מפרט למשחקים עד 3.5K כולל הרכבה, ללא ציוד היקפי. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים עד 3.5K כולל הרכבה, ללא ציוד היקפי.

nadavy11

Recommended Posts

מוצרים מוכרים ואמינים יותר?

איזה מארז יהיה אמין יותר מאשר של Sunbeam, מהמובילות בתחום הקירור (אחראית ל-Tuniq Tower המהולל).

אז נכון, אתה יכול לשלם סכום גבוה יותר ולקבל הכל בחתיכה אחת, אבל קצת השקעה מצדך ותקבל את אותה תמורה במחיר נמוך יותר.

לגבי החברה של כרטיס המסך-

נכון, החברה הזאת באמת לא מוכרת, אבל אין טעם לקנות כרטיס מסך שמיוצר למשל ע"י במחיר יקר יותר, כשבפועל תקבל את אותם ביצועים.

תבין- השיקול היחיד שלך לגבי צריך להיות האחריות. כל עוד תהיה לכרטיס אחריות ל-3 שנים, לך על הזול ביותר שתמצא.

ולגבי התאוריה של "כל החלקים יעבדו ביחד"- הרי בשביל זה אתה מתייעץ כאן, כדי לוודא שתקבל מפרט עם חלקים תואמים ומומלצים שיפיקו את המיטב מהסכום שאתה משקיע. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין מארז של TT שמתקרב לרמה של הסאנבים במחיר הזה (יש להם מארזים טובים בתקציבים גבוהים בהרבה).

ולגבי המאוורר, המלצתי לך על מאוורר 90/92MM כי לפי מה שהבנתי אי אפשר לחבר ל - ULTIMA 90I מאוורר של 120MM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב

G-Man - תודה .

חבר שלי פשוט הוריד לי את הבטחון לפי מה שהוא אמר לי.. אתה גם צודק לגבי כרטיס המסך , כל עוד יש אחריות לשלוש שנים , אם יהיו בעיות עם הכרטיס יש אחריות ארוכה , ככה שאין בעיה .

dennis14 -

הסתכלתי שוב בנתונים של ה THERMALRIGHT ULTIMA 90I ורשום שם - "Stepping fins to hold 92mm/120mm fans" וגם מצאתי תמונות באתר של thermalright , הבנתי שיש קצת הבדלים בין חיבור של 120מ"מ ל 90מ"מ -

90מ"מ - http://www.thermalright.com/a_page/images/Ultima90-install/image040.jpg

120מ"מ - http://www.thermalright.com/a_page/images/Ultima90-install/image044.jpg

מה כדאי לעשות , לקנות 90מ"מ (בהתחשב שיש לי גם מאוורר 120מ"מ של המארז , לפני המעבד) או בכל זאת לקנות 120מ"מ ?

שאלה כללית - האם אני אצתרך להתקין גירסת וינדוס אחרת בעקבות המעבר למעבד של ליבה כפולה ? (יש לי כרגע win pro sp2 )

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

תודה רבה dennis14 וG-Man , אני חושב שאני אקנה את המחשב הזה בקרוב , תקופה לחוצה קצת ..

אבל יש לי שאלה כללית לגבי המפרט , האם לא ייווצר לי צוור בקבוק עם המעבד לכרטיס מסך ? (מה שמחייב לעשות קצת OC למעבד ?)

ובעקבות הבהלה של ה PCI-E 2 שהתעוררה בדיון של ה 8800GT בפורום הגראפיקה , האם תהיה בעיה עם הלוח אם - Abit IP35-E Chipset P35 ?(חיפשתי את גירסת ה PCI-E באתר של Abit אבל לא מצאתי שום דבר לגבי הגירסה של ה PCI-E

http://www2.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=IP35-E&fMTYPE=LGA775

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם לא תבצע OC למעבד יכול להיות שתרגיש במקרים מסוימים שיש צוואר בקבוק מינימלי,

אך לשם כך אתה רוכש את הקירור למעבד לא?

בכלל עם מעבד כזה לא תהיה לך בעיה לבצע איזה OC נחמד.

לגבי לוח האם של - הוא תומך בכרטיסי מסך בחיבור PCI-EX16.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתאים פחות טובים (לוח פחות טוב וקירור הרבה פחות טוב) אך עם יותר ניסיון וידע ב - OC, הצליח מנהל פורום OC להביא את ה - E2180 ל - 3.7GHZ.

