Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 250 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

shipment מפה מעולה, אבל יכולה לפעמים לגרום להתקף לב אם משחקים בה יותר מדי זמן עם הרבה שחקנים, במיוחד כשלרובם יש MARTYR... :jump:

זו כמובן לא מפה לסגנון משחק קלסי, אבל זה נחמד לשחק אותה מדי פעם בתור הפוגה לרצף המפות הרגיל.

אגב, שמתם לב לכך שאין שום מפה שיש בה צורך לשחק עם NIGHT VISION? ב WET WORK זה לפעמים נחמד, אבל די מיותר ולא הכרחי. וזה

בניגוד למשל למפות ב BF SF. אני מאוד מקווה שב MW2 יכניסו כמה מפות כאלה כי זה יכול לשדרג את חווית המשחק במולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shipment+hardcore mood+ only silenced

תחפשו ת'שרת בגוגל... אחד השרתים... פינג נורמאלי ואקשן כמעט טקטי

מה הקטע עם משתיק קול במפה הזאת? היא כל כך קטנה וצפופה שבה באמת אין בזה שום טעם כי אף אחד לא מסתמך במילא על ה UAV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלצערי אף פעם לא יצא לי להתקל בעבודת צוות ב COD4. זה אחלה מולטיפלייר אני מסכים, אבל אין בו שום עבודת צוות. זה מה שחסר לי היום בהרבה משחקי מולטיפלייר בניגוד למשחקים ישנים יותר כמו ET או BF2.

כרגע אני מחכה יותר ל OF2 ו BF BAD COMPANY2, מקווה שהם יספקו את הסחורה בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בCOD4 יש עבודת צוות, פשוט היא לא מהסוג שהתרגלנו אליו.

זה ש10 מתוך 15 חבריך לקבוצה חוטפים כדורים בזמן ששאר ה5 מתקדמים קדימה (כן, כל אחד לחוד, אבל היי זה תופס יותר שטח ויותר אפשרויות) זאת עבודת צוות סמוייה. זה שאתה מוריד את הבחור שאוטוטו זורק רימון לכיוון הספאון שלך זאת גם עבודת זוות, לא שמעניין אותך שהוא זורק רימון העיקר יש תוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלצערי אף פעם לא יצא לי להתקל בעבודת צוות ב COD4. זה אחלה מולטיפלייר אני מסכים, אבל אין בו שום עבודת צוות. זה מה שחסר לי היום בהרבה משחקי מולטיפלייר בניגוד למשחקים ישנים יותר כמו ET או BF2.

כרגע אני מחכה יותר ל OF2 ו BF BAD COMPANY2, מקווה שהם יספקו את הסחורה בתחום הזה.

דווקא בCOD4 יש עבודת צוות, פשוט היא לא מהסוג שהתרגלנו אליו.

זה ש10 מתוך 15 חבריך לקבוצה חוטפים כדורים בזמן ששאר ה5 מתקדמים קדימה (כן, כל אחד לחוד, אבל היי זה תופס יותר שטח ויותר אפשרויות) זאת עבודת צוות סמוייה. זה שאתה מוריד את הבחור שאוטוטו זורק רימון לכיוון הספאון שלך זאת גם עבודת זוות, לא שמעניין אותך שהוא זורק רימון העיקר יש תוצאה.

אתם מודעים לכך שיש דבר כזה שנקרא "קבוצה"... ומשחקים ביחד כדי לנצח "קבוצה" אחרת....? (אני מדבר על pcw/cb..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לכך שיש דבר כזה שנקרא "קבוצה"... ומשחקים ביחד כדי לנצח "קבוצה" אחרת....? (אני מדבר על pcw/cb..)

אז אתה כנראה לא יודע מה זאת עבודת צוות. זה שיש שתי קבוצות שנלחמות אחת נגד השניה לא אומר שיש בהכרח TEAMWORK. בדר"כ ב COD4 כל אדם לעצמו.

