25 לנובמבר הזה אני מגויס לקרבי, שריון! מבקש חוות דעת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

25 לנובמבר הזה אני מגויס לקרבי, שריון! מבקש חוות דעת

HunterVee

Recommended Posts

אז ככה, 25 לחודש הזה (נובמבר - ככה רושמים? אני גרוע באיות :silly: )

חיל השריון, קרבי, טנקיונר :smile1: טירונות 4 וחצי חודשים וכו' וכו' וכו'.

אשמח לשמוע חוות דעת אישיות על החיל, חוויות, עצות וכדומה :xyxthumbs:

בתודה,

קובי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מתגייס לשיריון ב25, הרגע התקשר אלי איזה מישהו מחטיבה 7 דיבר איתי שאל אותי עם אני מרוצה וכל זה ושאל אם יש לי שאלות..

גדול! אותו דבר אצלי רק שאצלי הוא התקשר ושאל אם זה בסדר להגיע אלי לבית ויום למחרת הגיע (שלישי הזה) ודיברנו, והוא ענה לי על שאלות :yelclap:

אתה מתייצב בתל-השומר? שם אני מתייצב מכיוון שאני מאשדוד (מוזר לי מכיוון שעד עכשיו כל הזימונים שלי היו לבאר-שבע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מבסוט זה הכי חשוב :xyxthumbs:

אני מחברים ומשפחה הבנתי ששיריון ותותחנים זה הכי חרא

אני מתגייס ב19/11 כרגע למודיעין שדה אני מנסה להזיז את עצמי כרגע לגבעתי כי זה באותו יום

שיהיה לך בהצלחה אחינו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול! אותו דבר אצלי רק שאצלי הוא התקשר ושאל אם זה בסדר להגיע אלי לבית ויום למחרת הגיע (שלישי הזה) ודיברנו, והוא ענה לי על שאלות :yelclap:

אתה מתייצב בתל-השומר? שם אני מתייצב מכיוון שאני מאשדוד (מוזר לי מכיוון שעד עכשיו כל הזימונים שלי היו לבאר-שבע)

כן אני מתייצב בתל השומר..

ומה אמר לך? מה שאלת אותו? אני אמרתי שלא צריך שיבוא, אני לא יודע ממש מה כבר לשאול אותו.. אבל מה אתה שאלת ומה הוא ענה לך?

יש פה מישהו שהיה בשיריון פעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

אני לא יודע אם אני מבסוט אבל אני בטוח מלא ספקות :silly:

מה כן? ברצוני לשרת את המדינה ולשרת כמו שצריך, קרבי! (גם העבודה של הג'ובניק חשובה אבל זה לא אני ;) )

חיל השריון נראה הכי מתאים גם בגלל הפרופיל (72) אבל אם זה באמת חרא נחיה ונראה (מקווה שנחיה, כי עדיין לא הגשמתי את החלום לאורגיה עם האלי ברי, רוסריו דוסון, מייגן פוקס, אליסה מילאנו, מוניקה בולוצ'י, סופי מרסו ודניס ריצ'רדס... נראה לי גם אווה גרין. כפי שאתם רואים אפילו הפנטזייה לא מושלמת וצריכה טיפול מסור)

עריכה:

שאלתי על כל התהליך כגון מה השלבים ומה כדאי להביא לטירונות ואפשרויות קצונה בהמשך הדרך, הטנק בשימוש שהוא דרך אגב מרכבה 2 אבל החטיבה עושה הסבה למרכבה 4 בעוד כ6 חודשים, בערך בסיום הטירונות שלי/שלך וסיום שלבי הלמידה הראשוניים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

ריח של בקוםםםםם

צעיריםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!

מי זה המפלצת הזאת..

אני מבין שאתה בדרכך לחטיבה 7..

בהצלחה

הייתי ב 401(עדיין אבל אני בחפשש ועוד שניה משתחרר אז זה מרגיש מאחורי) אבל אני יכול להגיד לך שבאף מקום שתגיע לא תהנה כל הזמן..

יש זמנים ויש רגעים.

אבל מה שכן שריון זה אחלה של מקום למרות כל מה שחושבים.

השרות לא קשה בצורה מטורפת אבל גם לא קל.

מה שחשוב זה להכין את עצמך נפשית שאתה עושה את העבודה השחורה של הצבא!

בכל מקרה תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

איזה ריכוז צעירות בדיון אחד..

מה אני יכול להגיד... תתכוננו לטחון, והרבה.

אגב, בנוגע לשיריון - את האימון המתקדם שלך תעשה בבסיס סיירים שבערבה...חרא של בסיס, אבל אחלה אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...