Crysis - הדיון הראשי - עמוד 86 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

ה של האויבים יכול להיות מעולה ומפגר באותו הזמן.

מצד אחד הם מסוגלים לראות אותך זוחל בשיחים ולשים לב שמשהו לא בסדר גם אם אתה ב Cloak

מצד שני, אם אתה צולף למישהו בראש עם משתיק קול, השני שהולך לידו מסוגל לא לשים לב בכלל שחבר שלו מת.

את רוב השלב בתוך ספינת החייזרים העברתי בלי תחמושת בכלל אז על איזה כיוון אתה מדבר? להפתעתי הרבה גיליתי שיותר קל להרוג אותם עם האגרופים.

וכשמקבלים את הנשק של החייזרים ואת הgauss כבר הרבה יותר קל להרוג אותם...

השלב בתוך הספינה זה סיפור אחר.

הדרך היעילה ביותר להרוג אותם היא להתחבא או לחכות שהם יתנפלו עליך, לתפוס אותם, ולהרוג אותם עם 2 אגרופים ב Strength mode.

דורש תזמון טוב, אבל לא קשה במיוחד.

אחרי שאתה יוצא מהספינה שלהם העסק הרבה יותר קל. הנשק הכי יעיל נגדם בטווח קרוב זה shotgun, ובכלליות ה Gauss gun.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AI :

Artificial Intelligence

אינטליגנציה מלאכותית, , העוסק בהדמיית והחלת האינטליגנציה האנושית על המחשב, הכנת תכניות מחשב המחקות פעולות אנושיות הכרוכות בהפעלת האינטליגנציה (משחקים, למידה, הבנת שפה ועוד)

אני משחק על ההגדרות המקסימליות שהמשחק מאפשר לי.

מלבד ה SHADOW שהוא על מדיום.

רזולוציה 1440X900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה של האויבים יכול להיות מעולה ומפגר באותו הזמן.

מצד אחד הם מסוגלים לראות אותך זוחל בשיחים ולשים לב שמשהו לא בסדר גם אם אתה ב Cloak

מצד שני, אם אתה צולף למישהו בראש עם משתיק קול, השני שהולך לידו מסוגל לא לשים לב בכלל שחבר שלו מת.השלב בתוך הספינה זה סיפור אחר.

המשחק בנוי שיהיה לך כיף, לא שיהיה טוב.

אולי אתה לא משתמש בזה אבל זה ממש כיף למשוך אותם אליך, ללכת לכיוון הנגדי ואז להוריד אותם אחד אחד, תמיד את האחרון, ואז יוצא אחד

שלא ראה אותך ולא יודע לאן האחרים נעלמו, במשחק הבא אני מצפה שאם אני אעשה כזה דבר כזה הוא גם ייחפש אותם, ויתחיל להילחץ וזה,

זה בכלל יהיה מאגניב, תחשבו, ליראות קוראיני בודד בוכה מפחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יש לנו שחקן חדש במולטי, הגיע הזמן SIMONSIX :xyxthumbs:

דווקא יש שרתים טובים של VGAMES או שכבר הורידו אותם?(כבר יומיים לא נגעתי במשחק)

מעבר לזה אצלי יש עוד מספיק שרתים עם פינגים טובים, לא יודע איך אצלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

אשתדל להכנס מדי פעם למרות שההעדפה שלי במולטי היא COD4

נכנסתי למולטי של קרייסיס וחטפתי בראש די מהר,

אז הרהרתי מה הייתי עושה לבחורצ'יק החוצפן הזה אם היה לי את ה MP5 או סכין לדקירה מהירה,

ישר יצאתי מהמשחק ונכנסתי למולטי האהוב עלי 8)

קשה קשה לי עדיין להתחבר אליו.

בינתיים אתמקד בסינגל,אותו אני אוהב יותר

תענוג צרוף של גרפיקה עוצרת נשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בנוי שיהיה לך כיף, לא שיהיה טוב.

אולי אתה לא משתמש בזה אבל זה ממש כיף למשוך אותם אליך, ללכת לכיוון הנגדי ואז להוריד אותם אחד אחד, תמיד את האחרון, ואז יוצא אחד

שלא ראה אותך ולא יודע לאן האחרים נעלמו, במשחק הבא אני מצפה שאם אני אעשה כזה דבר כזה הוא גם ייחפש אותם, ויתחיל להילחץ וזה,

זה בכלל יהיה מאגניב, תחשבו, ליראות קוראיני בודד בוכה מפחד :)

את כל המשחק אני אוהב לשחק בטקטיקת Preadetor

להזדחל בשיחים, למשוך אלי מישהו, לתפוס אותו ולהעלים אותו לתוך השיחים, לזרוק אותו על הרצפה, ולהרוג אותו עם כדור בודד בראש מהאקדח עם משתיק קול. ככה כל השאר מבולבלים, אבל אין להם מושג שאתה שם אפילו.

אני חייב להגיד שגם החצי הרדמה זו אחת התוספות היותר שימושיות שראיתי.

ושיש הרבה אנשים, פשוט ללכת head on, לפרק אותם לקבוצות קטנות, ואז לחסל אותם בצורה ממקודת. D:

לגבי המולטיפלייר, לא ממש התחברתי אליו. התמכרתי ל COD4 בגלל הקצב שבו המשחק מתנהל. ב Crysis זה סיפור די אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל פלייר של קרייסיס מעולה, אבל המולטי זה סיפור אחר לגמריי. לא משנה כמה ניסיתי לא הצלחתי להתחבר למולטי (מבחינה נפשית P:) .

בסופו של דבר נתתי את העותק שלי לחבר, שאולי כן ימצא משהו במולטי.

מי שמעוניין לקנות משחק FPS בשביל המולטי, אז הבחירה הטובה ביותר תהייה COD4.

המולטי של קריסייס הוא פשוט אכזבה . ואני לא היחיד שחושב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...