Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 247 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תודה, אבל קצת מתקשה בתפעול האתר. ניסיתי לחפש בו את שני המודים שציינת, ולא התקבלה שום תוצאה.

הלכתי ישירות לקטגוריה של מודים ל-COD4, אבל גם שם לא מצאתי כלום וקיבלתי שגיאה שלא קיים כלום בתפריט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה, אבל קצת מתקשה בתפעול האתר. ניסיתי לחפש בו את שני המודים שציינת, ולא התקבלה שום תוצאה.

הלכתי ישירות לקטגוריה של מודים ל-COD4, אבל גם שם לא מצאתי כלום וקיבלתי שגיאה שלא קיים כלום בתפריט!

יש לך פה חבילות מפות/מודים:

http://cod4boards.com/downloads/call-duty-4-maps/r-k-mod-map-pack-part-1_1-27.html

נסה גם את המוד הזה:

http://www.moddb.com/mods/frontlines

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש סרברים שלא מרשים P90?

מטול אני עוד מבין אבל רבאק! עוד מעט יגידיו שאסור M4...

כי זה נחשב בעיני רבים לנשק הכי חזק במשחק, אז כנראה כדי שיהיה גיוון ולא שכולם ישתמשו באותו .

אגב לדעתי ה M16 שאיתו מתחילים את המשחק בקטגוריית רובי סער הוא כנראה הנשק הכי חזק במשחק (יחד עם STOPPING POWER), כי הוא מאוד מדוייק גם בטווח ארוך, ופגיעה אחת של צרור הורגת מיידית. גם פחות צריך לדאוג מזה שתגמר לך מחסנית כי הוא יורה בצרורות של שלושה כדורים.

ה P90 טוב, היתרון הגדול שלו זו המחסנית הענקית שלו שמאפשרת לך לרסס כמה שבא לך, אבל הוא לא מדוייק במיוחד ובטח לא בטווח ארוך.

אני בכל אופן בכלל לא אוהב שרתים שמגבילים, במיוחד כשמתחילים לאסור כמעט כל דבר (no GL, martyr, p90, last stand), אם הם לא אוהבים את כל האופציות המיוחדות של המשחק שישחקו CS במקום זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה נחשב בעיני רבים לנשק הכי חזק במשחק, אז כנראה כדי שיהיה גיוון ולא שכולם ישתמשו באותו .

אגב לדעתי ה M16 שאיתו מתחילים את המשחק בקטגוריית רובי סער הוא כנראה הנשק הכי חזק במשחק (יחד עם STOPPING POWER), כי הוא מאוד מדוייק גם בטווח ארוך, ופגיעה אחת של צרור הורגת מיידית. גם פחות צריך לדאוג מזה שתגמר לך מחסנית כי הוא יורה בצרורות של שלושה כדורים.

ה P90 טוב, היתרון הגדול שלו זו המחסנית הענקית שלו שמאפשרת לך לרסס כמה שבא לך, אבל הוא לא מדוייק במיוחד ובטח לא בטווח ארוך.

אני בכל אופן בכלל לא אוהב שרתים שמגבילים, במיוחד כשמתחילים לאסור כמעט כל דבר (no GL, martyr, p90, last stand), אם הם לא אוהבים את כל האופציות המיוחדות של המשחק שישחקו CS במקום זה...

צודק זה ממש מעצבן שיש אנשים שלא יודעים להתמודד עם דברים אז הם אוסרים אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד בעד זה !

אולי P90 זה כבר מוגזם אבל הMARTYR ממש מעצבן, זה מצחיק שאפשר להרוג בלי לעשות כלום !

והGL מעצבן שדופקים בך מקילומטר בתחילת סיבוב של SD או סתם שיורים מרחוק איתו...

אני אגיד את האמת, אם היה משחק שהוא בידיוק כמו זה רק בלי כל הPERKים, הייתי מעדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי שום דבר לא מפריע בעקרון, כי הרי תמיד מה שעושים לי אחרים אני גם יכול לעשות להם, אז אני לא רואה בשום יכולת או כלי משהו שהוא "לא הוגן".

מה שכן, MARTYR במפות הצפופות והקטנות זה משהו מאוד מעצבן כי אנשים מתים לידך על ימין ועל שמאל אז זה מרגיש כמו לשחק תופסת בשדה מוקשים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...