Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 259 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא יודע, אבל כל מי ששיחק ב-4 נהנה זה בטוח.

אני לא יודע ממש בקשר ל-2 כי לא שיחקתי בו הרבה.

אולי אני אשחק בו בזמן הקרוב, אבל אני קצת חושש בגלל הגראפיקה.

אם הגראפיקה שלו נמוכה אז נראה לי שזה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דוווקא אני לא ראיתי, תודה.

"כולם אומרים" ? איך אני אוהב את האימרה הזאת..מי זה כולם בידיוק ?

ומבחינת סולו אני מעדיף את COD2, שם יש דברים ושורות שייקח ל הרבה זמן לשכוח - " Vasili, brrrring me some TNT" מהשלב השני אני חושב...

או הקטע שצריך לשמור על איזה בניין וחיילים תוקפים, או הקטע הפשוט ענק שאתה וחברים מנסים לברוח מאיפשהו עם איזה אוטו ובדרך מתרברים ואז פתאום מופיע טנק ! יש שם הומור שפשוט אין ב 4.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בCOD2 יש קטעים שנוסעים על מכונית? אם אתה מדבר על המכונית המשוריינת במהלך הנסיגה מאל אלמיין אז כן... חוץ מזה אני לא זוכר שום מכוניות

אבל המשימות בסטאלינגראד ומשימות הנחיתה של האמריקאים בהחלט זוכים להערכה, מי יודע, אולי בMW2 ניזכה להשתתף בנחיתת כוחות נאטו על חופי מורמנסק כמו שהיה בWIC ::)

בכלל אינפיניטי יארד (וגם טריארץ' בCOD5 ) נהגו לשחזר במשחק סצינות מתוך ... סצנת הנחיתה האמריקאית דיי מזכירה את הסרט "להציל את טוראי ריין", כל סצינת ההתחלה של הקמפיין הרוסי בCOD5 נילקחה מהסרט ENEMY AT GATE...

המשפט של קפטיין פרייס "ON YOUR FEET SOLDIER, WE ARE LEAVING" גם נישמע לי מוכר מסרט כלשהו... אבל אני לא זוכר מאיזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי בCall of Duty 2 קרוב לשנתיים, הייתי מכור למולטיפלייר. כשחקן וותיר במשחק אני יכול להגיד שזה אחד המשחקים הכי טובים שייצרו אי פעם. :xyxthumbs:

ואני יכול לחזק אותך

חבל שהקהילה בארץ התחילה לצלוע אחרי שנה של פוריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

משחק מאוד מהנה ואיכותי מאוד, אבל אני לא מבין למה אצלי הFPS נא בין 30 ל120 , בדרךכלל על ממוצא 50 , בחדרים או במיבנים זה מגיע ל 90עד120 FPS, וברגע שיש הרבה אויבים שיורים בי , זה יורד ל30 FPS , אני על הגדרות מקסימום 1600 על 1200 והפילטרים מוגדרים על מקסימום .

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת היגיון ידידי

כאשר אתה בתוך מבנה כמות הפרטים שכרטיס המסך צריך לחשב קטנה יחסית, לכן הFPS גבוהה

כאשר אתה בחוץ כמות הפרטים שהכרטיס צריך לחשב עולה, ככל שיש יותר אוייבים, אפקטים, פרטים כך קשה יותר לכרטיס המסך להסתדר עם זה לכן התפוקה (הFPS) יורדת.

גם לי עכשיו אין FPS יציב והכרטיס שלי חזק משלך.

עלי לידע אותך שאתה נימצא בשלב הראשון של TAMIR SINDROM... הדרך היחידה להגמל מהמחלה הזאת היא לבטל את הפקודה שמראה כמה FPS אתה מקבל, או להדביק מדבקה שחורה בפינה הימנית והשמאלית העליונה

לפעולה הזאת יש שתי סיבות-

א. אתה מקבל את הכמות שאתה צריך לקבל, לא פחות ולא יותר.

ב. אתה גם ככה לא רואה יותר מ30-40 FPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מקנא בכם...

אני בCOD2 שלי שיחקתי במחשב הראשון שלי שהיה CELRON ו GF4MX... לא רק שלא הבנתי כלום ממה שהתרחש במסך כי הרזולוצייה הייתה ברצפה

מה גם שהFPS לא עלה על 4-5....

אבל היי, הצלחתי לסיים אותו :-\

שמע, התקנתי את המשחק שוב (COD2) ועברו בערך 4 שנים מאז שיצא ואני חייב להגיד לך שהמשחק נראה עדיין טוב מבחינה גרפית (לכל החוששים),

אם לא נהנית בזמנו ואני מניח שלא כי בפריימים שציינת אי אפשר לשחק, אז שחק אותו שוב.

זו הפעם השלישית שאני משחק את COD2

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה סיימון... אחרי שקנו לי כרטיס מסך חדש חרשתי את COD2 מכף רגל ועד ראש... אני זוכר כמעט כל רגע בעל פה (מה לעשות, לא היה לי כסף למשחקים אחרים :silly:)

התמונה היא כבר אחרי שCOMRADE COMISSAR אמר לך לכוון באחד מהדובונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, עכשיו נתת לי חשק לשחק בו שוב... כששיחקתי בו רמת ההבנה שלי באנגלית הייתה נמוכה מאוד... ולצערי אני לא יכול לצחוק איתכם על ההומור של COD2.

אני עדיין זוכר איך הזלתי ריר על הדמו של COD2... אוח, אל אלמיין, THE END OF THE BEGINING

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...