נבחר המארז הכי מהמם בשוק שמתאים למערכת העל החדשה שלי. - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נבחר המארז הכי מהמם בשוק שמתאים למערכת העל החדשה שלי.

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הGTX פסיבי,והמעבד עם סטוק עם טמפרטורות מעולות

אתה רוצה אולי להסביר לי מאיפה השגת אחד?

בגוגל אפילו לא מצאתי את ההנפצה שלך

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=passive+cooled+8800GTX&meta=

ובכל מקרה, לא משנה מה תגיד, המארז הזה לא מאורר כמו שצריך,ומי שמתעסק עם ציוד מבין את זה כבר ממהסבר כשכתבתי:

לא מספיק שיש לו מאורר 120 אחד מקדימה, הרי שלפניו יש פילטר אוויר, ולפניו יש דלת פלסטיק מחורצת, ולפניה יש את הדלת הכללית של FRONT המארז.

ואם עדיין לא מספיק, אני יכול להביא 3 אנשים שנפטרו מהמארז הזה ויכולים להעיד על החום שלו בקיץ (עכשיו ממילא קר).

זה נראה כמו מארז מעניין למדי - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=863

הפילטרים צמודים למאווררים , אני שונא את זה בLEXA. פילטר אמור להיות כמו ב P180 ולצאת החוצה בשנייה בלי לפרק המארז.

ומלבד זאת, ראית את המידות של התא בספרייה שלי, לא סתם נתתי מספרים ;)

אני חייב לציין שהמארזים האלה נראים פשוט מדהים. מסתבר שזה מצוייר ידנית עםה שקעה של שני ציירים וכ 10-15 שעות עבודה. בגלל זה מחירם כ1000 שולר, מה שמסביר את המחיר הסביר בישראל של 5000+ שקל.

http://www.cmcsx.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל בחתימה שלי HR-03 PLUS והייתי גם בקיץ ולא היה כזה חם,

את הפילטר אתה יכול להוריד , הדלת מיקדימה ממש לא משנה כלום - אני יכול לפתוח אותה ולראות אם יש שינוי , אבל פשוט אין

"את הדלת פלסטיק המחורצת" , שאני לא יודע על שום פלאסטיק שם , יש שם את הברגל שממנו עשויים המון , והחורים שם יותר יגדולים ופתוחים מאשר כל גריל בנוי במארז אחר , אין מארז שאין בוא גריל כזה ואתה יכול פשוט להכניס את העצב אם אתה רוצה .

תראה יכול ליהיות מאוד שאתה לא מרוצה אבל אני בטוח שאלה לא הסיבות אחי

נ.ב

אתה לא צריך להגיב לזה , זאת רק הייתה הבהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMG_4322.jpg

אני לא יודע איפה אתה גר או איך אפילו ה8800GTS שלך נשאר בחיים בקירור פאסיבי, אבל זה מה שאני התכוונתי ורציתי להראות, אין כמעט זרימת אוויר מהמאוררים במארז הזה אם שמים אותם על LOW או MEDIUM, פשוט כי ככה נראים החריצים בדלתות, וזה עוד בלי לשכוח שיש פילטר אוויר. אם פותחים את המארז ושמים יד לפני המאוררים, הם בקושים נותנים אוויר. ואם מרימים אותם על HIGH, אי אפשר להיות ליד המארז, שלא לדבר על לישון בחדר :sleep:

תכנון גרוע של הFRONT. הכי מצחיק כשחבר שלי אמר לי שהו א לא צריך תנור כי הP180 מחמם לו את סביבת העמדה והוא עשה שרוול מהמאוררים האחוריים אליו :lol:

בכל מקרה, מצאתי במרדנית מחשבים את כל חלקי הקירור מים של טרמלטייק. עכשיו, יש מישהושיש לו את ה COOLERMASTER 830 או ה ZALMAN הזה

ורוצה להגיד לי במי מהם יש מקום לקירור מים ?

אה, ואיך הרעש מכל המאוררים, יש 4 רק בצדדים, זה מפחיד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מיקרה רק שתדע שככל שזרימת האוויר טובה יותר ככה החדר שלך יתחממם יותר

אני לא רוצה לצאת חופר , אבל גם אם המאווררים על LOW לא נותנים מספיק תמיד אפשר להוסיף מאוורר מיקדימה ואפילו תעלה , ושם אין סיכוי אילו על LOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, יש עוד רעיונות למארזים? מה לגבי השאלות שלי:

כל אלה עם הTHERMALTAKE LCS, לאיזה טמפרטורות אתם מגיעים ועם איזה מעבדים ?

