X-terminal בין linux ל - HP-UX - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X-terminal בין linux ל - HP-UX

Recommended Posts

אני צריך עזרה בעבודה מרחוק של תחנת קצה ReadHat 7.3 על שרת שמריץ את Unix . אם מישהו יכול לעזור לי בפקודה מובנת ב - , בתוכנה שמאפשרת לבצע התחברות כזו או שיש לו איזה שהוא כיוון .....

??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק הבנתי את התשובה

אולי לא הסברתי את עצמי כמו שצריך

יש כל מיני תוכנות אמולציה ל - WINDOWS המאפשרות להתחבר מרחוק למחשבי UNIX/Linux ב-GUI (תוכנות כמו Exeed, ועוד כל מיני שאני לא מכיר) .

אני מנסה לבצע פעולה כזו ממחשב למחשב Unix.

בהתחשב בעובדה ששתי המערכות עובדות עם X-windows אני לא חושב שצריך תוכנה חיצונית אלה רק הגדרות מתאימות ופקודה מתאימה (שאותן לא ממש הצלחתי למצוא).

אם ישנה תוכנת Freeware ל - שמאפשרת לבצע פתיחת GUI של Unix מרחוק זה גם יכול לעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב - vnc אני יכול לראות רק את ה - DeskTop שמוצג כרגע במחשב אם אני לא טועה (ויכול מאוד להיות שאני כן ;D ) . אני מחפש משהו שיאפשר לי ממש לפתוח Session חדש ב - GUI למחשב מרוחק. אם אפשר לעשות את זה באמצעות vnc , אני אשמח אם תסביר לי איך.

בכל מיקרה כמו שאמרתי קודם יש לי מחשב שמותקן על windows ובו אני משתמש בתוכנת אמולציה של X שנקראת Exeed אני רוצה במקום זה להתקין על המחשב אבל לפני שאני עושה את זה אני צריך לדעת שזה יאפשר לי לבצע התחברות מרחוק כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי בסוף לשלוח תצוגה מה - ל - Linux

ב - LInux נתתי את הפקודה + xhost שאיפשרה ל - Linux לקבל תצוגה מכל מחשב מרוחק

וב - אפשר לשנות את משתנה הסביב DISPLAY או להפעיל את האפליקציה שרותים עם -display "name":"display num"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...