מהי מהירות העלאה הכי גבוהה שהגעתם אי פעם? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי מהירות העלאה הכי גבוהה שהגעתם אי פעם?

DXM

מהי מהירות העלאה (UPLOAD) הכי גדולה שאליה הגעתם אי פעם?  

578 הצבעות

1. 1. מהי מהירות העלאה (UPLOAD) הכי גדולה שאליה הגעתם אי פעם?

• 20-40 קב"ש
    • 40-60 קב"ש
    • 60-80 קב"ש
    • 1-20 ק"בש
    • 80-100 קב"ש
    • 100-120 קב"ש

Recommended Posts

אני מעלה בעיקרון על 30 ב Utorrent אבל ההורדות נורא איטיות - מגיע ל 150 מקסימום אבל לא יציב

יציב זה משהו כמו 20-50K/S אפילו כשאני מגדיר לקבצים upload של 4-5K/S ולא את הרוחב פס המלא שלי

אני על 2.5 של בנלאומי עם תשתית כמובן

האם ה Upload בסדר? מה אני צריך לעשות בשביל שההורדות יהיו יותר מהירות? כי בעיקרון מהשרת ניסוי שלהם זה מוריד על 256+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני או אחרי ש012 התחילו לחסום פורטים? כי לפני הגעתי לסביבות 87 קב"ש אבל עכשיו זה בקושי זז, מעלה בערך ב-שים לב- 170 ב"ש, כן כן, 170 ב"ש, לא קב"ש, ב"ש, אתה יכול לתאר לעצמך את הסבל....

וכהערה צדדית, מסיבה לא ידועה כאשר קראתי את הסקר קראתי את זה בהתחלה כ- "80-90 קמ"ש", וחשבתי לעצמי "מה קשור מהירות של נסיעה פה?!"...טוב לא אשמתי, עשרה לשלוש לפנות בוקר וקמתי היום ב-8 (כי אמא שלי החליטה לשאוב את הבית וב"טעות" להפיל את הידית של השואב על הבטן שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את מטרת הסקר/דיון הזה

הרי יש לך מהירות העלאה מסוימת, אתה משלם לספקית שלך על זה כחלק מהחבילה שאתה מנוי עליה.

לעבור את ההעלאה שאתה מקבל מהספקית - אתה לא תעבור.

אז הקצב המקסימלי של כל אחד בהעלאה הוא הקצב שמוגדר לו בחבילה...

לי לצורך העניין יש חבילה של 6/600, אז ההעלאה המקסימלית שלי היא 75 קב"ש.

זה שאתה רואה בתוכנות מסויימות לפעמים פיקים של קצת יותר מהחבילה שלך -

אלו רק פיקים, זה לא בדיוק אמיתי אפילו, זה יותר טעויות חישוב עקב תקיעה ב buffer.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת הסקר/דיון הזה, כמו של כל הסקרים/דיונים האלה, היא לתת לפותח הדיון במה להגיד "וואו, כמה אני מגניב". ואז אנשים אחרים מצטרפים, ואם במקרה חלקם יותר "מגניבים", פותח הדיון המקורי מתבאס.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות העלאה שלי אף פעם לא עברה את ה 20 כזכור לי, אבל לפני כמה חודשים משום-מה קובץ אחד החליט לרדת במספר מגה בייטים לשנייה - כן, כן, megabyte לשניה (בהורדה רגילה מ http).

נראה לי שצילמתי אז אבל מחקתי אותן כי לא היה לי מה לעשות איתן :/.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו אני קיבוצניק, ויש לנו פס אחד לכל אחד בקיבוץ (ב400 מחשבים) של 15 מגה ביט. (אין לי מושג מה הרוחב UP)

אז ככה ביצעתי את הלאה הזו ב11 בלילה, אז תארו לכם מה היה קורה אם זה היה ב4 לפנות אני די בטוח שאפשר היה להוציא גם 170.

מה שמעצבן אותי שהדאון שלי בריצפה (עשר קב"ש).

נ.ב:

הגודל של הפרינט סקרין הוא 1.4 מגה. כך שהאתר לא מאפשר להעלות את התמונה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...