ומי שהצי ללכת על ה COOLERMASTER 830 , היה לכם אחד, ראיתם, יש שם מקום לקירור מים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי OT / התיחסות להערה מקודם:

כשאתה מקרב/מצמיד את היד לצד היונק של מאוורר/רשת/תעלה/ווטאבר, תרגיש בקושי את הזרימה, בעוד שאם תנסה להרגיש את אותה זרימה בצד הפולט, תרגיש אותה הרבה יותר חזק. לא יודע למה זה, ככה זה.

ליויתי פעם טכנאי מזגנים (נכון לחץ פנימי חיובי במארז עוזר למנוע הצטברות אבק? הייתם מאמינים שעל בסיס אותו עיקרון לחץ פנימי חיובי במתקנים תת-קרקעיים עוזר למנוע הצטברות אנשים!?) והוא נתן לי שיטה לבדיקת יניקה. לא משהו מדעי ומדויק, אבל פשוט מאוד ונותן תמונה יותר טובה מאשר "להרגיש עם היד".

לוקחים שקית נילון דקה ומצמידים למשטח היונק.

סה טו. נכון שזה קצת בעייתי עם מאווררים (אא"כ המטרה היא ליצור קונפטי נילון. או לתקוע את המאוורר), אבל זה יכול לתת יופי של אינדיקציה למשיכה מרדיאטור, לחץ שלילי (או חיובי, אבל זה מצריך קצת יצירתיות) ודברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בדף נייר לראות אם המאורר מושך דרך הפילטר. אבל תכלס זה שטויות, כי בדיקה "האם באמת יש אוויר שנכנס הרבה למארז מהמאורר" יכולה להתבצע רק עם היד בגלל הרגישות האנושית ללחץ.

אם כבר מדברים, לחץ פנימי חיובי שעוזר למנוע אבק, זה אומר 2 מאוררים מכניסים ואחד מוציא לדוגמה? מה הכוונה שבגללש האוויר ייצטרף לצאת מכל חור, הוא מונע מאבק להיכנס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת נכון.

דמיין גרגר אבק תועה שמרחף בקרבת אחד החורים במארז.

אם הלחץ בצדו השני של החור נמוך יחסית, הוא ישאב אוויר ובתוכו אולי גם הגרגר.

אם הלחץ בצד השני גבוה יותר, החור יפלוט אויר וירחיק ממנו את הגרגר.

כמובן שאם אין לך פילטרים על המאווררים היונקים אז לא הרווחת הרבה. החכמה לדאוג שכמה שפחות אבק יגיע פנימה מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים, התקבלה החלטה, בשיתוף איתכם. בסופו של דבר אחרי שלא מצאנו ביחד כלום מעבר למה שאני הצעתי החלטתי שאין מה לחפש יותר. :beerchug:

אני הולך על הבחורצ'יק הזה במחשב החדש שכנראה יישב בתוכו מעבד PHENOM חמוד שיגיע עוד כשבועיים ואיזה 8800GTS G92 שיגיע בערך באותו הזמן(ואם CRYSIS לא ירוץ עליו חלק על HIGH ו AA מלא ב1920X1200 בDELL 2707WFP שלי אני חונק את המפתחים ב :behead:

COOLERMASTER (EVO-830-SSN2) Stacker EVO 830 SPECIAL EDITION

אני לא רוצה את ה 830 831 או ה 832 הרגילים, אלא את המיוחד הזה:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=5898

cm_1.jpg

אני מחפש לו שיפצורים וכולי.

לדוגמה אני כבר יודע שאני אקנה איתו את הדבר המהמם הזה, שמגיע כולה ל 16 DBA מהירות הנמוכה ועולה עם הסל"ד, שזה שקט מבחינתי:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?products_id=2862

cm_cross_flow.jpg

אני מחפש עוד עצות מניסיון עם דומים, הנפצות, רעיונות משוגעים, כל מה שקשור לירוק (הצבע של NVIDIA) גם יתקבל בברכה :)

קדימה ותודה על העצות עד עכשיו ועל הבאות מראש :)

נ.ב - אם מישהו מכיר מקום זול יותר מזה שמצאתי, פנקו בלינק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא אמר ^^^^

לא ברור לי למה שמו תמונה של הגירסה המיוחדת שבוודאי עולה פי כמה.

בכל מקרה, ה-STACKER 830 מארז מצויין. אני לא חושב שיש צורך בגירסה ה"מיוחדת" הזאת מכיוון שגם כך הוא מרשים מאוד כשלעצמו.

מקסימום תעשה לו עם חלון נחמד וחריטה כלשהי. אצלי אין לו את זה ולא את זה, ועדיין אנשים פוערים פה כשהם רואים אותו פעם ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...