קטעים שעשיתם כשהייתם שיכורים... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קטעים שעשיתם כשהייתם שיכורים...

waizman

Recommended Posts

נכנסתע למכונת כביסה חשבתי אני ספיידרמן והתחלתי לטפס על קירו הקאתי לידיד שלי על כל 4 הצמיגים הכנסתי סטירה שממש התלבשה למישהו שממש לא הייתי צריך לעשות את זה ואחר כך אנשים היו צריכים להציל אותי ממנו

כל מיני כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתע למכונת כביסה חשבתי אני ספיידרמן והתחלתי לטפס על קירו הקאתי לידיד שלי על כל 4 הצמיגים הכנסתי סטירה שממש התלבשה למישהו שממש לא הייתי צריך לעשות את זה ואחר כך אנשים היו צריכים להציל אותי ממנו

כל מיני כאלה

האאא ..זיכרונות מתוקים מהיומולדת האחרון שלי ;D

המכונת כביסה שלי,4 הצמיגים כניראה של חבר שלי (מיכאל?)..

והכאפה הולבשה לגורילה עיראקית מסויימת (יוסי...)(jow-Z)...

נעבור לסיפור שלי...

אחד הסיפורים הפחות או יותר המצחיקים שהיו לי , קרו לפני כמה ימים (בפורים),

הייתי בפאב עם חברים שלי..ולא אכלתי הרבה לפני זה (מסקנה לא לשתות על בטן ריקה)..

אז ישבנו וסתם הרצנו צחוקים עם המלצרית (השווה בטירוף) והתערבנו איתה שאחרי המשקאות שלנו אנחנו לא נשתכר,

והיא תבחר לכל אחד מה הוא ישתה..

טוב לחברים שלי היא בחרה קוברה וטקילה סאנרייז, ועוד איזה קוקטייל כולשהו,

ולי בחרה בירה מחוזקת (עם וויסקי או וודקה , כבר לא זוכר)

קיצר אחרי כליטר בירה (מחוזקת), שמו את השיר שאני אהכי אוהב לשמוע בפאבים...אשליות ...(אם מישהו מכיר)..

ואני יושב..ומתנדנד לי בכייף בכיסא ופתאום עולה השיר הזה...

ואני בשיא הכייף...עולה על הרגליים...עומד בכאמצע הפאב ומתחיל לעשות פנטומימה לשיר..

הלך לי מצויין...איך אני יודע , כי אחרי זה ביום שישי האחרון חבר שלי התחנן שאני אעשה את הפנטומימה שוב ;D

בנוסף לכל כשנסעתי הביתה,עצרנו להתין, השתנתי על כל הרחוב שבו עצרנו ..לא יכלתי לעמוד בשקט.כל הזמן התנדנדתי..

ובסוף כשהגעתי הביתה נעמדתי בחדר של ההורים שלי, ושכנעתי את אבא שלי שאני לא שיכור..תוך כדי התנדנדות קשה..ומבטים

מסטולים :).

[shadow=green,middle]The End...[/shadow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד כשאני שיכור אני מתחיל לרוץ מסביב למקום ומנסה להוכיח לחברים שלי שאני לא שיכור....

לפעמים אני נופל ...

ולפעמים אני מנסה ללכת בקו ישר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו שתי קטעים מזה מגניבים (אחד עצוב מאוד)

נתחיל מהראשון

יום שבת בערב אני יושב אצל חבר וטב שלי פתאום אני עושה לו בה לך למות הוא עושה לי איך הקיצר דיבור פה ושם הלכנו קנינו בקבוק וודקה

חזרנו הביתה והתחלנו לשתות גמרנו בקבוק חצי חצי על בטן ריקה הקיצר ממשה אחותו סיפרה התחלנו עם חברות שלה בנות 20 ואנחנו 15-16

