הגיע הזמן לנגן חדש (תמונות) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן לנגן חדש (תמונות)

yot

Recommended Posts

תתחדש :yelclap:

אני ינסה לחסוך גם קצת כסף לNANO חדש (אין כסף לCLASSIC :'().

ד"א, בקייץ האיתי בארה"ב והלכתי שם עם מישהו לקנות לו איפוד אז הלכנו לבסט ביי ובקופה המוכר אמר שהוא חייב לידע אותנו שכעבור שנה וחצי בממוצע הסוללה של הIPOD עלולה להתקלקל, והמליץ לנו ללכת על ביטוח לשנתיים ב30$.

השאלה היא אם קונים בארץ (מבאג לדוגמא) אם אחרי שנה וחצי לדוגמא מתה הסוללה איך אני מחליף (/כמה עולה)?

לקנות נאנו זה פשוט שטות אחת גדולה. בתחום נגני הפלאש יש לא מעט נגנים שאוכלים אותו בלי למצמץ וגם יותר זולים. האייפוד היחידי שהייתי קונה זה קלאסיק וגם זה בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה לי וגם לא יהיה לי. ראיתי אות והתנסיתי בו קצת ואין מה להגיד יותר מידי, אייפוד.

תראה איזה נגני פלאש יש לך באותו מחיר ואפילו פחות. את הD2 שהוא פשוט מחסל את הנאנו, את הzen החדש של קריאיטיב, הmeizu m6, האייריבר קליקס2. אין בכלל מה להשוות כל אלה פשוט יותר טובים מהנאנו היקר. ואם מישהו חושב אחרת אז הוא פשוט פאן בוי מוחלט של כי להגיד שהנאנו זה נגן יותר טוב מאלה זה פשוט בורות וחוסר ידע מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מתכוון להתווכח איתך

אני מרוצה ממנו עד הגג, ואמליץ לכל אחד על הנגן הזה.

מה גם, שמבחינתי אחד הדברים שאני אוהב בו, הוא שהוא פשוט יפה... אז לא ממש אכפת לי אם לשני יש יותר גדול...

אגב, קניתי את הנגן לפני חודש בניו יורק, מוצר אפל ראשון שלי, ובגדול אני בכלל לא מת על החברה... ככה שאתה לא יכול לקרוא לי אוהד שלהם

התנסתי ב IRIVER וגם ב למניהם של חברים, ואני עדין טוען שהממשק הכי אינטואטיבי ונחמד, היה של ה ...

ובנוסף, אני אגב משתמש רק ב COVERS בשביל לבחור שירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקטע של הממשק אני לא יתווכח. הממשק של האייפוד הוא נוח מאוד. אבל זה לא שלנגנים האחרים יש ממשק זוועתי עד כדי כך שעדיף לקנות אייפוד. ובמיוחד על הנאנו, המחיר שלו פשוט ביזיון אני מצטער.

אגב לא לשכוח מאיפה הגיע הממשק של . אנשים שוכחים את זה ואומרים, אין הממשק של הכי טוב. אבל בתכלס אומרים את זה כי זה אייפוד והם יודעים כי הם לא קנו את האייפוד בגלל הממשק אלא בגלל שהוא יפה ובגלל שהוא אייפוד.

כמובן הממשק הוא של קריאיטיב. אז למה לקנות נגן יותר איכותי של קריאיטיב עם ממשק נוח מאוד? כמו הZEN לדוגמא. זה נגן מעולה שכל כך קל להשתמש בו והוא הרבה יותר איכותי מהנאנו.

אם יש לך הרבה אלבומים אז זה בסדר להשתמש בcoverflow אבל לדעתי זה לא יעיל יותר מהחיפוש שירים הרגיל. זה סתם יפה ומושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...