Crysis - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא !

הכי טוב זה רזולוציה טיבעית, אתה לא יכול לשים איזה רזולוציה שבא לך...

אז כנראה אצלו זה 1280*1024...

איזה רזולוציה טבעית בראש שלך? יש לי CRT אין אצלי דבר כזה רזולוציה טבעית כול רזולוציה שאני שם המשחק נראה נורמלי ולא מפוסקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL אם ככה אז בכלל עדיף להוריד את כול ההגדרות להכי נמוך ולשים רזולוציה :s07: 1600X1200 העיקר התומנה תתקבל יותר חלק

כמובן שעדיף VH עם רזולוציה 1024X768

מה אתה קשור?

עדיף להתפשר קצת על הרמה הגרפית ולהעלות את הרזולוציה לרמה שלא תבחין בפיקסלים תוך כדי משחק, ולא צריך להתפרע על רזולוציות מטורפות שלא לצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב... אבל יש פה יותר מדי חולי גרפיקה. בקושי שליש מהתגובות פה מדברות על המשחק עצמו.

אני הייתי מעדיף לשים על HIGH (ורזולוציה גבוהה) כי הירידה בביצועים לVERY HIGH לא שווה את ההבדל. גם HIGH נראה פנומנאלי (אני משחק בHIGH).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..אתה אומר שכולם פה חולי גרפיקה וגם אתה מדבר על זה..

אין מה לעשות המשחק לא מוצלח..

איזה רזולוציה טבעית בראש שלך? יש לי CRT אין אצלי דבר כזה רזולוציה טבעית כול רזולוציה שאני שם המשחק נראה נורמלי ולא מפוסקל

איזה יופי שאתה זה לא הוא, ולרוב האנשים יש LCD אז שיערתי שגם לו יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק!!! משחק אדיר (חוץ מהשלב CORE) מחכה לCRYSIS 2 ;D.

הincindairy ammo זה כדורים מתפוצצים, כשהם פוגעים במישהו הם מורידים לו הרבה יותר ואם אתה יורה ברגל של מישהו לפעמים הוא נופל מהפיצוץ ואז אחרי כמה שניות הוא נעמד חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי, בדקתי את זה, אצל חבר שלי עם 8600GT שמתי על HIGH + 1024X768, או MEDIUM + 1080X1024, ולמרות שב-HIGH האפקטים והצבעים נראו קצת יותר טוב עדין ה-MEDIUM נראה יותר טוב...

MEDIUM נותן תמונה יותר ברורה כזו שקל יותר לשחק בה, HIGH זה מכניס את כל האפרוריות ונותן תחושה יותר מציאותית.

בקיצר על מדיום יותר קל לשחק כי רואים את האנשיים יותר טוב, אבל התמונה פחות יפה. אני אישית מעדיף על HIGH התחושה יותר מציאותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח..אתה אומר שכולם פה חולי גרפיקה וגם אתה מדבר על זה..

אין מה לעשות המשחק לא מוצלח.

חולק עלייך ידידי... לדעתי המשחק טוב כמו פאר-קריי או אפילו יותר... נהניתי מאד היה מותח וקשה ומאוד מהנה ;)

כשיהיה לי מחשב שיריץ אותו כמו כלום אז יהיה עוד יותר שמח :xyxthumbs:

מחכה ל CRYSIS 2 ! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...