מחר אוסף את ה200W6CS, עצות? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר אוסף את ה200W6CS, עצות?

TechnoSheep

Recommended Posts

קודם כל אם יורשה לי אני רוצה להודות לאנשים שעזרו לי פה לבחור את הפיליפס שלא ידעתי על קיומו עד לפני מציאת פורום זה והצילו אותי מלקחת 226BW :hi:

מחר אני אוסף מניר טק את המסך, 1500 שקל ב4 תשלומים ללא ריבית זאת אחלה עסקה. (:

רציתי לבקש כמה טיפים למה אני צריך לשים לב, איך אני יכול לאתר פיקסלים שרופים? יש טיפים כיצד לכייל את המסך? [אין לי מכייל] ואיך לדעת אם הפאנל הוא S- או PVA?

ועוד דברים שאני צריך לשים לב אליהם.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך 99% הוא P-MVA, בארץ לא מוכרים את גירסת ה S- כבר לפחות חצי שנה.

אם המסך הוא 8MS וניגודיות 1:800 אז בטוח זה הפאנל P-MVA, אתה יכול לוודא שעל הקופסה יש מדבקה לבנה ורשום קוד הדגם 200W6CS/00.

יש לי את המסך כבר חודש והוא מצויין, אם אתה יכול רק תבדוק אותו לפני שאתה לוקח שאין פיקסלים שרופים, מעבר לכך אין לך הרבה מה לעשות.

תתחדש, אין הרבה מתחרים במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי ההבדלים לא ענקיים, פאנל S- אמור להיות מדוייק יותר בצבעים ולכן התמונה שלו תהיה מעט עדיפה (אני מניח שלמומחים יהיה מה להוסיף).

בכל מקרה פאנל VA יהיה עדיף לך בסרטים, רואים מצויין וברור ולא ראיתי מריחות כלשהן.

תתחדש !

דרך אגב, קראת את המדריכים שיש פה ? מוסבר שם דיי בפירוט על סוגי הפאנלים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתקבל אותו, אשמח אם תוכל לכתוב כאן על דעתך עליו.

גם אני הזמנתי אותו, ולא ראיתי אותו לפני.

אני לא יודע מה אני הולך לקבל , קצת מודאג.

באמת כדי שתבדוק פיקסלים בחנות שלא תאלץ לחזור, אבל אל תהיה מודאג אם לא תראה כלום, אמרו לי בניר-טיק שיש אחריות על פיסקל אחד פגום עד שבוע.

ככה שתוכל לעשות בדיקות עמוקות יותר בבית.

מחכה לדיווח ממך :xyxthumbs:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי פשוטה שאני נקטתי בה לאתר פיקסלים שרופים היא לשים ברקע של שולחן העבודה צבע מסויים: לבן, אדום, כחול, ירוק (מבלי שיהיה טפט או תמונה כלשהי) ולהחליף בין הצבעים ולסרוק שוב.

אם יש פיקסל שרוף אז בדרך כלל הוא יופיע בצבע שונה מהרקע בצורת ריבוע קטנטן (זהירות לעיתים זה יכול להיות גרגיר אבק ...)

אני מניח שאתה יודע כיצד לשנות את צבע הרקע בשולחן העבודה, אם לא אז זה נמצא במאפיינים (לחצן ימני בשולחן העבודה) -> מראה (או APPEARANCE באנגלית).

תסרוק טוב ובצורה יסודית, אפילו מספר פעמים כי לפעמים העין לא קולטת ממבט ראשון.

כשאתה מחבר אותו בבית, חבר רק עם DVI, שם אותו על הרזולוציה הטבעית 1680X1050 @60HZ ותדליק ב את ה CLEAR TYPE על מנת שהפונטים יהיו ברורים.

אם אתה לא יודע כיצד להדליק חפש בגוגל CLEAR TYPE TUNER, זה תוכנה של שעוזרת להדליק את האופציה ואפילו לכוונן בצורה מתקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי כל צבע והורדתי את התמונה, ועכשיו אני נדהם.

7 שנים אני עם המסך הזה ואפילו אין פיקסל אחד שרוף. :D

זה מסך 19 אינץ' של ProView, למען האמת אני די מזלזל בחברה הזאת, אבל הפעם הופתעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי כל צבע והורדתי את התמונה, ועכשיו אני נדהם.

7 שנים אני עם המסך הזה ואפילו אין פיקסל אחד שרוף. :D

פיקסלים שרופים זה עניין הסתברותי. ובד"כ אם התמזל מזלך ואין פיקסל שנשרף בתהליך הייצור של המסך, הסיכוי שהם יופיעו אחר-כך קטן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, המסך - מדהים!

חיכיתי לערב לכתוב עליו דעה כי רציתי זמן להתרשם איתו. קודם כל, מי שאומר שיש במסכי PVA מריחות - בולשיטטטטטטט!

שיחקתי איתו בUT2004, SA, CS 1.6, HL2, CS:S ו AOE2 ורואים מצויין, לא ראיתי אפילו מריחה אחת!

המסך ענק. יש שטח עבודה רחב מאוד ולקח לי זמן להתרגל לזה. הצבעים באו מכוונים בצורה מצויינת מהמפעל ולא הרגשתי שצריך לשנות אותם מלבד אולי קצת להוריד את הצבע האדום. הלבן טבעי למדי והבהירות לא מציקה בעיניים. הרמקולים סבירים אבל לא ציפיתי למשהו מיוחד.

מה שנחמד זה שגם למסך יש האב לאוזניות, כלחומר אפשר להעביר כבל בין החיבור הירוק בכרטיס הקול למסך ובמסך עצמו יש יציאה לאוזניות ככה שזה כמו כבל מאריך נחמד.

הוא ממש לא מאוחר. מעוצב יפה מאוד, אלגנטי, נוח לשימוש - תוך 2 דקות מאז שהוצאתי אותו מהאריזה הוא כבר פעל.

לצערי כרגע אני עובד עם מחשב ישן [ג'יפורס 4] אבל מחר או מחרותיים אני ארכיב את ה8800GT במחשב החדש ואחבר אותו עם DVI ואז הוא ממש יזרח.

היה לי מסך 931BF של סאמסונג עם פאנל TN ועכשיו שעברתי לPVA לעולם לא אחזור. הצוויות צפיה גדולות בצורה כל כך דרסטית, רק שאני עומד בזווית של 160 מעלות ומעלה מתחילים לראות שינוי קטן בתצוגה. פשוט חוויה... לפי דעתי המסך הטוב ביותר שאפשר לקנות מתחת ל2000 [ואז כבר יש DELL]

סרטים עוד לא יצא לי לנסות כי אין לי על המחשב אבל אני אודיע בהזדמנות.

קניתי בנירטק, אחלה שירות יש לחברה האלה. ביום ראשון התקשרתי ואמרו שיביאו מהיבואן ואתמול המסך הגיע [אבל רק היום אספתי] אחריות ל3 שנים והתחייבות ל0 פיקסלים. לפי מה שכתוב באתר אזל המלאי של המסך אבל תתקשרו ואולי אפשר להשיג נוספים.

ממליץ בחום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את התגובות ואני מעוניין לקנות מסך זהה

יש לי 2 שאלות עיקריות

1-בחיפושים שעשיתי לגבי המחיר מצאתי שחלק מהחנויות מצינות במפרט הטכני שמהירות התגובה היא 16 msec

במקום 8 שציינתם כאן?

2- האם יחס ניגודיות של 1:800 זה לא יחס גרוע לעומת מסכים זולים שמגיעים 1:1500או 1:2000

אנא ענו לי לפני ביצוע הקנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...