קונה מחשב חדש (עוד פעם) - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש (עוד פעם)

SharP

Recommended Posts

אני מסכים כאן עם , לקנות מחשב חדש? בזבוז כסף עצום.

אני מרוצה מאוד עם המחשב שיש לי כרגע, ההמלצה על קניית ה GF2 MX הייתה מעולה ועכשיו הורדתי את הדמו של הטירה הנאצית וזה רץ אצלי מעולה. אצלך עם 4 זה ירוץ עוד יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי, אתה צריך לייעץ לבן-אדם מה ייתן לא את הביצועים הכי טובים לכסף שלו, ואת האמת שהוא לא צריך לשדרג את כל המחשב שלו עכשיו כמו שאנשים פה אמרים לו!!!!!!!!!!!

ליעץ? למה, משלמים לי?

חלק מהשוק קונה את הכי טובף הכי חדש, והכי מפוצץ (כמו גיימרים כבדים) למרות שזה לא נותן עלות/מחיר טוב כמו דברים אחרים. כי פשוט

רוצים את הכי טוב! ואם לא הכי טוב אז משהו קרוב לזה.... אם האדם גם יכול לשלם שכר דירה וגם לקנות מחשב חדש - שיבוסם לו.

אני אל רואה איך אני קפיטליסט מסריח, העובדה האוביקטיבית היא ששוק המיקרופרוססורים היה במשבר קשה מאוד השנה. שגרם בין השאר לפיטור 2500 עובדים מחברת אחרי רבע גרוע במויחד, ואותו דבר גם קרוב לאינטל שעבר מרווחים של 2.5 מילארד דולר בשנה לתקציב מאוזן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליעץ? למה, משלמים לי?

חלק מהשוק קונה את הכי טובף הכי חדש, והכי מפוצץ (כמו גיימרים כבדים) למרות שזה לא נותן עלות/מחיר טוב כמו דברים אחרים. כי פשוט

רוצים את הכי טוב! ואם לא הכי טוב אז משהו קרוב לזה.... אם האדם גם יכול לשלם שכר דירה וגם לקנות מחשב חדש - שיבוסם לו.

אני אל רואה איך אני קפיטליסט מסריח, העובדה האוביקטיבית היא ששוק המיקרופרוססורים היה במשבר קשה מאוד השנה. שגרם בין השאר לפיטור 2500 עובדים מחברת אחרי רבע גרוע במויחד, ואותו דבר גם קרוב לאינטל שעבר מרווחים של 2.5 מילארד דולר בשנה לתקציב מאוזן...

נכון, אבל אם לא שמת לב אחת מהמהויות הלא כתובת או שמה הן כן של פורומים, היא לא למסור לאנשים מידע שגוי! וזה מה שאתה עשית ביחד(אמנם לא בשיתוף פעולה) עם עוד מספר אנשים, שאמרתם לבן אדם הזה שיש לו פנטיום 4 רגיל ושהוא דפוק ולכן הוא צריך להחליף לAMD, למרות שהמחשב שלו הוא מחשב טוב בסה"כ. עכשיו הוא רוצה לשדרג עוד פעם לאינטל כי הוא חושב שיש להם את הנורת'ווד שהוא מהיר יותר מAMD.

אני יודע שחלק מהשוק קונה הכי טוב שיש, אבל זה לא סיבה לבוא לאיזה ילד, שגם כך ההורים שלו קונים לו את המחשב והוא חשב שיש לו את המחשב הכי טוב, לומר לו שהמחשב שלו דפוק ואז לייעץ לו מה לקנות, למרות שהוא קנה מחשב בסכום נכבד לפני מספר חודשים/שבועות זה מכבר.

שאני אבין, הנותנים שאתה מביא לי על אמורים לעורר אצלי אילו שהן אימוציות או מה? אז פיטרו עובדים, עבודה בתאגיד היא שונה מעבודה בהסתדרות, ובניגוד לאחרונה אין לך קביעות לכל החיים, כך שאני לא מבין מה כואב לך בכלל בעניין הזה של העבודות של .

אני צריך לממן את העובדים של , אינטל, או כל חברה אחרת ע"י זה שאני אקנה מחשב/חלקים/מעבד לשהם כל כמה חודשים?

לא נראה לי!!!!!!!!!! הם רוצים שיקנו מהם שיורידו מחירים(פה אני מדבר בעיקר על כרטיסי מסך) ויעבדו על רווח קטן יותר, אני בטוח שהרבה יותר אנשים יקנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוחן מים...

