האם אפשר לחבר שני מודמים על קו אחד ויוזר אחד ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לחבר שני מודמים על קו אחד ויוזר אחד ?

eldad82

Recommended Posts

אתה לא יכול לחבר 2 מודמים על אותו קו.

לגבי התחברות כפולה לספק, חלק מהספקים נותנים חלק לא.

לפי מה שאתה מסביר לא ניתן אבל אם אתה מחבר את המודם ישירות למחשב אז ניתן דרכו לחבר שני ספקיות על אותו קו...

הערה : תהליך זה מסוכן והוא על אחריות המשתמש בלבד...

על מה, בשם כל הקדושים, אתה מדבר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לחבר 2 מודמים על אותו קו.

לגבי התחברות כפולה לספק, חלק מהספקים נותנים חלק לא.

על מה, בשם כל הקדושים, אתה מדבר??

מה לא ברור?

זה אפשרי אבל זה מסוכן לכן שימוש בזה היא על המשתמש בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניר.

יש לך מנהג מגונה לקבוע עובדות בנושאים שאתה לא הכי מכיר או יודע בוודאות את התשובה לגביהם.

פעם שלישית אם לא יותר ניר, שאני מעיר לך על זה.

אם אתה לא יודע, אל תענה, חבל להטעות אנשים במידע כוזב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לחיבור של שני מודמים אלה לחיבור של שתי ספקיות לדוגמא 014 ו-012 אשר יתחברו דרך מודם אחד ויצרו חיבור אחד..מן שילוב בין של הספקיות / החשבונות שיש למשתמש אצל ספקיות האינטרנט האלו...ה"גשר" הזה הוא דבר וירטואלי ולא חומרה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם יש כזה דבר וראית את זה באתר/אצל חבר/כתוב על הקיר התחנה המרכזית בת"א אז תביא צילום או לינק.

אם לא אז אני מציע לך להפסיק להספים את הת'רד הזה או פה בפורום עם הודעות ללא ביסוס או בדברים שאתה לא מבין.

זה לא אפשרי ליצור חיבור מקביל על אותו מודם כיוון שברגע שיצרת חיבור אחד התקשורת בין המודם ומחשב "מחוייבת" לתקשרות הזאת. לנסות לחייג שוב יתן לך הודעה של חיבור קיים.

חוצמזה שאין שום יתרון לעשות את זה כי המהירות שלך מוגבלת ע"י התשתית!

אבל עשית לעצמך סלט מהמידע הזה... (לא סלט קיסר כמובן)

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה זה אפשרי...במידה וזכור לי אפשר לעשות עד 8 חיבורים שונים על קו ADSL (זה אפשרי מבחינת טכנולוגית ה DSL) ואני יודע שבחול משתמשים באופציה הזו. הכל תלוי בהגדרות VPI ו VCI שמוגדרות במודם. במידה ובזק מגדירות עוד VPI ו VCI חוץ מ 8/48 היה ניתן לעשות את זה. ויכול להיות שזה מתבצע בקווים עסקיים של .

אבל נכוןן, זה לא מתבצע בשוק הביתי, אבל כאמור זה אפשרי בתאוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא MultiVC או IPVPN. וזה באמת בשימוש בקווים העסקיים של . זה לא נותן להתחבר לשני ספקיות באותו זמן, אלא ליצור VPN'ים וכאלו (אני לא מומחה בעניין אז אני לא יותר את כל הפרטים).

בכל מקרה כדי שזה יעבוד (בלי קשר להתחברות לשני ספקיות או לא) צריך הגדרה מיוחדת בבזק, מודם שתומך בMultiVC ואת ההגדרות המתאימות בו.

זה רחוק מלהיות דבר טריוויאלי, זה אפילו בלתי אפשרי לעשות לבד. גם אם ידעת להגדיר הכל לבד במצד שלך, ללא ההגדרות בבזק זה לא יצלח. זה יהיה כמו לנסות להתחבר דרך קו שלא מחובר לשירות ADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון בחיבור כבלים אין בעיה מיוחדת להעמיס על ואפילו כל זה מל MPLS, בזמנו ניסיתי משהו כזה:

להתחבר לMPLS של 012, מעל זה לחייג ל-L2TP של 014, מעל זה להגדיר חיבור לשרת של החברה שבה אני עובד.

נדמה לי שניסיתי גם לחייג ל-014 מעל חיבור PPTP ל-015, מעל MPLS ל-012.

החיבור שתופס (מבחינת IP, ניתוב וכו) הוא החיבור האחרון (העליון), וכמובן, כמו שכבר אמר Czar_salad, מבחינת מהירות זה לא משנה כלום, כי מה שמגביל אותך זה התשתית. המהירות רק תרד בגלל התקורה של העמסת חיבורי זה על זה (לא יודע כמה זה משפיע בפועל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זה אמת ויציב בכבלים, ב ADSL זה אפשרי רק באמצעות MultiVC כמו שציין Czar_salad

החיבור שתופס (מבחינת IP, ניתוב וכו) הוא החיבור האחרון (העליון)

למען האמת אתה יכול לקבוע איזה מהחיבורים יתפוס, ב לפחות,

יש אפשרות במאפייני החייגן, לקבוע האם להשתמש ב GW שהוא מקבל או לא (במאפייני ה TCP/IP תחת "advanced")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים בשוק הביתי כמו שנאמר על ידי מנהל פורום ניתן להתחבר ממודם אחד רק לחיבור אחד. לספק מסויים

וההערה של טאוריה לגבי אפרות להתחבר בADSL חיבור נוסף עם הגדרות VC VP שונים מ8 48 אכן זה נכון

ומשתמשים בזה להגדרת חיבור בדרך כלל בארגונים עסקיים גדולים (רשת פנים ערגונית על קווים ציבוריים)

אבל כמובן משתמש אצמו לא יוכל להגדיר את זה מהבית בעזרת שינוי הגדרות ובבזק אף אחד לא יעשה לכם חיבור כזה

כך שאין טעם לבלבל משתמשים רגילים לגבי חיבור כפול בעזרת אותו מודם

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...