WPA2 בווינדוס XP, ו Broadcast SSID - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WPA2 בווינדוס XP, ו Broadcast SSID

oded6188

Recommended Posts

אני רוצה לאבטח את הרשת האלחוטית שלי ב WPA2... הבעיה היא שווינדוס (שמותקן על המחשבים) לא תומך ב WPA2...

יש איזה עידכון או משהו שיעזור לי?

ניכנסתי לראוטר וביטלתי את ה Broadcast SSID... קראתי שזה טוב שהשם של הרשת לא מופץ באוויר... אבל עכשיו גם אני לא מצליח למצוא את הרשת... אז מה יצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP כן תומך ב-WPA2 (אולי צריך עדכון מסוים, אבל בטוח שאם רק תתקין את כל ה-CRITICAL UPDATES דרך מערכת העידכונים האוטומטית, יהיה לך כל מה שצריך).

מה שיותר חשוב זה תמיכה של הכרטיס האלחוטי והדרייבר שלו. בחלק מהכרטיסים אין תמיכה בכלל, ובחלק היא קיימת רק החל מגרסת דרייבר מסוימת.

בכל מקרה, אם אין לך אפשרות להשתמש ב-WPA2, גם WPA מספיק טוב לכל שימוש וההבדל ביניהם הוא די זניח.

לגבי ה-BROADCAST SSID: כל הרעיון הוא שאתה, להבדיל מהשכנים ומסתם חבר'ה, יודע את השם של הרשת שלך. לכן, במקום למצוא אותה אוטומטית, אתה יכול להגדיר חיבור עם השם של הרשת שלך, והמחשב שלך יתחבר אליה, גם אם אינה משדרת את ה-SSID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל WPA2, אני בטוח שהכרטיס תומך.... כי מדובר במחשב נייד שהגיע עם ווינדוס ויסטה (שם יש WPA2)... ואני העפתי את הוויסטה ושמתי ...

ובקשר לשם של הרשת - ברגע שאני לא משדר את שם הרשת, המחשב לא מוצא אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל WPA2, אני בטוח שהכרטיס תומך.... כי מדובר במחשב נייד שהגיע עם ווינדוס ויסטה (שם יש WPA2)... ואני העפתי את הוויסטה ושמתי ...

ובקשר לשם של הרשת - ברגע שאני לא משדר את שם הרשת, המחשב לא מוצא אותה

זאת דיי הכוונה...

אתה הולך ל"חיבורי רשת", לוחץ כפתור ימני על "wireless network connection" חובר מאנפיינים והולך ללשונית "רשתות אלחוטיות". תחת מועדפות יש לך הוספה ופה אתה יכול לרשום לבד את שם הרשת והפרטים. חשוב ששם הרשת תהיה בדיוק אותו דבר (כולל אותיות קטנות וגדולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת דיי הכוונה...

אתה הולך ל"חיבורי רשת", לוחץ כפתור ימני על "wireless network connection" חובר מאנפיינים והולך ללשונית "רשתות אלחוטיות". תחת מועדפות יש לך הוספה ופה אתה יכול לרשום לבד את שם הרשת והפרטים. חשוב ששם הרשת תהיה בדיוק אותו דבר (כולל אותיות קטנות וגדולות).

זה מה שעשיתי, אבל למרות זאת, כשאני מכבה את ה Broadcast SSID, הוא לא מצליח להתחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכתי להגיד שצריך להגידר את ההתחברות כאוטומטית. אם עשית את זה וכל שאר מה שאמרתי ועדיין לא מתחבר, עדכנת את הדרייבר של הכרטיס ואת הוינדוס אז תתקין את התוכנת ניהול של הכרטיס (מגיע עם הדרייבר) ותנסה ככה.

רוב הסיכויים שהיא תתן לך להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...