Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 201 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אז ככה , דבר ראשון אני משחק בד"כ רק TDM אם זה בכלל משנה משהו.

דבר שני , אני בעיקר משחק עם נשקים מה- ASSUALT אז ככה שה- Double Tap הוא שיפור משמעותי למרות שהתחמושת נגמרת די מהר.

אני בקרוב כנראה יעבור לשחק עם נשקים אוטומטים ושם כנראה זה לא משמעותי.

השאלה היא עד כמה Stopping Power חשוב , עד כמה הוא שווה כי הירי המהיר הוא ממש מעולה.

פעם גם הייתי משחק עם Increased Health אבל ראיתי שזה לא ממש משפר לי את הדברים , רוב האנשים ברשת הם טובים ולכן זה לא ממש משפר ת'מצב.

בקיצור אני עדיין בדילמה במה הכי כדאי להשתמש.

לא מומלץ ה-DOUBLE TAP עם ASSUALT, כפי שראית התחמושת נגמרת מהר (מידי), זה PERK שעדיף הם נשקים שהמחסנית שלהם לא נגמרת כל כך מהר או נשקים איטיים כמו כל ה-LMG או למשל ה-AK47.

Stopping Power, יכול להיות הרבה יותר אפקטיבי ויכול לתת לך את היתרון שאתה צריך מול האויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אם אתה עוד לא פרו גדול ואין לך יכולות כיוון של פרו הכי טוב בשבילך להישאר עם STOPPING POWER אם אתה חושב שאתה מכוון טוב(כאילו אתה קולט מישו ומתחיל לרסס עליו ובוא נגיד אתה מפספס כדור אחד מתוך 10 אז אתה לא זקוק לסטופינג פאוור ואם אתה פוגע 1 מ10 אז זה מה שיציל אותך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לפרו ?

אני בקלאן ( X-RAY ) עם מאזן של 10K הריגות ו 6K פעמים שמתתי (=פרו) ועם רוב הרובים אני עדיין

עם SP, בכלל אני רוב הזמן עם אותם פארקים, בנדוליר + SP + DI לפי דעתי הכי מתאים כמעט להכול, אולי ל SMG עדיף SIGHT OF HEND

אבל בד"כ זה השילוב שאני הכי אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אם אתה עוד לא פרו גדול ואין לך יכולות כיוון של פרו הכי טוב בשבילך להישאר עם STOPPING POWER אם אתה חושב שאתה מכוון טוב(כאילו אתה קולט מישו ומתחיל לרסס עליו ובוא נגיד אתה מפספס כדור אחד מתוך 10 אז אתה לא זקוק לסטופינג פאוור ואם אתה פוגע 1 מ10 אז זה מה שיציל אותך...)

כולם פה פרו פרו פרו

כולם פה הורגים ומרססים

כולם פה נהנים מהמשחק

כולם פה שווים.

אם אתה פרו מיוחד, צרף שנוכל להנות מהביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אבל יכול מאוד להיות שהוא מרגיש יותר בטוח עם הסטופינג פאוור אז למה לא?

היו כמה מפות שנכנסתי רק עם סכין ועוזי והלך לי יופי ואפילו נהנתי

הגמישות שקיימת בבחירת הפלטפורמת נשקים היא מה שהופכת את המשחק הזה לאחד הטובים בכל הזמנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר בחירת הפרקים זה עיניין אישי של כל אחד מה שקול אוף דיוטי 4 נותן לנו זה אפשרות שלכל אחד יהיה סטייל משלו... אני אישית מסתדר טוב מאוד עם המקלעים ו AK47U .... כשניגמרים הכדורים יש סכין... או אנשים מתים אבל אני שונא לקחת רובה מהרצפה.... עם יצא לי אני אעלה סרטון שלי שיצא לי לעשות קיל-סטריאק של 32 ש11 מתוך זה עם סכין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא נובים הם פשוט משתמשים בכלים שהמשחק נתן, היוצרים אשמים, זה לא מאוזן בכלל...

יש מפות שרק עם מרטידום אפשר להרוג המון ! ומטול זה כאילו רגיל הבעיה שמתשמשים בצורה מגעילה, 5 שניות אחרי ספון מישהו יורה לעננים איכשהו זה מגיע אליך ואתה מת לכל הסיבוב (S&D).

אבל אין מה לעשות, זה המשחק, ולפי דעתי כבר אין הרבה כאלא, ויש סרברים שלא מאפשרים את הכלים הללו אז זה בכלל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המטרידום - כשהתחלתי לשחק הייתי משתמש בו המון,בגלל שזה היה שימושי והשיג לי המון הריגות.זה גם משהו נורא מהנה לכאורה כי זה תמיד נקמה מתוקה כזאת כמישהו הורג אותך ואז אתה הורג אותו עם הרימון.אבל כבר הרבה זמן אני בלי זה בגלל:

1.כל הקטע הזה שאתה מפיל רימון לפני שאתה מת זה לא מתחבר לי כל כך למציאות

2.אין בזה שום עניין של יכולת שלך...כאילו זה נקמה,אבל זאת נקמה מגעילה,כי אתה בעצם מפיל את הרימון ומי שעובר שם מת.זה מעצבן במיוחד בשרתי HC.

לגבי מטול - אני לא משתמש בו בכלל אבל אני רואה אותו כנשק לגיטימי שקיים גם בחיים האמיתיים ואני לא רואה בעייה להשתמש בו.נכון שזה מעצבן לחטוף ממטול לפנים ישר בתחילת סיבוב S&D,ובגלל זה תמיד צריך לברוח בהתחלה לצדדים או משהו.

כמו כן צריך שיהיה בשרת אדמין פעיל ושיהיה בו חוק בלי מטול בהתחלה של הסיבוב.

אם כבר - מה אתם חושבים על אייר סטרייק בהתחלה S&D - צעד אסטרטגי נכון שצריך לבצע או שלא יפה שמתשתמשים בזה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הנושא של מרטי ו-LSTAND לעוס פה. קיטרנו ודיברנו על זה כל-כך הרבה.

אבל איך שהוא תמיד אנשים מתעצבנים מזה מחדש.

לדעתי המפתחים יכול לעשות שינוי מינימלי שיהיה לך מרטי רק אם נשארו לך רימונים, או כל דרך יצירתית אחרת, קצת למזער את האפקט של הפרק הזה.

וכן, אלה פרקים של נובים מהסיבה שזו הדרך שבה הם משיגים את רוב ההריגות שלהם.

כנ"ל לגבי מטול, יש שחקנים שנראה שלפעמים שלא ירו כדור בודד כל הסיבוב, ורק הסתובבו והפציצו עם המטול שלהם.

אבל אין הרבה מה לעשות, חוץ מלנקום בהם בספון שאחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...