לא מצליח לעשות OC לE2140 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעשות OC לE2140

TechnoSheep

Recommended Posts

אוקיי משהו עוצר ממני להתקדם זה בטוח :P הצלחתי להעלות את הויסטה על 3.2GHZ אבל קיבלתי מסך כחול לראש כמה שניות בזמן ORTHOS.

לגבי השאלה שלך אני לא חושב שהבעיה היא בהתחממות של הגשר הצפוני כי במבחן אצבע הוא חם אבל לא נורא, אפשר להשאיר עליו את האצבע במאמץ בלי להכוות :silly: בנוסף הבדיקת מאמץ נכשלת בערך אחרי 50 שניות ככה שלא נראה לי שהחום משפיע כל כך.

אף על פי כן אני חושב שאני אחליף את הקירור לצ'יפסט, יש המלצות? ראיתי משהו של כולו נחושת עם 2 HEATPIPES ומאוורר לד. ExtremeCool II to אם אני לא טועה. הוא עדיף על הTHERMALRIGHT? כי הוא קצת יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שרצים לקנות משהו...מאחר ומבחן אצבע תקין.

היתי מציע לחזור ל 3 GHZ ולהעלות את המתח לגשר הצפוני שוב. תיראה אם BLEND TESTING מצליח להשאר יותר זמן.

אפשרות נוספת היא לבדוק שאין בעיה עם הזכרונות בתדר הזה - MEMTEST כאן מאוד יועיל.

מאחר ו SMALL FFTS עובר...אם MEMTEST עובר...אז הבעיה עדיין בגשר הצפוני לדעתי.

אם MEMTEST נכשל נצטרך לבחון מה לא בסדר בהגדרות של הזכרון. (למרות שעדיין יתכן והבעיה ב גשר הצפוני.).

אם תוכל להעלות מ CPUZ ולכלול גם את הלשונית של הזכרון - אשמח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי תזמונים של 4-4-4-12 [מקורי 5-5-5-15]

איך משתמשים בMEMTEST? נכנסתי לאתר אבל צריך לעשות את זה דרך BOOT CD? אי אפשר דרך הווינדוס?

אולי תנסה BLEND עם תיזמונים משוחררים?

MEMTEST - אכן נבדק עם BOOTCD ולא דרך WINDOWS.

דרך אגב - באיזה קירור אתה משתמש?

איך אתה מנטר טמ"פ למעבד? (מציע שתשתמש ב CORETEMP בטא - http://www.thecoolest.zerobrains.com/CoreTemp/CoreTempBeta.zip)

כמה מתח קבעת לזכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מתסכל! :(

כי ניראה שהלוח הוא שמגביל אותך ולא המעבד.

השאלה אם התעסקות ב SUBTIMINGS של הזכרונות בכלל תועיל...

אולי תנסה MEMTEST - רק לשם ההארה וניראה אם יש שגיאות?

אני מבין שהבדיקות נעשות על 3 GHZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את הOC מחדש אחרי שלמדתי כמה דברים. כרגע אני רוצה לבדוק כמה אני יכול לעלות עם הFSB עד שאצטרך להעלות מתחים. קודם כל אעלה לצ'יפסט, אז לזכרון ורק אז למעבד. ראיתי בXTREMESYS אחד עם P5B וזכרונות באותה רמה מגיע ל 3GHZ יציב בלי לגעת במתח של המעבד ורק להעלות קצת לצ'יפסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן עד 2.8GHZ לא צריך בכלל לגעת במתחים והמחשב יציב בכל בדיקה.

אחרי 2.8GHZ זה כבר נהיה סיוט. המחשב סירב לעשות בוט והייתי חייב לאפס CMOS כל פעם. ולא יכלתי להחזיר מיד לFSB 350 לדוגמה אלא לעלות מ200 ל220 ול250 ול290 ול333 ורק אז ל50 ובין לבין ריסט = תסכול. הלוח אם המטופש הזה חייב לקבל הכל בהגדרה.

כרגע אני יושב על 3GHZ אחרי מאמץ מסויים להגיע לזה אבל אין שום אפשרות לעבור בדיקת BLEND המתחים כבר על הגבול שלהם. 1.550 על גשר הצפוני 2.10 לזכרונות ו1.430(!) למעבד FSB 375.

אני חושב שהלוח עצמו פשוט מעאפן [במיוחד בגלל שמייצב המתח שלו הוא 3 phase אנלוגי] ובגלל זה הוא מחזיק אותי.

כעקרון בSMALL FFTS המחשב יציב אבל עכשיו אני אריץ בדיקה של חצי שעה+ ולראות אם זה באמת נכון.

:s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...