רשמית Mass Effect זה המשחק הכי מרשים וויזואלית שקיים. - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשמית Mass Effect זה המשחק הכי מרשים וויזואלית שקיים.

DOGMA

Recommended Posts

שיחקתי בו עכשיו כשעתיים, פשוט תענוג אלוהי.

החל מהטקסטורות המפורטות להחריד, עד לסאונד מעולה. המשחק פשוט חוויה אפית, יצרו אפקט של מה שקרא camera noise שרק תורם לחוויה הסינמטית של המשחק הזה, בחלק מהדברים המשחק הזה יכל להיות סרט CGI ברמה קולנועית.

המשחקיות מדהימה, KOTOR פוגש את Republic Commando, אין ספור של נשקים, וציור כיאה לכל RPG מול ממשק מעולה וקרבות בזמן אמת עם אלמנטים של FPS נטו, אין פה עניין של "גלגול קוביות" כמו במשחקי RPG רגילים, אלא point and shoot.

הSquad Commands מאוד טובים, כיאה לDpad והAI גם של הקבוצה וגם של האוייבים מעולה, לא נתקעים אחד בשנים כמו מפגרים, תוקפים ומאגפים גם ללא שום התערבות של השחקן.

הדיבוב - Voice over מעולה, השחקנים שהם הביאו באמת השתלמו, וזה כנראה המשחק היחידי שיש Lip sync מלא וההבאות פנים באמת נראות מציאותיות.

המשחק כנראה רץ על 30fps לא חוויתי קירטוע אחד, אבל אני בספק אם ה360 יכול להריץ את זה על יותר מזה בהתחשב ברמה הגראפית של המשחק.

אם שום משחק לא שבר את מיתוס הBlu Ray עד עכשיו, Mass Effect אמור לשבור, המשחק מכיל את הטקסטורות המפורטות ביותר שראיתי למשחק כלשהו, יש דיבוב מלא, וזה RPG אל תשכחו, אין מילה אחת במשחק הזה שלא מדובבת, ואפשר לתחקר כל NPC במשחק הזה לפחות ב3-4 דקות דיבור אם לא יותר.

המשחק מכיל לפחות כמה עשרות שעות של דיבובים אם לא יותר, וממה ששמעתי לפחות 40 שעות משחק אפשריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי :xyxthumbs:

מצידי שהמשחק יראה יותר גרוע מKOTOR הראשון ושירוץ על 480I כל עוד כל המסביב שלו טוב כמו שהוא אמור ליהיות.

זה בהחלט נשמע משחק מדהים וברגע שהוא יגיע לחבר שלי עם הXBOX - אני צופה התנחלות קשה אצלו (או אצלי - כך שנתחלק , חצי זמן WWE2008 על הPS וחצי זמן MASS EFFECT)

בזמן הקרבות - אימצו את השיטה מקוטור של הפסקת הקרב לחלוקת הודעות ? (כמו שביוור אוהבים לעשות?)

לבחור שהשווה לOBLIVION , ההבדל מבחינתי בין משחקים של בתנדה לאלו של ביווור הוא שבאוד שהראשונים הם אחלה TIME WASTER , השניים הם יצירות אומנות. מבחינתי - זה המשחק הבילעדי הכי טוב של הXBOX.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מערכת הקרבות ? היתה כתבה שאמרה שקשה להבין מה קורה בכלל בקרב, וכד שאתה מבין משהו הקרב כבר נגמר

ושהקרבות הם FPSים מדיי

ד"א דובי ומי שמבין בטבעת המוות כנסו להודעה שפתחתי - לגבי המאוורר המהיר, שאם אני לא לקוח אותו אני כבר יכול להתחיל לשחק

אני אתחיל במשחקים לפי סדר היציאה נראה לי cod ו assasin creed ובסוף Mass effect

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שלא אהבתי אף פעם שום RPG חוץ מKOTOR וגם זה רק בגלל שאני חולה על היקום של סטאר וורס, שווה לתת למשחק הזה נסיון?

ולפילפל, את COD4 אתה תסיים די זריז, בנוגע לקריד, זה כבר סיפור אחר, יש לך המון זמן להעביר איתו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב תמשחקים של החברה אבל אני יחכה לגירסת הPC שניסיון העבר אומר לי שהיא תיצא מתי שהוא

בעניין הגרפיקה זה פחות מעניין אותי אבל אם מחשב חזק שאני יקנה לא חושב שתיהיה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא שלא אהבתי אף פעם שום RPG חוץ מKOTOR וגם זה רק בגלל שאני חולה על היקום של סטאר וורס, שווה לתת למשחק הזה נסיון?

ולפילפל, את COD4 אתה תסיים די זריז, בנוגע לקריד, זה כבר סיפור אחר, יש לך המון זמן להעביר איתו :yelclap:

Mass Effect שווה את זה, סיימתי את המשחק במשהו כמו ~13 שעות משחק(שיחקתי רק בשלבים של העלילה הראשית, היו לי משהו כמו 30 side quests שלא טרחתי לעשות אותו, וממה שהבנתי יש בסביבות ה100 ומשהו כאלה) סיימתי את המשחק ברמה 36 כאשר אפשר להגיע בפעם הראשונה לרמה 50, ואחרי הסיום נפתח ל51-60.

מה שיותר מעניין זה שיש במסך הראשי עמוד יעודי לdownloadable content, שאני מקווה שהוא יהיה טוב.

הא וגם במשחק הזה יש romantic sub plot, ובואו נגיד ככה, השקיעו הרבה בטקסטורות ופלוגונים מסויימים.

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 13 שעות בעלילה העיקרית?

אם אני זוכר נכון הקודמים של החברה היו הרבה יותר ארוכים

חבל בטח יוציאו עוד 2 משחקים כאלו בתקופה יחסית קצרה

אני שונא שעושים את זה

לפחות היה טוב כמו KOTOR מבחינת עלילה ואווירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארוכים יותר? ממש לא, KOTOR1/2 אולי 7-8 שעות משחק בעלילה העקרית כאשר לא עושים שום side quest...

הside quest היחידי שעשיתי היה בירח, סתם כדי לראות איך עם עשו אותו.

יש כ100 אם לא יותר side quests במשחק הזה, יש מדליות של complete the majority of the game with X לא קיבלתי אפילו אחת, למרות ששיחקתי את כל המשחק עם אותן הדמויות.

יותר טוב מKOTOR בעלילה, וגם באווירה, רואים הרבה דברים שהם לקחו מהיקום של StarWars, הSpecters הם אבירי ג'דיי על קראק.

האינטרקציה עם הדמויות מושלמת, והAI של היחידה שלך פשוט מעולה, והAI של האוייבים לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...