Crysis - הדיון הראשי - עמוד 166 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי... אממ.. יש לי בעיה מה זה ענקית באונליין של קרייסיס....

אז ככה.. אני לא מצליח לשחק באונליין, אני כותב את שם המשתמש והסיסמא שלי (הם נכונים 100%) ואני עושה Login והמחשב ניתקע... לא זז... מחקתי והתקנתי את המשחק עם סריאל אחר, אבל לא עזר... לפני שהתקנתי את הפאצ'ים זה נכנס לי לפחות לתפריט של האונליין, ואחרי שהתקנתי את כל הפאצ'ים זה פשוט ניתקע... מה זה?... מישו יכול לעזור לי??

חצי שנה לפני שקניתי את המחשב הזה שיחקתי יופי בשרתים פרוצים עם כל הפאצ'ים,וגם אם אין מקורי, נכנס עדיין לתפריט של האונליין אבל שאתה מנסה להיתחבר לשרת הוא אומר לך שאתה צריך מקורי , אבל אצלי המחשב ניתקע!

ואל תגידו לי שחייב מקורי כי חצי שנה שיחקתי ככה באונליין בשרתים פרוצים :(

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה.. אני לא מצליח לשחק באונליין, אני כותב את שם המשתמש והסיסמא שלי (הם נכונים 100%) ואני עושה Login והמחשב ניתקע... לא זז... מחקתי והתקנתי את המשחק עם סריאל אחר, אבל לא עזר... לפני שהתקנתי את הפאצ'ים זה נכנס לי לפחות לתפריט של האונליין, ואחרי שהתקנתי את כל הפאצ'ים זה פשוט ניתקע... מה זה?... מישו יכול לעזור לי??

חצי שנה לפני שקניתי את המחשב הזה שיחקתי יופי בשרתים פרוצים עם כל הפאצ'ים,וגם אם אין מקורי, נכנס עדיין לתפריט של האונליין אבל שאתה מנסה להיתחבר לשרת הוא אומר לך שאתה צריך מקורי , אבל אצלי המחשב ניתקע!

ואל תגידו לי שחייב מקורי כי חצי שנה שיחקתי ככה באונליין בשרתים פרוצים :(

תודה!!!

זה הורג אותי איך שאנשים מתעלמים מהחוקים של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי...ובכן השאלה שלי קצת לא קשורה אבל בכל זאת

ידוע לי שקריסיס זה מדד לכרטיסי מסך.ובכן רכשתי כרטיס קצת שנוי במחלוקת מחבר פה (לא משנה כרגע).האם אפשר להשתמש בקריסיס כמדד

לעוצמת הכרטיס???.הכרטיס הוא יותר חצי מקצועי (WILDCAT 800 של 3DLABS ) אולם הוא מסיבי כמו ה 8800GTX המיתולוגי..

יש לו 2 ועוד אחד לתקשורת פנימית.מלבד לעבודה הייתי רוצה לדעת אם אפשר לנצל את הכח שלו ליותר (ויש לו המון - הוא בא עם 640

מגה ברוחב פס של 512 ביט)

מקווה שלא התפרצתי לדיון ::)

תודה רבה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוחו של כרטיס המסך תלוי ב DRIVERים.

סדרת QUADRO ו FIREGL נותנות ביצועים נחותים במשחקים עקב DRIVERים שמנצלים את העיבוד התלת מימדי בצורה שונה לחלוטין מצורת העיבוד שלך הגרפיקה במשחקים.

אני מניח שבכרטיס המסך המקצועי שלך, של 3DLABS, חברה שהפסיקה לייצר כרטיס מסך לשוק המשחקים בפברואר 2006 לפני כמעט 3 שנים - כלל לא יהיו DRIVERים המתאימים ומשתפרים כל הזמן למשחקים החזקים ביותר בעולם מבחינה גרפית כמו CRYSIS הישן וCRYSIS WARHEAD שיוצא מחר.

קרא את השורות הראשונות בפסקת HISTORY כאן על פרישתה מייצור כרטיסי מסך למשחקים:

http://en.wikipedia.org/wiki/3Dlabs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

גנבתי את המשחק והוא לא עובד לי

...

תודה!!!

גש לחנות וקנה עותק מקורי = הבעיה נפתרה.

זכית באזהרה ראשונה (ואחרונה) על ווארז. בפעם הבאה תורחק מהפורום לצמיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תלחץ הרבה על SHIFT כדי שיתן גז..ברגע שאתה מגיע מול סופה תצמד לקיר השמאלי ביותר ואפילו תשתמש אם צריך ב Q או E שזה עושה לך להשען ימינה או שמאלה..

בפעם הראשונה ששיחקתי במשחק התרסקתי אולי איזה 20 פעמים בערך

אבל ששיחקתי שוב השבוע עברתי את זה בפעם השניה ללא בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי

מה זה בעצם 2 הגרסאות החדשות??

warhead

wars

תוספת שלבים???

סיפור אחר??

כי אני את הקרייסיס הראשון עוד לא סיימתי נתקעתי באיזה שלב שאין לי מושג איך ממשיכים בו נתקעתי למרות שחיסלתי את כל הסינים בלי אף continue

חחחח

ביי שבוע טוב וחג שמח שנה טובה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...