Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 128 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו במה תלוי Ping גבוה?

אני כל הזמן מקבל Ping של150 לפחות,ואני לא יודע למה.

אני עובד עם ראוטר,והתוכנה הכי כבדה שיושבת על האינטרנט בזמן המשחק היא מקסימום ICQ(במחשבים האחרים ברשת לא פועל שום דבר כבד,שוב,אולי מסנג'ר או ICQ).

האם אחד מהנ"ל אלה הגורמים לבעיה או שיכול להיות דברים אחרים שגורמים לה?

בדיוק בתוכנות שאמרת שעובדות לך על המחשב בזמן המשחק. כדי לקבל פינג נמוך תכבה את המחשבים שברשת שלך ותסגור כל תוכנה שלא צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בדיוק.

אתה צריך להבין שאין פה שום הגבלה גרפית או "סירוס" שעשו למנוע הגרפי- פשוט עבור חלק מההגדרות הגרפיות המפתחים החליטו ש-Normal תהיה ההגדרה הכי גבוהה. זה שהעניין מעלה שאלות "למה?" זה משהו אחר...

כבר שאלו את השאלה שלך בדיון כמה פעמים.

אפילו היה כאן מישהו שהיה בטוח שבויסטה כן אפשר לבחור High (בדומה להגדרות ב-Crysis)- מה שממש לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות משחק מעטות הגעתי לרמה 8-9 ...

היום שנכנסתי לסרבר אחרי שאני נהרג אני צריך לחכות לסיבוב הבא כמו בקאונטר סטרייק ואתמול זה לא היה לי , כל פעם שהייתי נהרג ישר הייתי חוזר לחיים...

מה קרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו כמה נובים יש פה !

המצבים במשחק הם ככה :

S&D : להטמין פצצה ,ל נטרל אותה , אתה מת ולא חוזר לחיים עד הסיבוב הבא .

TDM : שתי קבוצות קוטלות אחת את השניה עד למגלבת נקודות מסוימת , קמים לתחייה אחרי פרק זמן קצר .

FFA : כולם על כולם , קמים לתחייה לאחר פרק זמן קצר .

HQ : להתשלט על בסיס ולשמור עליו למשך זמן מסויים , קמים לתחחיה ברגע שהבסיס נהיה נייטרלי .

SAB : מרימים את הפצצה מהריצפה , מטמינים/ מנטרלים , קמים לתחייה מיד לאחר שמתים .

DAM : משתלטים על 3 בסיסים ושומרים על כמה שיותר מהם למשך כמה שיותר זמן , קמים לתחייה לאחר פרק זמן קצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו כמה נובים יש פה !

המצבים במשחק הם ככה :

S&D : להטמין פצצה ,ל נטרל אותה , אתה מת ולא חוזר לחיים עד הסיבוב הבא .

TDM : שתי קבוצות קוטלות אחת את השניה עד למגלבת נקודות מסוימת , קמים לתחייה אחרי פרק זמן קצר .

FFA : כולם על כולם , קמים לתחייה לאחר פרק זמן קצר .

HQ : להתשלט על בסיס ולשמור עליו למשך זמן מסויים , קמים לתחחיה ברגע שהבסיס נהיה נייטרלי .

SAB : מרימים את הפצצה מהריצפה , מטמינים/ מנטרלים , קמים לתחייה מיד לאחר שמתים .

DAM : משתלטים על 3 בסיסים ושומרים על כמה שיותר מהם למשך כמה שיותר זמן , קמים לתחייה לאחר פרק זמן קצר .

אני מאוד מקווה שאתה לא מדבר עלי :screwy:

אני בכלל לא משחק בזה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מניח את חבר שלך על האדמה, יש לך מיספר שניות עד שהם באים אלייך תשים בצד של הגלגל ענק את המוקשיי רגל על הריצפה בשורה.

ותיכנס לתוך הגלגל ענק ותישב שמה ותתחיל לחסל עם סנייפר אחד אחד, עם מורידים בך כדור ממש חזק תיתקופף עד שתחזור למצב שאתה לא מדמם.

ככה תחכה עד שאתה הורג את כולם.

רק תיזהר יש ליד הקרוסלה מחבלים שבאים אלייך וליפעמים דוקרים מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה טיפ קטן, אני עליתי לכיוון הקרוסלה, שמתי את הבחור בצד השמאלי מהקרוסלה על גבעה קטנה כזו והוא צולף משם,

ואני עמדתי פשוט ליד הקרוסלה עצמה,

יש שם קטע שאתה עם הצלף מרגיש ממש כמו עם Scout של ה CS:S :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נגמרו הכדורים אז עברתי לקלצ' בסוף... :smile1:

בעיקרון עמדתי על הגבעה הזאת ליד האיש והשגחתי על כיוון הקרוסלה ואז יצאתי לבחוץ, אבל שיחקתי על רמה normal / regular אז אני לא יודע כל כך אם זאת שיטה טובה כי הייתי מאוד חשוףלאש ולקחתי מלא קוובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגיולר זה דיי פשוט, אתה עומד ויורה במי שאתה רואה, לא צריך בכלל מסתור...

בVETREN זה כבר ניהיה מגוחך מרוב שעשו את ה לא הגיוני, בשנייה שאתה נכנס לטווח ראייה שלו אתה מת !

אבל עדיין אחרי שמבינים את השיטה זה תיק תק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...