אני בדילמה ממש קשה! איפה לקנות תמחשב! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני בדילמה ממש קשה! איפה לקנות תמחשב!

BooYaka

Recommended Posts

סתכלו

יש לי 3 אופציות לקניית המחשב: KSP IVORY TMS

אייבורי הכי קרוב אלי בפ''ת הייתי שם לגבי המפרט שלי הם נשמעים סבבה אבל שמעתי הרבה דברים עליהם שהם ממש לא מקום בשביל מחשב חזק אבל יכול להיות שפ''ת זה שונה?

KSP יש גם בפ''ת הייתי שם לא התרשמתי ממש וגם יש הרבה דברים שלא מופיעים במפרט שלי...

TMS לא הייתי שם יש אחד בצפון ויש מעבדה בת''א שמעתי שהם אמינים וממש טוב לקנות משם

עכשיו הבעיה היחידה זה אבא שלי

הוא לא רוצה לקנות ממקום רחוק מחשב שזה אומר TMS אבל TMS ממש נראים לי טובים ואמינים אז התקשרתי לברר כמה דברים וגיליתי שזו חברה ממש קטנה של 4 אנשים שכל פעם מישהו אחד נוסע לת''א כדי להיות במעבדה אז זה קצת הפחיד אותי והמפרט הסופי עם הכל יוצא 7.

באייבורי אבא שלי ממש רוצה כי מחיר זול ב1000 יענו 6000 על אותו מחשב, בגלל המחיר הזול אבא שלי ממש רוצה לקנות משם למרות שאני לא כי שמעתי דברים נוראים עליהם אבל יכול להיות שזה לא ממש באזור פ''ת אז אני לא יודע ממש..

KSP אין מצב לפי מה שאני רואה, אין להם הרבה דברים שאני רוצה וזה סתם סיבוך.

עכשיו אבא שלי אומר בגלל שאייבורי חברה גדולה אז היא משיגה את החלקים בזול מאוד... נשמע דיי לא הגיוני אם תשאלו אותי

וTMS לא בטוח למרות שהם נראים לי אמינים אבל רק 4 אנשים על חברה כזו קטנה עם הרבה אנשים...

מה שאני מנסה להגיד פה מה אתם הייתם עושים? מה אתם הייתם בוחרים? וזה נכון לגבי אייבורי (רק בפ''ת)?

בבקשה להגיב צריך את העצתכם!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה מאייבורי, שירות גרוע. (כל הנסיפים)

גם KSP לא להתקרב, שירות גרוע וחלקים מחודשים ביבוא אפור "ואחריות" לשנה. (אין שום אחריות כמעט, הם תמיד יוציאו לך תירוץ אחר.)

IQPC, TMS, ZIGZAG2000 טובים, תמיד גם אפשר לעשות משלוח.

הקטע של "החברה של 4 אנשים" הוא טוב, ככה אתה יכול לדעת שאכפת להם מהלקוחות והם לא רוצים סתם כסף.

זיזג2000 למשל הם בתוך בית שהם קנו / שכרו, ואף פעם לא היו לי איתם בעיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם KSP לא להתקרב, שירות גרוע וחלקים מחודשים ביבוא אפור "ואחריות" לשנה. (אין שום אחריות כמעט, הם תמיד יוציאו לך תירוץ אחר.)

אתה מחפש להתבע על הוצאת דיבה?

שתדע, שאייבורי זולים יותר כי הם קונים בכמויות אדירות, אז הם קונים במחיר נמוך יותר ויכולים למכור גם במחיר נמוך יותר.

תברר את פרטי האחריות באייבורי על כלל חלקי המחשב ותראה אם זה מתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שים לב מה אתה אומר פה בעצם:

שהם מוכרים ללקוח מוצר מחודש במחיר של מוצר חדש ו"בהסוואה" בקופסא חדשה.

וזה שאתה אומר שזו אמת, לא אומר שזו באמת אמת, כי עד שלא תוכיח כלום, אין שום ביסוס לדברייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו עזוב KSP

אני הולך או על אייבורי או על TMS

עוד פעם אני יגיד אבא שלי רוצה את אייבורי כי זה זול, קרוב, והיא חברה גדולה

הוא לא רוצה את TMS כי החברה קטנה, רחוקה מהבית אבל יש מעבדה בת''א, ויקרה יחסית לאייבורי

אני תאמינו לי רוצה ב TMS אבל הוא יעשה הכל כדי לחסוך אלף ש''ח אפילו אם זה לא מה שאני רוצה

ושהיינו אצל אייבורי בפ''ת הם נשמעו דיי סבבה למרות שקשה לי להאמין להם אחרי כל הנושאים נגדיהם

ולא שמעתי דבר אחד רע על TMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שים לב מה אתה אומר פה בעצם:

שהם מוכרים ללקוח מוצר מחודש במחיר של מוצר חדש ו"בהסוואה" בקופסא חדשה.

וזה שאתה אומר שזו אמת, לא אומר שזו באמת אמת, כי עד שלא תוכיח כלום, אין שום ביסוס לדברייך.

זה אפילו לא בהסוואה, הקופסה קרועה ומקומטת.

זו הטענה שלי, אני רוצה לרואות אותם מוכחיחים שזה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם אתה קונה מחנות אמינה ומוכרת המרחק לא מהווה שום בעיה.. אני למשל כפר סבאי וקניתי מנועה (חיפה) מחשב ביותר מ10K (קניתי חלקים), בגלל ספק תקול שלי הלוח אם נשרף פעמיים ולא עשו לי שום בעיות(פעמיים החליפו לי אותו ואפילו לבסוף הרכיבו לי את המחשב ללא תשלום !), הבעיה היחידה במרחק היא שלפעמים אם אתה שולח דברים בדואר זה לוקח זמן... העיקר שיהיה לחנות שירות טוב, הנה לפני חודש אחרי שבמסך(שנקנה גם בנועה) שלי הייתה בעיה שלחתי אותו אליהם ותוך 3 שבועות המסך חזר אליי תקין, שילמתי רק על משלוח אליהם (35~ שקל).

מה שבאתי להראות לך בשורה התחתונה הוא שגם אם יש חנות 2 מטר ממך אבל היא לא אמינה ושירות חרא עדיף לך כבר לקנות בחנות רחוקה אבל נורמאלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...