Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 209 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

כן בערך אבל אותו צי'טר משנה סידקי תוך 2 דקות וחוזר..

זה לא תמיד עובד,ובפרוץ הסידיקי עושה הרבה מאוד בעיות.

רוב השרתים אצלי לפחות לא עובדים,יש שרת בחו"ל+שרת ישראלי שהם כמעט היחידים שעובדים לי(ובדקתי את כל האופציות לתיקון) ואני נאלץ להסתפק בהם.

כל מי שעוד לא קנה את המשחק ומתלבט אם להוריד או לקנות - תקנו.

גם בשביל הערכה לחברה שיצרה את המשחק המדהים הזה,וגם כדי שבאמת תקבלו את הגיוון המלא של המולטיפלייר ולא תצטרכו לחפש שעות סרבר נורמלי שעובד לכם.

אני בעצמי אחרי כמעט פעמיים שסיימתי את הסינגל ו8 ימים וכמה שעות בMP שוקל לקנות,אבל אני גם רוצה לקנות G5 ובינתיים לאף אחד מהם אין כסף אז אני סתם חופר :lol:

גם אם לא את זה את 6(בתקווה שהם אכן יפתחו אותו ויהיה טוב בערך כמו 4) אני בטוח אקנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא קניתי בהתחלה יצא לי סידיקיי שאף אחד לא משתמש בו... שיחקתי לי חודשיים בכיף ואז מישו לקח אותו (מאניאק) אבל מכזה תענוג לא יכלתי להפרד בקלות אז הלכתי לעבוד בג'חנוניה עבדתי שם שבועיים ווקניתי לי מקורי :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך תוכנה מיוחדת או עזרים בשביל למצוא שרתים טובים.

הם פשוט שם.[br]פורסם בתאריך: 5.08.2008 בשעה 14:17:03

אני לא קניתי בהתחלה יצא לי סידיקיי שאף אחד לא משתמש בו... שיחקתי לי חודשיים בכיף ואז מישו לקח אותו (מאניאק) אבל מכזה תענוג לא יכלתי להפרד בקלות אז הלכתי לעבוד בג'חנוניה עבדתי שם שבועיים ווקניתי לי מקורי :jump:

מה שבועיים?

משחק עולה 200 שח[br]פורסם בתאריך: 5.08.2008 בשעה 14:17:50

זה לא תמיד עובד,ובפרוץ הסידיקי עושה הרבה מאוד בעיות.

רוב השרתים אצלי לפחות לא עובדים,יש שרת בחו"ל+שרת ישראלי שהם כמעט היחידים שעובדים לי(ובדקתי את כל האופציות לתיקון) ואני נאלץ להסתפק בהם.

כל מי שעוד לא קנה את המשחק ומתלבט אם להוריד או לקנות - תקנו.

גם בשביל הערכה לחברה שיצרה את המשחק המדהים הזה,וגם כדי שבאמת תקבלו את הגיוון המלא של המולטיפלייר ולא תצטרכו לחפש שעות סרבר נורמלי שעובד לכם.

אני בעצמי אחרי כמעט פעמיים שסיימתי את הסינגל ו8 ימים וכמה שעות בMP שוקל לקנות,אבל אני גם רוצה לקנות G5 ובינתיים לאף אחד מהם אין כסף אז אני סתם חופר :lol:

גם אם לא את זה את 6(בתקווה שהם אכן יפתחו אותו ויהיה טוב בערך כמו 4) אני בטוח אקנה

מספיק לדבר על סידיקי/פרוץ וכו

לא לגרור את הדיון לווארז כי זה לא מתאים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול החלטתי להתקין שוב את המשחק, פעם אחרונה ששיחקתי בו זה היה בתקופת השביתה ( לפני חצי שנה )

התקנתי פאץ 1.6-1.7

וכשאני מנסה להתחבר לסרבר יש לי ERROR :

code post gfx mp ff

*יש לי את המשחק המקורי .

מה אני עושה?!?!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הישתמשתי בחיפוש השרתים של המשחק עצמו, לדעתי הרבה יותר נוח

זה לא עניין של נוחות , XFIRE מוצא לי שרתים עם PING דו ספרתי כאשר החיפוש של המשחק עצמו מוצא לי רק שרתים עם PING של 100 ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול החלטתי להתקין שוב את המשחק, פעם אחרונה ששיחקתי בו זה היה בתקופת השביתה ( לפני חצי שנה )

התקנתי פאץ 1.6-1.7

וכשאני מנסה להתחבר לסרבר יש לי ERROR :

code post gfx mp ff

*יש לי את המשחק המקורי .

מה אני עושה?!?!

הבעיה מופיעה בכל שרת שאתה מנסה להתחבר אליו?

אם כן,תנסה להסיר את העדכונים ולהתקין שוב

אם לא,תנסה להתחבר לשרתים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה אני רואה שיש שרתים שאני לא יכול לשחק בהם כאשר אנשים אחרים יכולים.

שאני מתחבר לשרת , רשום שה- IP של השרת מזוהה כלא חוקי ואז אחרי כמה דקות , המשחק נתקע כל כמה שניות ואי אפשר לשחק.

סימנתי לי איזה שני שרתים כאלה כדי שאני לא אתחבר אליהם.

אני רואה שהם מלאים כל הזמן. איך זה יכול להיות? למה משתמשים אחרים יכולים לשחק בהם ואני לא?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אלה שרתים שפועלים ללא PunkBuster.

ומה שקורה הוא שיש לך התנגשות בינו לבין השרת הפרוץ.

אתה כן יכול לשחק בשרתים האלה אם תכבה אותו (ב-Multiplayer Options) ותפעיל מחדש את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אלה שרתים שפועלים ללא PunkBuster.

ומה שקורה הוא שיש לך התנגשות בינו לבין השרת הפרוץ.

אתה כן יכול לשחק בשרתים האלה אם תכבה אותו (ב-Multiplayer Options) ותפעיל מחדש את המשחק.

ואל תשכח לסגור אותו בתהליכים (במנהל מששימות) לפני שאתה נכנס למשחק מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי היום את המשחק מחדש על הרמה הכי קשה, הגעתי לשלב של התחנת רדיו. אני ממש משתגע, זה בלתי אפשרי!!

למישהו יש איזו שהיא דרך איפה לעמוד בלי לקבל כל שניה רימונים או משהו? לאן ללכת?

מצאתי שיטה שנתנה לי קצת מרווח ויכולתי לנוע ולהרוג (אני מדבר על הקטע שנכנסים למקום עם מלא מחשבים ועוד קומה למעלה שכל פעם באים אלה עם ה RPG) - איך שנכנסים להמשיך ישר לתוך החדר ממול להרוג שם את כולם להכנס לחדר הצמוד וכל הזמן לזוז בין החדרים, אבל גם זה לא ממש מאפשר לי לעבור את השלב הזה.

אשמח לעצות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...