אם תקרא את ההודעות שלי אני לא אמרתי לו להחליף מחשב לפי בקשתו לא ניסיתי לשכנע אותו לקנות , היתחסות היחידה שלי למפרט היתה שבמחיר הנתון זה מפרט טוב (לא נתון שגוי) ושכדאי לו לקנות שתי סטיקים של במקום 1 (לא נתון שגוי).

אם הוא רוצה לקנות מחשב חדש - אני רק יכול להציע את הידע שלי. אני לא הולך לעשות המלצות אישיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוחן מים...

אם תקרא את ההודעות שלי אני לא אמרתי לו להחליף מחשב לפי בקשתו לא ניסיתי לשכנע אותו לקנות , היתחסות היחידה שלי למפרט היתה שבמחיר הנתון זה מפרט טוב (לא נתון שגוי) ושכדאי לו לקנות שתי סטיקים של במקום 1 (לא נתון שגוי).

אם הוא רוצה לקנות מחשב חדש - אני רק יכול להציע את הידע שלי. אני לא הולך לעשות המלצות אישיות.

חשבת אולי שהוא עושה שגיאה רק בעצם זה שהוא רוצה לקנות מחשב חדש? כי אם יש סיבה שהוא רוצה לקנות מחשב חדש זה בגלל אנשים בפורום, כמוך, שאמרו לו שהמחשב שלו לא שווה כלום ולא מריץ כלום ועשו לו שטיפת מח. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבת אולי שהוא עושה שגיאה רק בעצם זה שהוא רוצה לקנות מחשב חדש? כי אם יש סיבה שהוא רוצה לקנות מחשב חדש זה בגלל אנשים בפורום, כמוך, שאמרו לו שהמחשב שלו לא שווה כלום ולא מריץ כלום ועשו לו שטיפת מח. זה הכל.

"אנשים כמוני" אם היה דיון קודם על המחשב שלו. אני בהחלט לא זוכר שהשתתפתי בו.

וכמו שאתה רואה מההודעות שלי לא הייתי אומר שיש לו מחשב גרוע, כי אין לי דבר נגד פנטיום 4. או נגד .

אני לא טרול של כמו רוב האנשים בפורם שחושבים שפנטיום 4 זה 2 משופץ...

יש אנשים שקונים מחשב חדש כל שנה. אני לא יעצור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן-אדם קנה את המחשב הזה לפני כמה חודשים ספורים!!!!!!!!

פנטיום 4 1.5, עדיין נמכר היום, ולדעתי מסדרת הפנטיום 4 הוא הפתרון התקציבי הכי טוב שיכול להיות.

המעבד זה לא מה שמשפיע על הביצועים, ולכן אני לא חושב שהוא צריך להחליף את כל המערכת, אולי רק את כרטיס המסך, כי זה הדבר השגוי שהוא עשה במערכת שלו כשהוא בנה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

חשבתם על זה שאולי המחשב לא בשבילו?? לאחותו, אולי, או לדוד שלו

או שהוא ייתן לאבא שלו את הקיים ויעבוד עם החדש?

או שיש לו 7 אחים על המחשב והם החליטו לקנות עוד אחד?

במקום לעזור לו רק התווכחתם על חרטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,

חשבתם על זה שאולי המחשב לא בשבילו?? לאחותו, אולי, או לדוד שלו

או שהוא ייתן לאבא שלו את הקיים ויעבוד עם החדש?

או שיש לו 7 אחים על המחשב והם החליטו לקנות עוד אחד?

במקום לעזור לו רק התווכחתם על חרטה.

זה נכון...

וממילא אני לא רואה אותו יותר מגיב על הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן .. זה כן היה צריך להיות מחשב בשבילי אבל הפעם אני ילך אם ..אתה צודק ב100% שאני לא צריך מחשב חדש

אני פשוט יקנה 2 דיסקים של 60GB של MAXTOR וhercules 3 Ti200

זה הכל מה שאני צריך כרגע וזה יעלה לי הרבה הרבה פחות

תודה על העזרה :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן .. זה כן היה צריך להיות מחשב בשבילי אבל הפעם אני ילך אם ..אתה צודק ב100% שאני לא צריך מחשב חדש

אני פשוט יקנה 2 דיסקים של 60GB של MAXTOR וhercules 3 Ti200

זה הכל מה שאני צריך כרגע וזה יעלה לי הרבה הרבה פחות

תודה על העזרה :) :)

אין בעד מה.(למרות שזה נשמע רע כחושבים על המשמעות של זה).

בכל מקרה, אני רואה שאתה הרכבת לעצמך קומבינאציה משונה של זכרון:

256+128+64

במחירים של פעם הייתי אמר לך להוציא את ה128 וה64 ולהוסיף 256, וזה היה משפר את הביצועים, אבל לא במחירים של הראם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...