בזק בינלאומי 014 נגד אינטרנט זהב 015 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי 014 נגד אינטרנט זהב 015

yossi_s1

Recommended Posts

טוב, אז ראיתי שהרבה אנשים התחילו להשוות בין ספקיות פה אז החלטתי גם אני.

אני בדיוק במעבר מ015 ל014 וכרגע שתי החשבונות שלי פעילים, התחלתי לגלוש עם 014 ומיד הרגשתי איטיות אז החלטתי לבדוק את העניין.

מצורפות והן די מדברות בעד עצמן, השמות של הקבצים אני מקווה ברורים bezeq/zahav=ISP isra/ger=SERVER LOCATION

בקצרה, רואים מיד את השיפור העצום לחול וזה בדיוק מה שחיפשתי, מצד שני 014 מאוד איטיים לשרתים בארץ, מה שנראה לי מאוד מאוד מוזר.

מישהו נתקל גם בבעיה? האם יש טעם להתקשר לתמיכה או שאולי זו בעייה זמנים שתיפטר? (הגיוני אם להתחשב בתוצאה לחול)

אשמח לתגובות...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב015 להיות אצלהם זה סבל אני כבר שבוע בטלפונים איתם מאיים עליהם מה לא והם עומדים בשלהם אני לא מצליח לעזוב אותם לבנתיים הם מביאים לי הנחות עד שאני סוף סוף יצליח להשתחרר מהם מP2P אי אפשר להוריד ביכלל מוריד על מקסימום 20-25 גם אם יש 1000 SEED ושרתים בחו"ל כמו RS מוריד על 10 כבר נשבר לי הז*ן להיות איתם בטלפונים דיברתי גם עם המנהל הראשי לדבר עם קיר יותר טוב הם אטומים... לא ממליץ לאף אחד לעבור ל015 במיוחד אנשים שמורידים בכמויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד מאוכזב מאינטרנט זהב ונשארתי רק בגלל הצעה אטרקטיבית במיוחד, אבל בגלל המצב עוד מספר חודשים אני עובר לחברה שימליצו לי עליה הכי הרבה אנשים (בינתיים 2 חברים שלי בבזק נהנים משיתוף קבצים וסרטים וYOUTUBE ושבאים אלי לא מבינים איך זה לא זז).

סרטים אני לא רואה וכל קשר ביני ובין שרתים לחו"ל לא קיים וכמו גם בשיתוף קבצים. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי האנשים שמתלוננים על איטיות האינטרנט ומודים שהם מוכנים לסבול את זה בגלל הנחות שקלים בחודש.

עאלק, "לא מצליח לעזוב אותם", "הצעה אטרקטיבית במיוחד".

אם כל מה שמעניין אתכם זה המחיר הנמוך, מגיע לכם האינטרנט הגרוע שאתם מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים אותי האנשים שמתלוננים על איטיות האינטרנט ומודים שהם מוכנים לסבול את זה בגלל הנחות שקלים בחודש.

על מה אתה מדבר אתה יודע כמה זמן רבתי איתם בטלפונים אני כל היום רודף אחריהם בטלפונים והתחייבתי לא מזמן לשנה ב15 אני יוכל לעשות ניסוי בבזק בינלאומי ככה היה לי עוד הוכחה על זה שהם חוסמים/מאטים תוכנות שיתוף אם היית יודע מה עברתי איתם התגובה שלך היית אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בפורום אחר מישהו מצחיק, בוכה שמגבילים אותו בשיתוף קבצים בקווי זהב/אינטרנט זהב, מחפש לאן לעבור. אבל כשמישהי ביקשה המלצה על ספקית , הכוכב מיד המליץ על זהב, כי הם הציעו לו חבילה ב-3 ש''ח פחות מנטוויז'ן (לא שנטוויז'ן להיט גדול) :kopfpatsch:

לינק1

לינק2

נ.ב. אני לא הכי מרוצה ממהירות הורדת הטורנטים בשעות היום ב-014, אבל את זה אני אכתוב בת'רד אחר. ועדיין ההבדל בין 012 שהייתי שם ו-014 הוא כמו יום ולילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי, לא כולם יכולים לשלם מחיר גבוהה, יש אנשים שלא גומרים תחודש וזה מותרות בישבילם אבל שום דבר לא מצדיק מהספקיות לספק מוצר פחות ממושלם.אבל אסכים איתך שזה לא הכמות, זה האיכות, 2.5 מגה ב-015 שונה בהרבה מ-1.5 מגה ב-014 (ששם כמובן אתה מקבל תמורה ומוצר שלם ולא חלקי) אבל אם לדעתך יש לזה מחיר אז נמשיך המצב שספקיות יספקו מוצר חלקי אפילו שבעד מוצר שלם הציעו מחיר אטרקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר אתה יודע כמה זמן רבתי איתם בטלפונים אני כל היום רודף אחריהם בטלפונים והתחייבתי לא מזמן לשנה ב15 אני יוכל לעשות ניסוי בבזק בינלאומי ככה היה לי עוד הוכחה על זה שהם חוסמים/מאטים תוכנות שיתוף אם היית יודע מה עברתי איתם התגובה שלך היית אחרת

את המקרה שלך אני דווקא מבין, פשוט לא היה ברור לי שאתה בהתחייבות. מצטער על העלבון, אני יודע שלצאת מההתחייבות זה קשה. בהצלחה בהמשך המאבק.

שמע אחי, לא כולם יכולים לשלם מחיר גבוהה, יש אנשים שלא גומרים תחודש וזה מותרות בישבילם אבל שום דבר לא מצדיק מהספקיות לספק מוצר פחות ממושלם.אבל אסכים איתך שזה לא הכמות, זה האיכות, 2.5 מגה ב-015 שונה בהרבה מ-1.5 מגה ב-014 (ששם כמובן אתה מקבל תמורה ומוצר שלם ולא חלקי) אבל אם לדעתך יש לזה מחיר אז נמשיך המצב שספקיות יספקו מוצר חלקי אפילו שבעד מוצר שלם הציעו מחיר אטרקטיבי.

מה זה מחיר גבוה? הרי לא מדובר פה על הבדל בין 20 ש"ח ל-100 ש"ח. הבדל המחירים ללקוחות חדשים בין 014 ל-015 בחבילה של 2.5מגה הוא 5 ש"ח לחודש. מובן ששימור לקוחות יציע ללקוחות קיימים אטרקטיביים יותר כשהם מאיימים לעזוב, אבל עדיין, זה גג 20 ש"ח לחודש לחבילה ממוצעת).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...