אתה תוכל להגיע איתו ל - 3.4GHZ יציב בקלי קלות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

G-Man -

יכול להיות שבהתחלה אני לא ארגיש כל כך צוואר בקבוק משום שאני אשתמש ברזולוציה 1024X768 במשחקים (הרגל ...) אבל עם הגדרות גבוההות ומשום מה אני לא כל כך אוהב משחקים כמו Crysis , אז ככה שאין לי דחף כל כך גדול ל OC , אבל אני חושב שגם בזה אני אחטא עם המחשב הזה ..

אני גם חדש בתחום של ה OC , ככה שאני אתחיל עם זה לאט ..

dennis14 -

לפי מה שאמרת לי אין לי בכלל ממה לדאוג , בנית לי מחשב עם המון קרור , רק זה מעניין אותי לראות מה יהיו הטמפרטורות שלו :)

אני חושב לעשות OC רק בזמנים של משחקים וכאשר המעבד במאמץ , קראתי שזה מקצר את החיים של המעבד , קצת הרתיע אותי ..

לפי מה שהבנתי , אין לי כל כך צורך כרגע לעשות OC לכרטיס המסך גם , כי הוא ממילא חזק ככה אז לעשות OC אליו נראה לי קצת רחוק כרגע ..

עדכון לגבי fox- כל הרכיבים שיש במפרט (האלה שאני קונה מ fox-pc) לא נמצאים כרגע במלאי , יגיעו בעוד שבוע בערך , שזה גם מתי שייפתח הסניף החדש שלהם בראשון .

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי

אני מתנצל על ההקפצה , אבל יש לי שאלה לגבי המפרט הזה ולא רציתי לפתוח נושא חדש בעניין ..

יש לי אפשרות לשדרג את המפרט עם עוד בערך 200 שקל , לא שינויים גדולים אבל חשבתי לשאול מה יותר כדאי לשפר - גוף קירור למעבד מ - Thermalright Ultima 90I CPU ל - Thermalright Ultra -120

או שכדאי להחליף מעבד מה - E2180 ל E4500 ?

למרות שלפי הדיון הזה - http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301154.10 הבנתי שה E2180 הוא אוברקלוקר טוב יותר ולכן ההתלבטות שלי .

לנוחויותיכם -

מ Fox-pc
מעבד
Intel Pentium Dual-Core E2180 2GHz 800MHz 1MB LGA775 CPU Box 534.00
זיכרונות
G.Skill DDR2 2048MB 800MHZ Dual Channel CL5 375.00
לוח אם -
Abit IP35-E Chipset P35 Socket 775 - 510
כ.מ -
Twintech nVidia 8800GT 512 MB PCIe - 1399
מארז -
Sunbeam 3D STORM case No PSU 291.00 ₪
קירור למעבד -
Thermalright Ultima 90I CPU Cooler - 224

מ ksp -
ספק כח FSP -
400W TruePower 12cm Fan Power Supply 220
מאווררים נוספים (למעבד,כ.מ.) -
2- ‎Arctic Fan 12 (כל אחד 50 שקל) - 100
‎Accelero S1 - 115 שקל

יש איזשהו הבדל בין הגירסה הזו של ה E2180 - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=680

לגירסה הזו - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=884 ?

משום שיש הבדלים במחירים בינהם והם דיי דומים .

אני אשמח לשמוע את הדעות שלכם וגם הצעות לשידרוגים אחרים במפרט (בתוספת הקטנה שיש לי) ,

תודה והמשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

G-Man תודה .

אתה צודק , ה 120U באמת לא עולה הרבה יותר מה 90U ואני חושב לקנות אותו במקום ה 90U .

בנוגע לספק , אין לי בעיה להוסיף עוד כסף אליו ואני יודע שהוא מאוד ממולץ אבל יהיה כל כך הבדל בין הליברטי למה שיש לי כרגע ?

אני אשמח לשמוע גם מה דעתך לגבי המעבד .

ערב טוב וסוף שבוע נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת התקציב שהוספת, אלה השינויים שאני הייתי הולך עליהם.

ה-E2180 הוא באמת אוברקלוקר מעולה ומשתווה ל-E4500 לאחר OC.

ככה שההבדל בינהם יהיה בעצם רק תוספת של 1M לזיכרון Cache... דבר שלא מתבטא בהבדל רציני, ככה שלא הייתי קופץ להוסיף את ה-200 שקל האלה על שדרוג של המעבד.

תשמע, אולי בכלל כדאי לך ללכת על כיוון אחר-

לשדרג את הקירור למעבד + לקנות עכבר/מקלדת טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...