שלום אני חדש ויש לי מיספר בעיות עם מערכת ההפעלה XP(עודכן!!) - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום אני חדש ויש לי מיספר בעיות עם מערכת ההפעלה XP(עודכן!!)

Thunder Storm

Recommended Posts

מממממ

אלי! אני לא עושה OC! זה דבר דפוק! ודבר שני זה לא קשור! מילא לא היה לי מספיק מאווררים יש לי 8 בתוך המארז!(לא כולל ספק 430W )

אז דיי להגיד דבריםש לא קשורים, זה כנראה קשור בקובץ שהמחשב שלי דורש בזמן שאני באייסיקיו אך אני לא יודע איזה קובץ להוריד מאיפה ואפה להשים אותו עוד שיש פיתרון אחר??..

Help plz!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כנראה קשור בקובץ שהמחשב שלי דורש בזמן שאני באייסיקיו אך אני לא יודע איזה קובץ להוריד מאיפה ואפה להשים אותו עוד שיש פיתרון אחר??..

לא זה לא קשור לשום קובץ במחשב !

כבר כתבתי והסברתי לך שזו בעיית חומרה, היא יכולה להגרם בגלל מספר סיבות, ושוב תנסה את ההצעות שנתנו לך ותראה אם זה עוזר, יש אנשים שנתקלו בבעיות האלה והצליחו לסדר אותם, אז תקשיב להם, (לא בגלל שהם יותר חכמים, אלא בגלל שהם יותר מנוסים).

ודרך אגב נכון שלא עשית חיפוש לבעיה הזו באתר של ?

Help plz!

בקיצור אני מציע שבמקום לצעוק לעזרה פשוט תנסה לעזור לעצמך כמו שהציעו לך, ואחרי זה תחזור עם תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מוכרת תנסה לעשות את הדברים הבאים:

1.(מומלץ לעשות את השלב הזה במצב בטוח כדי למנוע נזק) תכנס לDEVICE MANAGER ותבדוק אם יש לך כפיליות בIRQ כלומר תבדוק אחד אחד אם אין פעמים את אותו IRQ

במקרה ומצאת כפילות תנסה לעדכן את הדריבר של אותו חלק ו

2.תעשה UNINSTALL לדריבר של כרטיס המסך שלך ותתקין אחד חדש (במקרה שיש לך את הכי חדש תתקין גרסה אחת מתחת )

3.תמחק את האיסיקיו ותתקין אותו מחדש (תעשה את זה רק אם הבעיה קורה שאתה מפעיל איסיקיו)

4.תנסה לעשות פשוט SYSTEM RESTORE לתקופה שלא הייתה הבעיה

ולבסוף אם שום דבר לא עוזר

תפרמט אותו

נ.ב

סחטיין ועד פעם סחטיין על המפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא קשור לשום קובץ במחשב !

כבר כתבתי והסברתי לך שזו בעיית חומרה, היא יכולה להגרם בגלל מספר סיבות, ושוב תנסה את ההצעות שנתנו לך ותראה אם זה עוזר, יש אנשים שנתקלו בבעיות האלה והצליחו לסדר אותם, אז תקשיב להם, (לא בגלל שהם יותר חכמים, אלא בגלל שהם יותר מנוסים).

ודרך אגב נכון שלא עשית חיפוש לבעיה הזו באתר של ?בקיצור אני מציע שבמקום לצעוק לעזרה פשוט תנסה לעזור לעצמך כמו שהציעו לך, ואחרי זה תחזור עם תוצאות.

אני חושב שאתה לא מבין! עובדה שזה קורה לי רק שאני 5 דקות באייסיקיו וכשאני לא נמצא בו המחשב דלוק ימים ללא בעיות! תסביר את זה!?!?!

The_Maestro תודה אין לי דרייבר של IRQ ועשיתי את מה שאמרתה בנוגע לכרטיס מסך זה לא ממש עזר אבל שוב תודה על הנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין למה אתה לא מנסה מה שמציעים לך !

