Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב התרשמות מהירה על המשחק:

תתכוננו טוב כי זה משחק מ ד ה י ם !!!

המשימות מאוד מאוד מגוונות מענינות ולא משעממות ו או חוזרות על עצמן

הסאונד חזק ולפעמים מקפיא כזה שמכניס את השחקן עמוק למשחק

הגרפיקה אווירתית ומרגישה מאוד מציאותית

המשחק זורם, מפתיע ודי קשה ה של האוייבים פשוט מעולה!!! מסתתרים, יורים מאחורי מחסות או מעבר לפינות זורקים רימונים או אר פי גי'

בתיזמון של לוחמים אמיתיים(כן יש גם פשלות של ה שהוא מסתתר בכיוון הלא נכון עם הגב ללחימה, אבל נדיר)

אחת המשימות הכי מדהימות ששיחקתי בהם (בכלל ולא רק במשחק עצמו או בסידרה) היא בתור תותחן במטוס חיפוי - אני לא ארחיב מעבר אבל תתכוננו למשהו באמת מיוחד וחדש

המשימה בתור צלף-אין מילים...

אישית אני מאוד אוהב את הסידרה אבל המשחק הזה (אחרי 3 שעות משחק) הוא הרבה יותר מענין מכל הבחינות ממה שקדם לו ומאתגר בצורה בלתי רגילה,

פשוט תענוג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תנו עצות להפעיל את המשחק שלא יתקע..

שמתי אותו על 1280-1024 אנטי x2 חלק על hige חלק med .

אצלי בדרייבר של הכרטיס הכל על hige זה משפיע על המשחק בצורה שהיא או רק ההגדרות של המשחק קובעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני שמתי AA על 0, וכשמשתמשים בסנייפר [שאגב כל כך כיף לשחק בו :P ] אז יש המון ארטיפקטים חח ואחרי שהחזרתי לAAx2 אז עבד מעולה :screwy:

לכן אני משחק בAAx2.

הרוב על HIGH, חלק OFF ו1280*1024.

ואני מקבל נראה לי 20-30 FPS שזה מעפן האמת, עברו שנתיים וזה כבר לא חלק כמו שאני אוהב xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תנו עצות להפעיל את המשחק שלא יתקע..

שמתי אותו על 1280-1024 אנטי x2 חלק על hige חלק med .

אצלי בדרייבר של הכרטיס הכל על hige זה משפיע על המשחק בצורה שהיא או רק ההגדרות של המשחק קובעות?

כן אתה יכול האמת לבטל הכל בדרייבר ורק במשחק להפעיל. המשחק ירוץ יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב גם אני חייב לשבח את המשחק בעיקבות המשחקיות הכל כך מושלמת שלו... הרגשה שאתה באמת בשטחים ושאתה באמת נילחם

העבודת צוות מורגשת שם די חזק....

עובד אצלי חלק על כל האופציות מקסימלי

באמת שינוי מרענן לטובה... מגיעה לו את כל הכבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצויין ! גראפיקה טובה מאוד :) משחקיות עוד יותר הגעתי בנתיים לשלב של מפציצים מהמטוס... נראה לי בערך 5 משימות :nixweiss:

אני מפעיל אותו עם 7900GS E4300@3.2 GHZ ב1280 1024 בHIGH וכמה דברים בOFF (אין לי מושג מה הם עושים)

פועל 30-50 FPS וקטעים מסויימים יורד ל27.. אבל לא מרגישים קיטוע או משהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...