עידכון דגמים של המקבוק - X3100 , באס 800 ומעבד חזק יותר - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכון דגמים של המקבוק - X3100 , באס 800 ומעבד חזק יותר

liviur

Recommended Posts

http://www.apple.com/macbook/specs.html

שימו לב לעידכון הנ"ל בדגמי המקבוק , עידכון די משמעותי חומרתית , שלי לפחות מסמן בהחלט את המעבר מהX40 שמלווה אותי למקבוק בדגם הביניים.

מישהו יכול לשאר מה תיהיה הזמינות של החומרה החדשה בארץ? (אחרי שאי דיגיטל השיקה את המערכת הפעלה החדשה יום אחרי , וגם זה בגלל שזה יצא יום שבת , האם אני יכול ליהיות אופטימי?)

ליביו , שמקווה להתחדש עוד השבוע במקבוק לבנבן ונוצץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני קראתי ,

השדרוג של הX3100 והפלטפורמת סנטה רוזה היה גם מתבקש וגם מתוכנן (אם שמתם לב - היו דיבורים באתרים שאפל הכלילו את הדרייברים של הנ"ל בלאופרד - דבר שהיא לא נוטה לעשות לחומרה שלא בשימוש - ולכן זה היה על הכוונת)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקבוק פרו קיבל עדכון פחות משמעותי כל ההבדל זה שעכשיו יש אופציה לקבל אותו עם מעבד 2.6 גה"צ ו\או דיסק של 250 ג"ב.

מה שכן אני חיכיתי כבר שיחליפו את ה GMA950 הזה, זה הדבר היחיד שאני לא אוהב במקבוק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות קצת מעודדות , אחרי IDIGITAL שלא מנדבים פרטים על הזמנינות - הצצה באתר של שריג - והופ - הם מעודכנים בדגמים החדשים.

טלפון קליל העלה שהם אמורים לקבל אותם תחילת שבוע הבא.

אם זה יהיה המצב - :)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

וחדשות נוספות - שריג בינתיים נראים החברה הרציניים היחידים שיש בארץ בנוגע למקים מעודכנים , וכמובטח - ירון - הבחור במחירות שם שהוא הכתובת לפניות כאלו - חזר אלי בנוגע לעידכון מחירים.

זמינות ? מחר יהיו עוד פרטים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...