עבודת צוות זה כשאתה מתאם תוכניות עם חברי הקבוצה, כל אחד משתמש בכישורים המיוחדים שלו, כל אחד עוזר לשני ולא רץ במפה ודואג רק לעצמו.

ב BF2 למשל יש מגוון של תפקידים שכל אחד חשוב. חובש שהתפקיד שלו לרפא. יש support שהתפקיד שלו לספק תחמושת. anti tank שיכול לחסל טנקים וכו'. אם כל אחד הולך לבדו אין לו הרבה סיכוי לשרוד, אבל בתור קבוצה כל חייל עוזר לאחרים.

בכלל ב BF2 חיילים הולכים תמיד בקבוצות (בכל צד יש כמה קבוצות), כשלכל קבוצה יש מפקד שנותן הוראות. על כל צד יש מפקד עליון שנותן פקודות לכל הקבוצות.

אם משחקים BF2 כמו שצריך, זאת אומרת בעבודת צוות, רואים את ההבדל בין זה ובין מצב של כל אדם לעצמו. למעשה הרבה פעמים ראיתי ב BF2 איך קבוצה אחת של שחקנים מקצועיים הפסידה לקבוצה שהייתה יותר חלשה ממנה אבל השתמשה בעבודת צוות.

מתי בפעם האחרונה ראית ב COD4 אנשים מדברים בינם לבין עצמם במהלך משחק ומתכננים מהלך כלשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה כנראה לא יודע מה זאת עבודת צוות. זה שיש שתי קבוצות שנלחמות אחת נגד השניה לא אומר שיש בהכרח TEAMWORK. בדר"כ ב COD4 כל אדם לעצמו.

עבודת צוות זה כשאתה מתאם תוכניות עם חברי הקבוצה, כל אחד משתמש בכישורים המיוחדים שלו, כל אחד עוזר לשני ולא רץ במפה ודואג רק לעצמו.

ב BF2 למשל יש מגוון של תפקידים שכל אחד חשוב. חובש שהתפקיד שלו לרפא. יש support שהתפקיד שלו לספק תחמושת. anti tank שיכול לחסל טנקים וכו'. אם כל אחד הולך לבדו אין לו הרבה סיכוי לשרוד, אבל בתור קבוצה כל חייל עוזר לאחרים.

בכלל ב BF2 חיילים הולכים תמיד בקבוצות (בכל צד יש כמה קבוצות), כשלכל קבוצה יש מפקד שנותן הוראות. על כל צד יש מפקד עליון שנותן פקודות לכל הקבוצות.

אם משחקים BF2 כמו שצריך, זאת אומרת בעבודת צוות, רואים את ההבדל בין זה ובין מצב של כל אדם לעצמו. למעשה הרבה פעמים ראיתי ב BF2 איך קבוצה אחת של שחקנים מקצועיים הפסידה לקבוצה שהייתה יותר חלשה ממנה אבל השתמשה בעבודת צוות.

מתי בפעם האחרונה ראית ב COD4 אנשים מדברים בינם לבין עצמם במהלך משחק ומתכננים מהלך כלשהו?

BF2 זה לא COD4.

בהתייחס למשפט האחרון שרשמת.. אני מבין שבכלל לא הבנת מה שרשמתי קודם..

יש כמה וכמה קבוצות בארץ (אני לא מדבר על חו"ל.. ששם זה מגיע לאלפי קבוצות (קלאנים...))

שכן "מדברים בינם לבין עצמם במהלך משחק ומתכננים מהלך כלשהו" - כלומר, בתוכנת דיבור (vent / ts או כול תוכנה אחרת שנוחה לקבוצה.)

פאבליק זה לא אינדיקציה לteamwork (בכל הקשור לcod4... לBF2 וAA (לא?) יש סגנון משחק אחר...)

הקבוצה (בדר"כ מכילה כ5 שחקנים) נכנסת לאותה תוכנת דיבור ומתכננים את הטקטיקה לאותה מפה... (כלומר, כול אחד (כביכול) יודע מה הוא עושה ואיך הוא מגן על השני.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...