שאלה בנוגע לחיבור 2 מאווררים במצב DUALFAN - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לחיבור 2 מאווררים במצב DUALFAN

Guarding angel

Recommended Posts

עגלון, מהתיאור ממש לא 0הבנתי מה עשית. אולי איזה קשקוש בפיינט יעזור לך להסביר.

ולהע0לות?

צ'יקי, יש לך כח למדוד טמפ' עם מאוורר יחיד ועם 2 מאווררים ולהעלות?

אני חושב שיש אי הבנה קטנה, ההפרש המשמעותי שציינתי בברכות ל G היה בנוגע לשיטת עטיפת גוף הקרור של המעבד מהצדדים ומלמעלה.

ע"י כך יוצרים "מנהרת רוח" קטנה, האויר לא מתפזר מהצדדים והקרור שמושג הוא יעיל יותר ב 5- 10 מעלות למעבד.

נ.ב.

לגבי 1 או שני מאווררים צמודים, ההבדל לטובה מבחינתי ברור ונמדד בכך שאני משיג שיפור בסל"ד במאוורר הקרוב לכיוון יציאת האויר.

המאוורר "האחורי" מגיע ל 2100 סל"ד ובעזרתו "הקדמי" יכול להגיע במקום 2500 ל 2800 סל"ד וע"י כך מושגת זרימת אויר חזקה יותר וקרור טוב יותר.

[חסכתי כסף בקניית מאווררים חזקים כפי שאני צריך ו... השגתי אפקט של גיבוי למקרה שאחד מפסיק לעבוד ;D ]

אם אתה זוכר, דיברנו על זה בעבר והיה ZAM שאמר שיש לו ציוד למדידת CFM והוא ינסה לבדוק מה ההבדל ב CFM .... כנראה שעוד לא הספיק לנסות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה יוצר את "מנהרת האוויר" אתה בעצם יוצר נקודתי,ידוע כי במצב DUALFAN מהירות המאוורר היוצא מהירה יותר מכיוון שהמאוורר הראשון

בעצם "דוחף" את להבי המאוורר השני מה שיוצר סל"ד גבוה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שעל ידי חיבור 2 מאווררים יחד תקבלו 1-2 מעלות פחות, השאלה המתבקשת האם זה שווה את זה מבחינת רעש?!

אני אישית לא יכול לסבול מארז מרעיש ובטח לא בשביל 1-2 מעלות פחות.

לי חשוב שקט מופטי וקירור טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שעל ידי חיבור 2 מאווררים יחד תקבלו 1-2 מעלות פחות, השאלה המתבקשת האם זה שווה את זה מבחינת רעש?!

אני אישית לא יכול לסבול מארז מרעיש ובטח לא בשביל 1-2 מעלות פחות.

לי חשוב שקט מופטי וקירור טוב.

תשמעו... הפתרון הזה של שני מאווררים נועד לתת 3 דברים :

1. שימוש במאווררים קיימים על מנת להגיע למהירות מסויימת X שאני רוצה/צריך ובכך לחסוך קניית מאוורר חדש שמיועד להגיע למהירות X הזו בעצמו.

2. אולי מוגזם לחשוב כך אבל, זה מספק סוג של גיבוי למקרה שאחד מפסיק לעבוד [באופן זמני או קבוע] מסיבה כלשהי (?) ...

3. זה נראה טוב :cool2:

לגבי רעש, לא מרעיש יותר ממאוורר אחד בסל"ד X , מבחינת טמפ' זה מאוד תלוי לכמה עושים "OC" למאוורר השני [אצלי ההפרש לפחות 5 מעלות לכל המע'] !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...