הבאנו מכות לה ולחבר טוב שלי

אהה ואני והוא גם הלכנו מכות הורדנו כפות אחד לשני וצחקנו ודפקנו ראשים בקיר

סיפור שני

ה היה לפני כמה זמן במסיבה בראשון (הנגר 24 מי שמכיר) הקיצר לא באו הרבה אנשים וזה היה אחרי מסיבה נוספת שהיינו בה הקיצר לא היה חשק לרקוד הלכנו קנינו בקובוק וודקה ובקובוק טקילה אני ועוד שתים שתינו הכל (טקילה עם ספרייט וודקה עם תפוזים) חזרנו למסיבה מפוצצים (יותר נכון אני הם עוד היו יחסית בסדר זה בגלל שלקחתי את הוודקה ושתיתי חצי בקבוק לבד אחר הם הביאו לי מכות ) במסיבה הייתי מזה מסטול התחלתי עם כל הבנות ורקדתי עם איזה 3 בנות ביחד הקיצר אני לא זכרתתי כלום והטלפונים שהבאתי היו אצלי בפלאפון ואני לא זכרתי מאיפה הם באו אחר הם הסבירו לי מאיפה ומי זה מי יש כמה בנות שאני עד עכשיו בקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אף אחד פה לא מתקרב אלי

במסיבת הסיום של הבית ספר היתה לנו מסיבת השתכרות שכבתית

ממש לפני שהיא התחילה ניגבתי שני צלחות של חומוםעם חבר שלי..

במהלך המסיבה שתיתי איזה 15 כוסות של וודקה והמון טקילות והיתי ממש אבל ממש שיכור...כאן מתחילה הפדיחה

התחלתי ללכת מכות עם אנשים נפלו לי המשקפיים וזחלתי על הרצפה כדי למצוא אותם ומה גם שהם התפרקו לי אחר כך רקדתי פוגו בשיר של בריטני :lol: ואז יצאתי החוצה ווהקאתי את הנשמה ואיזה ח&%$#% צילם אותי מקיא ןשבוע אחר כך הקרינו את זה בבית הספר וכול השכבה ראתה את זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK - אז ככה ... (חלק א')

המקום : בואנוס איירס בארגנטיה -

המאורע : חברים ענק (7 חברים) שלא התראו חודשיים עד 8 חודשים -

הכל התחיל בקניית כמה בקבוקי וודקה - (מהגדולים של ליטר - או ליטר וחצי)

בעודנו מחכים לכולם שיגיעו חברי הטוב החליט שהוא רוצה ל"בדוק" את אחד מבקבוקי הוודקה ותוך כדי בדיקה

הוא גם החליט שהוא בודק אם הוא יכול לשתות אותו בלגימה - אז בלגימה הוא לא הצליח אבל חצי בקבוק בלגימה הוא די כן !!

היינו במן לובי של האסניה בבואנוס - בקומה הראשונה ככה שכולם מכל הקומות יכולים לראות אותנו מלמעלה וחבר שלי - זה ששתה חצי בקבוק וודקה בלגימה - החליט שהוא דאג ממנהרת הזמן (דאג וטוני .. זוכרים ???) ונשכב על הרצפה תוך שהוא שר את המנגינה ומסתובב בחופשיות במין ריקוד בריקדנס שיכורי כזה על הרצפה - במקביל חבר שני שתה בינתיים את חצי הבקבוק השני רק כדי להוכיח שהוא (דרום אמריקאי) יודע לשתות והוא לא משתכר מכלום .. לאחר מנהרת הזמן הגיע תור "רגע עם דודלי" - היה לנו בחדר חלון כזה שפונה לאותו לובי והאדון שיכור התחיל דרך החלון להציג את רגע עם דודלי - אתם חייבים להבין שבינתיים רוב האנשים בבניין היו בחוץ צופים בנו - מלמעלה - חלקם אפילו באו לחלוק את השמחה (עם בקבוקים משלהם .. :)

... ההמשך עוד יותר מטורף ... אבל בהמשך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...