוטין.

כשאתה מתעורר בבוקר לצלילי סיום ההורדה באימיול או בUTORRENT וישר ניגש למחשב לבדוק תעניין, מבלי לעבור את כל פרוצדורת הבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש לך בעיה במחשב או שאתה מפרמט ואתה לא מחובר לאינטרנט אתה מרגיש שאתה לא מחובר לעולם... ואז אתה חושב "כשיהיה אני יוכל לעשות את זה ואת זה".. ואז כשאתה מתחבר סוף סוף אז אתה לא יודע מה לעשות כי בתכלס אין מה לעשות... אבל אתה חייב בשביל לדעת את זה.. :smile1:

חחחחחחחחחחחחחחח חזק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתם באמצע משחק , או סתם משחק או פשוט גולשים באינטרנט....ופתאום בא לכם החרבון של החיים, ואתם לא רוצים לעזוב את המחשב....ומתחיל להיות לא נוח לשבת על הכיסא כי יש קקי. אז קמים ,נעמדים וממשיכים לשחק ככה 10 דקות עד שאי אפשר יותר ורצים לחרבן את את הנשמה.

כמה שזה מגעיל זה נכון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך נכון! כשיושנים אצל "אנשים אחרים", אפשר פשוט להשתגע בחלק מן הזמן!! זה מעצבן בטירוף, ועוד אם הם משתמשים באיכספלורר או שיש מיליון דבריםש עולים בסטארטאפ או שיש להם נורטון אנטיוירוס או יאדה יאדה ואז אתה מחליט להיות נחמד למרות שכמעט ולא אכפת לך ומוריד ומתקין ומריץ AD AWARE וWINDOW WASHER ואז אפילו משריין SCAN DISK להפעלה הבאה....

אפשר להוסיף שאתה מגיע אליהם והם באיכספלורר, אתה מתקין להם שועלון קטן ומסביר את היתרונות והם מתלהבים משפע האפשרויות (בסדר לא הכירו). אבל בפעם הבאה שאתה שם, הם כאילו שכחו הכל, ואתה משתגע...

לאנשים אלה אפשר להוסיף את אלה עם ה CRT בתדירות איטית להחריד, רק נכנסים לחדר בלי להסתכל על המסך ומקבלים כאב ראש. הם לא מבינים על מה אתה מדבר, אז מרגיעים להם את המסך והם עדיין לא מרגישים שמשהו השתנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...