Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 101 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה אני רואה אתם כל הזמן מתלוננים ה PERK הזה לנובים וזה לחבר'ה המתקדמים... הנשק הזה לנובים וזה לא לנובים

מה זה השטויות האלה לדעתי דיבור כזה זה של אנשים שלא יודעים לשחק ומתלוננים שהורגים אותם כל הזמן

כל אחד בוחר את מה שמציע המשחק כמו במציאות שלערבים בעזה אין וטנקים ולנו יש אז גם להם זה מבאס לא?...

זה שיש אנשים צ'יטרים ושהורסים משחקים וחבר'ה חדשים שלא יודעים לשחק והוריגים אותכם בטעות... אין מה לעשות תתמודדו עם המציאות>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דווקא צודק מבחינת ריאליזם.

תחשוב על מחבל מתאבד שהולך למות וחלילה וחס ושלום לקחת איתו עוד קרבנות.

גם אני משתמש בזה לעיתים ואין פה ענין של NOOB

יש שחקנים שבאים בקבוצות וכמו מחבל מתאבד אני פשוט מזנק עליהם,

לבטח שהם יהרגו אותי אבל קרה לי שלקחתי איתי עוד 4 .

מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט מאוהב בM21, היה לי משעמם אז החלתי לפתוח לו את כל התוספות, במפות עם 8~ שחקנים בקבוצה זה פשוט אניסה, גם רובה צלפים מעולה, וגם panic button אדיר מטווח קצר בלי כוונת סוחטים את העכבר והורגים איתו בקלות...

וגם אולי זה רק נידמה לי אבל הרבה קל יותר לכוון איתו מאשר עם הM40A3 או עם הR700 שהיו המעודפים עלי, לא אוהב דראגנוב, ושונא בארט...

אני עדיין מסרב להסכים ש m21 הוא באמת סנייפר. יותר כמו scoped m14 חלש לנובים... מאוד חלש -

איך אפשר לשחק עם סנייפר כשאולי שליש מהאוייבים שאתה הורג נהרגים בירייה אחת? אין כמו barret + sp :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוב .

רואים שאתה לא משחק הרבה , חכה , בשלב מסויים אתה תראה שזה כן יעצבן אותך .

תכלס ? זה סקיל אתה חושב להרוג שחקן אחרי שהוא הרג אותך ? אני חושב שלא .

אני נוב

אני לא משחק הרבה

אתה תותח ומשחק מלא פשוט כלי אתה.......

שחכתי לציין גם שאתה מודע שהמשחק הוא בשאיפה לריאליזם אז תנסה לצאת מהסרט שכולם רמבואים ויודעים לשחק פשוט כמו במציאות יש אנשים שיודעים להשתמש יותר טוב בנשק ויש להם כישורים במלא דברים ויש חיילים שאין להם משו מיוחד

זה רק משחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זה חלק מהמשחק.. גם במציאות מישהו יכול לבוא ולשגר רימון מהרובה

וגם במציאות מישהו יכול לגסוס ולהוציא אקדח אחרי שכבר זה שהרג אותו המשיך הלאה

אבל הכי טוב זה COOKED GRENADE.. יש מצבים ששומעים את האויבים מתקרבים ואז מתחילים לבשל את הרימון וכשרואים אותם זורקים

וכשהם קולטים את הרימוןזה כבר מאוחר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התחלתי לשחק עם השילוב הבא..

MP21 (סניפר חצי אוטומט) עם כוונת טלסקופית (לא עם החץ האדום המעפן הזה.. כוונת רגילה כמו של סניפר..)...

נשק צד- עוזי

זה שילוב מצויין של נשקים.(ה-MP21 למרחקים ארוכים ובינוניים והעוזי למרחקים קצרים ולבתוך בתים...)

ממליץ לנסות.. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטול ? בהתחלה אני זוכר שהיו הרבה, אבל עכשיו, נדיר, זה פשוט לא יעיל, עדיף בהרבה 3 רימוני הלם...

ואני גם FAN של ה- G3 + SP + MARTY + 3 STUN

ואל תבכו, אחרי כמה זמן שאתם משחקים, אוטמתית שאתם הורגים מישהו אתם מתרחקים ממנו ושמים עוד ירייה ליתר ביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות להוריד רימון היא ממש לא הגיונית

ולא מציאותית הגיוני שאם אתה מוריד מישהו הוא גוסס ויורה בך

לא הגיוני שגופה מפילה רימון איך שלא תסתכל על זה זה לנובים

להרוג כשאתה לא עושה שום דבר זה מעפן לא מבין איך אנשים נהנים מזה במיוחד במפות הקטנות שזה פשוט מעצבן והורס את המשחק

צר לי אבל אני לא יכול להחזיק משחקן שמתמש בתוסף הזה שחקן טוב . להפך ...... זה רק מראה שאתה מת הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זה חלק מהמשחק.. גם במציאות מישהו יכול לבוא ולשגר רימון מהרובה

וגם במציאות מישהו יכול לגסוס ולהוציא אקדח אחרי שכבר זה שהרג אותו המשיך הלאה

אבל הכי טוב זה COOKED GRENADE.. יש מצבים ששומעים את האויבים מתקרבים ואז מתחילים לבשל את הרימון וכשרואים אותם זורקים

וכשהם קולטים את הרימוןזה כבר מאוחר מדי

אכן Cook Grenade זה דבר תותחי, ויש עוד שיטה להרוג מישהו עם רימון, זורקים עליו רימון ואז STUN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...