אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...

bezangeloo

Recommended Posts

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאתה מגלה שהייתה הפסקת חשמל באמצע הלילה והמחשב שלך נכבה אתה מתחיל לקלל את כל העולם וכמעט לשבור דברים :bash::s07:

לול זה כ"כ נכון!!

אני תמיד מגלה את זה כשהשעון בתנור \ מיקרוגל מהבהב P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... הרופא רוצה לתת לך חיסון

ואתה אומר לו "זה בסדר, יש לי קספרסקי" :lol:

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...אתה עושה שיעורי בית באנלגית

וכותב , how r u

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש...אתה עושה איזה פעולה\עבודה

שאתה ממש מתלהב ממנה אתה אומר "god likeeeeeeeee!!"

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מגלה שהייתה הפסקת חשמל באמצע הלילה והמחשב שלך נכבה אתה מתחיל לקלל את כל העולם וכמעט לשבור דברים :bash::s07:

soooo true!!!

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... אתה דוחה את הפירמוט של המחשב שלך בבערך שנתיים כי אתה לא יכול לשרוד שעה בלעדיו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה אין לי כוח לקרוא את כול הדיון הארוך הזה, קראתי עד עמוד 5 או 6, אבל מקרה שקרה לי,

חחח כשאני משחק בCOD4 אני מוזיז את הראש לצד של המסך כדי לראות מעבד לפינה, חחח מקרה אמיתי :silly: :silly:

או שביום נח"ל שהביאו לנו לירות בM16 אני יורה 4-5 כדורים במטרות ואז ישר רוצה לחליף מחסנית, התשובה למדריך הייתה ש"ניטען עכשיו שיהיה עוד כדורים כשיהיו יותר מטרות, שלא ייגמר לי" חחחחחחחחח הוא נפל על הריצפה!

soooo true!!!

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... אתה דוחה את הפירמוט של המחשב שלך בבערך שנתיים כי אתה לא יכול לשרוד שעה בלעדיו :P

אין אבל אין אבל אין יותר נכון מזה, אני צריך לפרמט את המחשב כבר יותר מחצי שנה אני אומר שאני יפרמט אותו, פירמטתי לחצי עולם אבל בשלי לא נגעתי, פשוט מאוד כמו שאמרת ;D

או שצריך לנקות את האבק, אותו עיקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מכין לעצמך מחזיק מפתחות מליבה של כרטיס מסך / מעבד / רכיב אחר

;D

הכל נכון ממה שכותבים פה ואני הכנתי מחזיק מפתחות ממעבד אתלון 1200 בתוך נרתיק של ארנק עם דבק ולוגו.כדי שלא יהיה לו שריטות חלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש סופות ברקים ואתה על המחשב וכל שניה יש הפסקות חשמל וזה מתחיל לשגע אותך שאני מתחיל לחשוב על להתאבד או לרצוח את אמא שלא מירוב כעס אפילו שהיא לא עשתה כלום :pissed: :pissed:

מחר אני קונה אל פסק :s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...