שאלה בקשר לכרטיס מסך שלי . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לכרטיס מסך שלי .

The-Star

Recommended Posts

היי חבר'ס יש לי בעיה שנראה לי היא מתאימה לפה (אם לא אשמח אם תפנו אותי לפורום הנכון ).

יש לי ברשותי quad 6600 עם 2gb זיכרון ו 8800 gts 320 משום מה במשחקים מסויימים יש לי צניחה של fps מאוד גדולה שגורמים ל"קטיעה" למאית השניה ,לפעמים זה לא מורגש אבל תאמת זה די מציק (לא מדובר במשחקים כבדים במיוחד בד"כ ודומיהם ) , הורדתי את כל הדריברים העדכניים ולמרות זאת שום שיפור בבעיה .

ממה זה לדעתכם נובע ?

אשמח לתגובות המומחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

win אני לא מפעיל שום פילטרים בתוכנה של navdia רק הכל על און מהמשחק עצמו , התקנתי אחרים עכשיו יש שיפור אבל בכל זאת יש לפעמים את אותם תקיעות לא דווקא בקטעים העמוסים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

win אני לא מפעיל שום פילטרים בתוכנה של navdia רק הכל על און מהמשחק עצמו , התקנתי אחרים עכשיו יש שיפור אבל בכל זאת יש לפעמים את אותם תקיעות לא דווקא בקטעים העמוסים .

ניראה לי שאני יודע..

זה קורה שאתה מגיע למקומות חדשים?

ההארדיסק שלך משמיע רעש של "חשיבה" בידיוק שיש תקיעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהבעיה היא 2GB על ... אם רצות לך הרבה תוכנות ברקע בזמן שאתה משחק אז התקיעות נובעות כנראה מכך שהמשחק עושה שימוש בPAGEFILE. (משתמש בHD) ולכן יש התקיעות מופיעות מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום תוכנות אחרות לא רצות ברקע אני סוגר את כולם , לגבי הארדיסק לא שמתי לב עם הוא במצב "חשיבה" אבל אני יודע שיש נגיד מקומות קבועים במשחקים מסויימים שיש צניחה דרסטית של fps (מ 100 ל 20 למשל ) ואז הוא עולה חזרה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...