Crysis - הדיון הראשי - עמוד 82 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, מצב הPower Struggle טוב וכיפי?

כי הסינגל פלייר לא ממש עניין אותי (אין לי מקורי), ראיתי כמה סרטון על הPower Struggle וזה נראה מאד מאד כיף ! אז השאלה שלי היא... האם זה שווה 200ש"ח, אין לי בעיה לשלם רק על מצב משחק אחד - בתנאי שהוא יהיה כיף !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מצב הPower Struggle טוב וכיפי?

כי הסינגל פלייר לא ממש עניין אותי (אין לי מקורי), ראיתי כמה סרטון על הPower Struggle וזה נראה מאד מאד כיף ! אז השאלה שלי היא... האם זה שווה 200ש"ח, אין לי בעיה לשלם רק על מצב משחק אחד - בתנאי שהוא יהיה כיף !

וואי וואי אם הייתי משלם רק על המצב הזה 200 שקל הייתי מתחרפן !

מסובך, קשה מאוד לעבוד כצוות, תאמת גם לא ממש צריך בגלל שעד שאתה משתגר מחדש לוקח שנים אז אפשר פשוט ללכת ולהרוג ורק אחרי זה

לחשוב עם כל הדברים שיש להיתלט עליהם...

בחיים לא הייתי משלם על זה 200 (180), אפילו לא 50 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר,ה יש לי בעיה במולטי...

התקנתי את התוכנה הזאת שהביאו פה ללאן [האמצ'י] התחברתי כמו כן לאייפי ולססמא שהביאו פה [זה מראה לי שזה מחובר וגם מראה לי משתמשים בהאמצ'י] אבל כשאני נכנס למשחק בlocal network game זה לא מוצא לי כלום..מה עושים?

ולגבי המולטי ברשת כשאני מנסה להתחבר לכל סרבר כלשהו זה כותב לי את השגיאה : "server authenication failed"

מה עושים???

תודה

אתה צריך להרשם קודם כל ל GAMESPY

ואז להרשם דרך הקריסיס עם אותם פרטים

ואז להתחבר לשרתים דרך ה CONSOLE ( ללחוץ על המקש ~ )

בצ'אט שם נותנים מלא שרתים שלא דורשים CD KEY .. הם כל הזמן נופלים וחוזרים אז תתעדכן שם בצ'אט

ואני לא בטוח מה זה POWER STRUGGLE אבל אם זה הסוג משחק שצריך לכבוש מקומות ולהפציץ את ה HQ של האוייב אז זה ממש גאוני

במיוחד במפות שאפשר לבנות מסוקים ורחפות..

ודווקא כן צריך עבודת צוות כדי להגיע קרוב ל HQ של האוייב בלי לההרג (כשקרובים ל HQ שלהם יורים עליו עם ה TAC CANNON וככה הורסים להם אותו ומנצחים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס POWER STRUGGLE, המטרה היא להפציץ את בסיס האוייב עם ה-TAC LAUNCHER

ומה שכולם עושים זה בדרך כלל הורגים כמה שיותר שחקני אוייבים וכובשים כמה שיותר בונקרים כדי לקבל יותר נקודות שאיתם אתה רוכש נשקים חדשים או כלי .

אני נהנה מהמשחק הזה בטירוף והוא שווה כל שקל.

הרבה פעמים יכולתי לסיים את השלב ולהפציץ את בסיס האוייב, אני פשוט נהנה יותר לחסל כמה שיותר שחקנים ולהיות בראש הטבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס POWER STRUGGLE, המטרה היא להפציץ את בסיס האוייב עם ה-TAC LAUNCHER

ומה שכולם עושים זה בדרך כלל הורגים כמה שיותר שחקני אוייבים וכובשים כמה שיותר בונקרים כדי לקבל יותר נקודות שאיתם אתה רוכש נשקים חדשים או כלי .

אני נהנה מהמשחק הזה בטירוף והוא שווה כל שקל.

הרבה פעמים יכולתי לסיים את השלב ולהפציץ את בסיס האוייב, אני פשוט נהנה יותר לחסל כמה שיותר שחקנים ולהיות בראש הטבלה.

מה?? זה משעמםם

אני משחק רק בשביל שיהיו לי מספיק נקודות ל TAC TANK ואז אני מפגיז

גם ה GAUSS TANK פשוט טנק קטלני.. אי אפשר לברוח ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי משהו שמאוד מפריע לי במשחק....כל פעם שאני יורה במשהו נהיית מסביבו מעין "הילה" אדומה כזאת.

יש אפשרות לבטל את זה?

תודה

זה בגלל שבחרת ברמת קושי קלה מדי

זה חלק מהרמת קושי

אם אתה מעלה את הרמה, בנוסף לזה שלא תהיה ההילה יותר, גם האויבים לא ידברו באנגלית ועוד ועוד.

וד"א, זה לא שאתה יורה על מישהו, אלא כשהוא יורה עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...