מפרט לאינטרנט, תכנות, תוגנות תלת מימדיות - WORLDWIND - בתקציב 2.5-2.8K (ללא מסך) - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לאינטרנט, תכנות, תוגנות תלת מימדיות - WORLDWIND - בתקציב 2.5-2.8K (ללא מסך)

סקיווקר

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

האמת שהמחשב מוכן, אבל אני רוצה לפחות להבין את זה:

מדוע אם לקחתי מאוורר אקסטרה כמוש הצעת המוכר אמר לי שזה יהיה בנוסף למאור של המארז, אז מה בעצם עשינו פה?

ככה זה אמור להיות?

ורציתי להודות על כל העזרה עד כה, גם אם נאלצתי לעיתים לחכות, קיבלתי עזרה רבה בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היםו הייתי ב SKYPC

בסוף לקחתי את המפרט שנתתי לי כולל הWD עם ה-16 באפר + מקלדת וכו' יצא לי 3500 בתשלומים. היה לי קשה להחליט עם להתפשר בכרטיס מסך או מעבד אז בסוף לא התפשרתי בשניהם... יצא לא זול. אני מקווה שזו היתה החלטה נכונה.

1. לגבי מארז סנטריום , הוא מכוער יש מצב למארז אחר באותה רמה ומחיר? כרגע לקחתי אותו כדי לא רציתי לקחת משהו אחר במקום בלי להתייעץ פה.

לא מכיר משהו באותה רמה באותו מחיר. אולי SILENTIUM T2 או האפולו שמעט יקרים יותר.

2. לקחתי גם מאוורר נוסף, הוא אמר לי שזה יהיה בנוסף למאור של המארז, אז מה בעצם עשינו פה?

אחד דוחף אוויר ואחד מושך אוויר (Push-pull).זה משפר את זרימת האוויר ומומלץ במפרטים חמים יחסית עם רכיבים בעלי פאסיבי בעיקר.

3. שכחתי לגמרי, רציתי יציאה לפקס, יש לי במחשב הישן (מלפני 7 שנים) אפשר העביר אותו? או להתקשר אליהם על מנת להוסיף כרטיס פקס.

שאלה טובה - צריך לבדוק א העניין.

תודה!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי שוב תודה

היום אספתי את המחשב, והתחלתי להתקין.

בינתיים שמתי לב שמחשב רועש יחסית לכך שחיפשתי מחשב לא רועש. המאוורר של זלמן פועל בעוצמה יחסית גבוהה (כלומר הרגשתי שעושה ממש רוח לא קטנה על היד שלי מאחורה) כמו כן אולי יש רעש מהספק אם כי אני לא ממש מומחה ספקים.

יש מצב להקטין משהו בהגדרות שהוא יהיה יותר שקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הוא למעשה המפרט הטוב ביותר שהמלצת לי, פה ושם שינויים קלים בחברות כמו בזכרון.

מעבד:

INTEL 2 DUO S775 2.3GHz(E6550) 1333MHz/FSB 4MB - BOX ¤911

לוח אם:

GIGABYTE GA-P31-S3L ¤444

כרטיס מסך:

[/ GIGAbyte Geforce 8500GT 512 mb DUAL DVI Retail PASSIVE COOLING ¤

דיסק קשיח:

SAMSUNG 250GB WD2500AAKS

צורב DVD:

ASUS

זיכרון:

CORSAIR 2048MB (1024MBX2) 667MHz CL 5 ¤299

מארז:

COOLERMASTER CENTURION 532 REV1.3 : RC-532-

קרור למארז:

zalman zm-F3 120MM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאווררי זלמן מהדגם הזה לא ידועים במיוחד בשקט שלהם - נסה פשוט לנתק אותו (רק תבדוק שטמפרטורת כרטיס המסך נשארת תקינה).

מאווררים שקטים במיוחד כמו ה-S-FLEX למשל עולים כ-120 ש"ח... לחלופין אפשר לעשות VOLTMOD פשוט כדי להוריד את מתח המאוורר (אם יש למאורר HEADER מתאים ללוח האם אפשר ככל הנראה לעשות זאת דרך ה-BIOS). תבדוק...

נסה לאתר מקורות רעש נוספים ע"י עצירה ידנית של כל המאווררים אחד אחרי השני (ולא לשכוח לשחרר אותם ;)).

אתה מזהה ויברציות מהמארז? הרעש קבוע או משתנה? מה נראה לך מקורו?

יתכן שאתה פשוט רגיש לרעש כמוני ואז המפרט שלך בהחלט לא מספיק שקט (אבל אין יותר טוב מזה בתקציב שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הרעש הוא קבוע, ה"מממממ" הקבוע הזה שיש למחשבים.

המאוורר הזה בעייתי? חבל שלא ידעתי קודם...

לגבי:

"VOLTMOD פשוט כדי להוריד את מתח המאוורר (אם יש למאורר HEADER מתאים ללוח האם אפשר ככל הנראה לעשות זאת דרך ה-BIOS). תבדוק..."

אני לא ממש בקיא בדברים כאלו, הכוונה להוריד את מהירות המאוורר? אני לא חושב שצריכה להיות בעיה בהנחה שגם ככה זה מאוורר אקסטרה, אין סיבה שזה יעשה בעיות. השאלה כמה מסובך זה לביצוע.

אגב בבית הסתבר שלי שלמארז יש תואורה כחולה והוא בסדר גמור ולא מכוער כפי שהיה נראה בחנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאווררי זלמן מהדגם הזה לא ידועים במיוחד בשקט שלהם - נסה פשוט לנתק אותו (רק תבדוק שטמפרטורת כרטיס המסך נשארת תקינה).

מאווררים שקטים במיוחד כמו ה-S-FLEX למשל עולים כ-120 ש"ח... לחלופין אפשר לעשות VOLTMOD פשוט כדי להוריד את מתח המאוורר (אם יש למאורר HEADER מתאים ללוח האם אפשר ככל הנראה לעשות זאת דרך ה-BIOS). תבדוק...

נסה לאתר מקורות רעש נוספים ע"י עצירה ידנית של כל המאווררים אחד אחרי השני (ולא לשכוח לשחרר אותם ;)).

אתה מזהה ויברציות מהמארז? הרעש קבוע או משתנה? מה נראה לך מקורו?

יתכן שאתה פשוט רגיש לרעש כמוני ואז המפרט שלך בהחלט לא מספיק שקט (אבל אין יותר טוב מזה בתקציב שלך).

ספק תשובות מפורטות - אחרת נתקשה לעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן - רק לבדיקה. לחליפין - עצור אותו עם היד לכמה שניות.

2. כן - בדיוק.

כך תוכל לאבחן מה מקור הרעש.

אפשר גם להצמיד עם היד ולשחרר חליפות את דפנות המארז (מכל הכיוונים) כדי לראות אם המארז מגביר את הרעש בשל הרכבה לקויה למשל (ויברציות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים ניסיתי לאחוז בדפנות, לא ראיתי הבדל, גם הרעש לא עושה רושם של משהו נע.

לגבי ניתוק המאורר וכו' אני חושב שאני אמתין עוד מס' ימים עד שחבר שלי יוכל לשבת איתי

אגב יכול להיות שאני שומע יות רעש כי המארז סנטירום שיש לי הוא באופן פשוט פתוח חלקית מקדימה (כלומר שחורה) ולא אטום לגמרי (פלסטיק כמו רוב המארזים) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...