Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 134 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק (במולטי) רץ לי על 40 fps בממוצע וזה די מציק שיש גם ירידות ל20 רציתי לדעת במה הבעיה יש לי 1950 pro שאני מאמין צריך להיות יותר fps עם כרטיס כזה . חשבתי אולי זה בגלל שהתקלקלו לי המאווררים במארז ואני כרגע בלי מאווררים יכול להיות זה בגלל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה המעבד אבל עדיין אני מצפה ליותר fps עכשיו ניכנסתי וישחקתי עם 20 fps ב crossfire יש לי חברים עם אותו מעבד כמו שלי ועם 6800gs ויש להם יותר fps ממני. אני כבר מתשגע אי אפשר להנות ככה מהמשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לקושי.

זה פשוט בלתי אפשרי כי זה מתנגש עם העלילה.

איך זה מתנגש? דווקא כשמתחיל הבלאגן הקפטן צועק "יאללה נחסל את כולם". דרך אגב, הצלחתי להפיל את שני המסוקים. זה שעובר ממש לפני שמתחיל הקטע עם השיירה וזה שנמצא רגע לפני שאני זוחל מתחת למשאיות ככה שלא נראה לי שזה בלתי אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א סינגל פלייר מישהו סיים את המשחק ברמה האחרונה ?

בלתי אפשרי, אני בשלב השני, ופשוט תקוע, זה מקום כזה עם אקשן

והחיילים שלהם באים עליי מאחורה וזורקים 3 רימונים כל אחד !!!

מה הסגנון משחק שצריך לפעול בו ברמה הזאת ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגנון משחק היסטרי. :P

אסור לקפוא במקום אחד מצד אחד, ואסור לרוץ כמו משוגע מצד שני.

אתה חייב לנוע כל הזמן ממחסה למחסה.

אבל תמיד נסה להתקדם קדימה, כי האוייבים לא נגמרים אם אתה לא מתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א סינגל פלייר מישהו סיים את המשחק ברמה האחרונה ?

בלתי אפשרי, אני בשלב השני, ופשוט תקוע, זה מקום כזה עם אקשן

והחיילים שלהם באים עליי מאחורה וזורקים 3 רימונים כל אחד !!!

מה הסגנון משחק שצריך לפעול בו ברמה הזאת ?!

אני ^^

המשחק (במולטי) רץ לי על 40 fps בממוצע וזה די מציק שיש גם ירידות ל20 רציתי לדעת במה הבעיה יש לי 1950 pro שאני מאמין צריך להיות יותר fps עם כרטיס כזה . חשבתי אולי זה בגלל שהתקלקלו לי המאווררים במארז ואני כרגע בלי מאווררים יכול להיות זה בגלל זה?

תבטל את SOFTEN EDGES זה אמור ליפתור את הבעיה, אם זה לא עוזר תעיף את ה DOF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ;)

פורסמו נתוני מכירות לחודש דצמבר :

המשחק COD4 במקום הראשון עבר את WOW

IN STORES: TOP-SELLING GAMES -- DECEMBER, 2007

RESTON, Va. (AP) - Six out of 10. That's the tally for Electronic Arts in the most recent monthly tally for best selling PC Games. NPD Group lists EA titles with the majority of the entries for the month of December. Number one on the list is an title: "Call of Duty 4: Modern Warfare." Number two is "World of Warcraft," followed by "World of Warcraft." Then comes the first of the six EA entries "The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack" at number three, followed by "World of Warcraft: Battle Chest" and "World of Warcraft: Burning Crusade Expansion Pack. The rest of the top-ten list belongs to EA. The entries: "The Sims 2 Teen Style Expansion Pack," followed by the number 7 title, "Crysis," "The Orange Box." Then to wrap up the final two spots on the December list of best-selling games, it's "The Sims 2 Deluxe," then "The Sims 2 Seasons Expansion Pack."

by Oscar Wells Gabriel II

http://www.wcax.com/Global/story.asp?S=279979&nav=4QcSP8QZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...