Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 192 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

עשיתי לצלם מסך ולא נותן לי להדביק

בנוגע לחדר נכנסתי ואין שום סימון צהוב ובכלל בכל החדרים במקום אין שום סימון והלכתי לפי המפה למקום המסומן שמתי פצצות ולא עוזר לא קורא כלום

אני משתגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי לצלם מסך ולא נותן לי להדביק

אני לא מצליח להעשות צילום מסך בזמן משחק זה הקטע אני עושה PRTSCN וזה לא נותן לי להדביק לא בוורד ולא בצייר אתה יודע אולי למה ואיך אני כן יכול לצלם כי אני רוצה להראות לכם שתראו באיזה שלב אני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להטמין פצצות בכל הקירות

אין צורך לנחש

כשאתה מתקרב לקיר, אם הוא לא מסמן לך עם פצצה צהובה/שקופה, סימן שאתה לא בקיר הנכון

(אתה אמור לדעת את זה כי הקיר הזה זה חדר אחד לפני האחרון במשחק)

ודרך אגב זה הפינה הכי רחוקה-שמאלית של המסדרון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אחי אני בדיוק בחדר הזה וכאילו יש באג אחי אין לי סימון לפצצה איפה שהראת ואין לי מושג למה זה יכול להיות בגלל ששמתי טריינר ? ידעתי שמשהו מוזר כי אמור להיות שם סימון ואין פשוט כלום...מה אני יעשה?

ועוד משהו מוזר ראיתי בתמונה שלך שהמפקד נכנס לחדר אצלי זה ממש מוזר כולם נשארו מאחורה ורק אני נכנס לחדר ועוד אין בו סימון זה נראה לי ממש מוזר...

ביקשתי כבר כמה פעמים אם תוכלו להסביר לי איך לצלם מסך שתוכלו לראות ולהבין על מה אני מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם מחכים בחוץ זה העניין משהו פה מוזר מאודד !!

גם הם לא נכנסים וגם אין לי סימון..

אני ינסה לצלם לפי ההוראות שלךתמסך שנייה...

עריכה-ניסיתי הוא פשוט לא מצלם לי את המשחק אני לא מבין מה הבעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. בדיוק בגלל זה אתה לא רואה את הסימון.

תתקדם לחדר הרחוק ואל תפנה ימינה, תבדוק שהאזור נקי- אני חושב שאז הם יכנסו פנימה.

קפטן פרייס צריך לומר איזה משפט ורק אז, כשהוא נותן לך את הפקודה- רק אז יופיע הסימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי והחדר נקי יעני כולם מתים ועדיין הוא לא אומר כלוםואין סימן צהוב לפצצה :(

וגם פתאום הגרפיקה של המשחק נראית רע לא יודע מה קרה משהו מוזר זה לא הייה לי ככה בהתחלה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המטרה היא להגיע אל חדר הבקרה הנה בדיוק מה שרשום:

GET TO THE LAUNCH CONTROL ROOM ..

ותגיד למה גרפיקה פתאום משתנה ונראית רע<? חבר אמר לי כי המשחק בSAFE MOOD זה נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הייתה לך יציאה לא מסודרת מהמשחק- בגלל זה הגרפיקה השתנתה לך (חבר שלך צודק). תחזיר את ההגדרות הקודמות שלך ידנית.

עשיתי עכשיו את השלב ברמה הכי קלה כדי לבדוק את העניין- פשוט ניקיתי את החדר, רצתי לסוף שלו (לא נכנסתי ימינה) ואז פרייס וגריגס נכנסו ימינה וקיבלתי את הפקודה להטמנת החומר נפץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה בדיוק מה שאני עשיתי אני לא מבין מה הקטע הזה...יש לי הרגשה שמדובר בבאג יכול להיות? והאם פאץ עדכון המשחק יתקן את הבעיה?

זה פשוט מטומטם פרייס והשני מסתתרים מאחורי ארגזים שם מחוץ לחדר שהם אמורים להכנס ולהגיד לי להטמין את הפצצה ופשוט לא מתקדמים הם כול שנייה בודקים אם יש אוייבים וחוזרים להסתתר זה כול מה שהם עושים זה משגע אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...