נבחר המארז הכי מהמם בשוק שמתאים למערכת העל החדשה שלי. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נבחר המארז הכי מהמם בשוק שמתאים למערכת העל החדשה שלי.

alex.turovsky

Recommended Posts

"על החלון ישבתי ועל סיבה להשאיר את הדיון פתוח חשבתי..."

יש לפותח הדיון סיבה? אתה לא מחפש מארז לבנאדם פרטי בבית שיש לו דרישות מיוחדות.

אתה מחפש משהו עם אפקט ה-WOW וזה מאוד תלוי בך. מה גם שאין תקציב לדבר כזה כי מדברים על סכומים מטורפים ככה שרק אתה יכול להחליט.

נתנו לך מס' הצעות לא רעות,כמובן שרוב אם לא כל המארזים בתקציבים הללו פשוט נהדרים מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוכרים את המארז הזה לבד?? כמה הוא עולה?

לא דרך האתר, אבל החברה מוכרת אותם דרך ebay

http://cgi.ebay.com/ALIENWARE-FULL-TOWER-BLUE-PC-CASE-1-0-CHASSIS_W0QQitemZ280168343907QQihZ018QQcategoryZ80166QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

וכן, "המשתמש" הזה הוא רשמי - הם אפילו מקשרים אליו באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הswordM היה עולה 1500 מאה אחוז הייתי קונה אבל להתחיל מ2300 זה too much.

זה מחיר בשמיים יש אנשים אין להם את הכסף הזה לכל המחשב :)

מי יקנה במחירים האלה? זה הפסד לחברה אני בטוח שעוד חודשיים שלושה הם יבינו והמחיר ירד לפחות ל1900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם :xyxthumbs:

הפירמידה - בלתי מעשית ולא נמצאת בארץ

- אני הראשון שהיה לו את ה ARMOR המקורי בארץ, והגרסה עם הקירור לא נראית לי משהו בכלל, למרות שהסיבה היחידה שהייתי נוגע בה שוב היא בגלל שיש בה מערכת לא רעה, מלבד הרדיאטורים הרגילים ולכן אני אשאיר אותה כאופציה

- המארז של בהחלט נחמד, למרות ששוב, אין אותו בארץ

- הגירסאות של המארזים COOLERMASTER 830 ב5 אלף שקל לא שוות את הכסף הזה, הגרסה עם הלהבה הכחולה הכי יפה, אבל זה סתם צעצוע.

- המארז עם התוף ביזארי מדי

- ה SWORD M אמנם גרסה ממש משודרגת של ה TAI CHI, אבל זה כל מה שהוא, עם אותה מערכת מים מסכנה וחלשה. ואינו נמכר בארץ בנוסף לכל

+ הCOOLERMASTER COSMOS פשוט פאקטינג מדהים, אבל אין לי מקום בשבילו בתא שמוקדש אצלי למארז בספרייה שלי.

+עדיין אני נוטה לבחור במה שהצעתי בהתחלה, כי ה COOLERMASTER הירוק זה כמו עיצוב מכוניות עתידני, משהו שלא בטוחים שזה אמיתי ומייד רצים להסתכל ולגעת.

בעייה אחת היא וזה שרציתי מארז מקורר מים ועם חלון . . . חלון כמו של המארז המהמם הזה של ZALMAN , קטן ולעניין בשילוב עם המראה של ה COOLERMASTER EVO. (החסרון בזלמן זה הקישקושיאדה שהם דפקו עליו, לפחות פחות מהמארז הקודם שלהם, שם בכלל היו כיתובים כמו על מכוניות מירוץ והעובדה שאין בו כל כך מקום, או . אבל הוא עדיין מתמודד חזק.

מה אתם אומרים, יש עוד רעיונות?

אגב זה הקירור שאני רוצה לשים בפנים . . .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=299985.10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכם לדעתי אתה זורק סתם כסף,המערכת

שאתה מתעתד לקנות משתווה בביצועים פחות

או יותר לאולטרה 120 ועולה פי

4 לפחות,חבל על הכסף שאתה זורק.

לגבי מארז הייתי לוקח את הקנדלף או את

האנטק 900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק 900 מרעיש כמו אני לא יודע מה עם 3 מאוררי 120 . . . תקרא את הביקורת באתר. זה הכי לא מארז שהיית רוצה לידך אם אתה גם יושן באותו חדר. במיוחד עכשיו בחורף כשאתה סוגר מהקור, החלונות עם זכוכית מבודדת כפולה ויש לך פשוט דממה בחדר, ואז אתה מפעיל את ה900 ןזה נשמע כמו משאית . . . לא נעים :smile1:

ודבר שני, לגבי המערכת , לא אמרתי שזאת מערכת הדגמה ? אני לאר רוצה משהו שנראה כמו מחשב מסכן של מזכירה .

הרעיון הוא שכשיציצו בפנים יגידו WTF, מאיפה הבאת את זה. לא אנשים פה מהאתר שרואים את כל השטויות האלה יומיומית(כי סה"כ זה מה שזה, כל הקירורים האלה, שטויות), אלה כל שאר העם. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם :xyxthumbs:

- ה SWORD M אמנם גרסה ממש משודרגת של ה TAI CHI, אבל זה כל מה שהוא, עם אותה מערכת מים מסכנה וחלשה. ואינו נמכר בארץ בנוסף לכל

אתה טועה בכל אספקט של המשפט הזה, בוא נתחיל:

א. הוא כן זמין בארץ:

http://tms.co.il/advanced_search_result.php?keywords=sword&osCsid=3011d40f8a7c10c482dce08c4422fb6e

ב. המערכת מים שם יותר טובה בהרבה רמות (בלוק הרבה יותר איכותי, משאבה משופרת משמעותית ועוד) - תשווה ותראה:

http:/www.thermaltake.com/product/Chassis/fulltower/swordMnonFlash/vd500lbna.asp

http://www.thermaltake.com/product/Chassis/fulltower/tai-chi/vb5001sna.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק 900 מרעיש כמו אני לא יודע מה עם 3 מאוררי 120 . . . תקרא את הביקורת באתר. זה הכי לא מארז שהיית רוצה לידך אם אתה גם יושן באותו חדר. במיוחד עכשיו בחורף כשאתה סוגר מהקור, החלונות עם זכוכית מבודדת כפולה ויש לך פשוט דממה בחדר, ואז אתה מפעיל את ה900 ןזה נשמע כמו משאית . . . לא נעים :smile1:

תחילף את את המאווררים לשקטים יותר,3 120 MM

על 7V ואתה יכול להקליט בחדר דיסק וגם לישון אם בא לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין ה 900 זאת חתיכת פלסטיק מכוערת שברגע שרואים אותה מפחיד להתקרב אליה, זה נראה יותר כמו מארז שיישב בחדר שרתים מאשר משהו לידך על השולחן.

אני רואה שמארז יפה עם חלון יפה, למעשה אי אפשר למצוא ?

בזלמן יש יותר מדיי כיתובים ופחות מדיי אוורור ואילו ב830 יש יותר מדיי אוורור ואין חלון. רציתי לשים מים עם 2 קתודות UV, אבל אני לא מוצא מארז מתאים ברמת שילוב של שני אלה..

נו אז תקנה את אחת הגרסאות של ה-Stacker 830 ונגמר הסיפור,לא מבין למה הדיון הזה צריך עוד להמתח כמו מסטיק

זה באמת הכיוון אבל אתה רואה את הכתוב לעיל, אני בבעייה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...