אני אומר לך שזה בעיית חומרה ולא רק אני אומר את זה.

תסתכל בת'רד הזה ותראה מקרה דומה: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=16;action=display;threadid=31107;start=0

למה אתה לא מנסה לעדכן את הBIOS או להוציא חומרה שיכולה לגרום לתקלות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם יש לך לוח אם חדש יכול להיות שתצטרך לסבול עד שיצא לו עידכון שיפתור את התקלה.

אבל חוץ מזה אתה יכול לבדוק שזה לא בעיית חומרה אחרת במחשב.

אני לא מבין למה אתה מתעקש לחשוב שזו בעיה עם קבצים ושיש לזה קשר ישיר לICQ.

ההודעה הזו היא 100% הודעת שגיאה שקשורה לחומרה בעיתית במחשב.

במקרים רבים זה לוח האם, ובעוד הרבה מקרים זה התנגשות של לוח האם עם אחד מרכיבי החומרה האחרים במחשב (כמו כרטיסים או זיכרון).

אני שוב מציע לך לנסות להפעיל את המחשב ללא חומרה מיותרת, רק זיכרון לוח וכרטיס מסך ולראות אם הבעיה חוזרת.

אם היא תחזור אין לך מה לעשות כי יש לך בעיה בלוח אם, אז או שתחזיר אותו או שתחכה שיצא עידכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב מציע לך לנסות להפעיל את המחשב ללא חומרה מיותרת, רק זיכרון לוח וכרטיס מסך ולראות אם הבעיה חוזרת.

אם היא תחזור אין לך מה לעשות כי יש לך בעיה בלוח אם, אז או שתחזיר אותו או שתחכה שיצא עידכון .

אתה מבקש עזרה.

מנסים לעזור לך ואתה פשוט לא רוצה לעזור לעצמך !

למה אתה לא מנסה אפילו מה שמציעים לך ?

תקרא שוב את כל התגובות שכתבו לך ותנסה אותם, ואם זה לא יעזור אז תבקש שוב עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי מנסים לעזור לך כאן למה אתה עקשן כזה אתה מזל שור במקרה.

לעניין תנסה דבר פשוט תוציא את כל הזכרונות ותישאר עם אחד בלבד.

עם עדיין ישנה הבעיה תנסה להחליף לסלוט אחר במחשב.

עם עדיין לא עוזר אז יתכן שתוכנה מסויימת גורמת לבעיה .

ישלך אפשרות לגבות את כל התוכנות ולהוריד אותם יתכן בעיה למשל באי סי קיו

ועם גם זה לא עוזר אז או שיש לך בעית חומרה או שצריך לצערי לפרמט התקנה לא הצליחה

זה המחיר שמשלמים על תוכנה לא חוקית אבל לרובינו התוכנה לא חוקית ואין מה לעשות במחיר שדורשים בחנויות אנחנו לא כולנו עשירים.

בהצלחה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אני לא נוגע בזיכרונות ואני לא פותח את המארז.

בהחלט הזמנתי את טכנאי החברה, חיפשנו במייקרוסופט והם אמרו לי ליבדוק דברים כמו מיקלדת , כרטיס מסך, עידכון ביוס וכו'

כשאמרתי לטכנאי שעדכנתי את הביוס הוא דיי כעס כי הוא אמר לי שיכל לי קראות נזק בלי הפיך (כיאילו שלא ידעתי) אבל בכל מיקרה הכל עבר בשלום..

אני יעדכן אותכם בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק לא מבין דבר אחד. אם אתה לא רוצה או מפחד לפתוח את המארז ולנסות לסדר תקלות אז לאיזה עזרה בדיוק ציפית ?

הרי בסופו של דבר פנית לטכנאי מחשבים, שכל מה שהוא יכול לעשות זה כל מה שהציעו לך פה בפורום (ויש פה מספיק טכנאים שמבינים עניין), אז אם אתה לא רוצה לעשות את זה בעצמך אין טעם שתבקש עזרה בפורום שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...