החלפת ATI X1950XT ב-X1950PRO - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת ATI X1950XT ב-X1950PRO

amidanr

Recommended Posts

תגיד להם שבגלל שאתה בחור נחמד אתה מוכן לקחת את ה-1950XTX שהוא כרטיס חלש יותר (לפי הסקלה שלהם) ואם אין להם אז אתה מוכן להתפשר על מערך Crossfire של 2900XT אבל זה באמת רק בגלל שאתה בחור נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אויש,רק לראות את השם אייבורי עושה לי בחילה.

היה לי סיפור ישן ולא נעים איתם ,לא אלאה בפרטים אבל העיקר הוא הפיתרון שחבר טוב הציע לי ותקף גם להיום.

גש לשם,תבקש להחליף את הכרטיס למשהו כמו 8800GT החדש ,אבל תעשה את זה בקול של לקוח עצבני ותשתדל שיהיו שם מספיק לקוחות

פוטנציאלים ,זה משפיע עליהם.

הכי חשוב,אל תוותר!

שב להם שם על הורידים .

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון פשוט- שיביאו לך כרטיס יותר חזק. :bash:

לא היית צריך בכלל לקחת את הכרטיס מההתחלה, עשית שטות מוחלטת.

עכשיו ימרחו אותך עד אין סוף.

אייבורי פשוט שקרנים והם מוכיחים זאת שוב ושוב. יש לי חנות של אייבורי ממש ממש מול הבית וכל פעם שאני רואה מישהו שיוצא משם עם מחשב אני פשוט מרגיש רע.

כל פעם שאני נכנס לשם הם "מסבנים" אנשים ופשוט מספרים להם בולשיט בפנים.

אנשים- אם אתם רוצים חנות זולה עם שירות חלש לכו ל KSP, שם לפחות הם לא שקרנים. אולי חרות, אבל לפחות הם מספיק מכבדים את עצמם בשביל לא לשקר ללקוח במצח נחושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח נגמר להם המלאי של הממוחזרים.

גם לי היה מקרה דומא (כבר אמרתי לכם שקרה לי כבר הכל אבל ממש הכל עם אייבורי?) והתעקשתי שאני רוצה את הכרטיס שאבא שלי שילם עליו, לא פחות ולא יותר. זה לכך בערך שעתיים עד שהם התייאשו והבינו שעל הבחור זה אי אפשר לעבוד.

אחר כך יותר מאוחר חזרתי לשם עוד פעם בגלל בעיה אחרת והפעם חזרתי עם אבא שלי כדי שזה ילך יותר מהר. ואז הם אמרו לו שאני צעקתי עליהם וקיללתי ודיברתי לא יפה ועוד הגזמות כאלו, והכי גרוע, הם אמרו לו שהם ישר החליפו לי ואז אני נשארתי שם והמשכתי לצעוק עליהם סתם.

ממש ככה לידי הם שיקרו לו בפנים!

ובהתחלה אני דיברתי בקור רוח ואחר כך שהבנתי שהם לא הולכים להתייאש כלכך מהר הרמתי קצת את הטונים. אבל לא צעקתי, לא קיללתי וכדומה.

ושהם אמרו לאבא שלי שהם ישר החליפו לי ואני נשארתי לצעוק, הוא אמר להם שהם שקרנים כי אני התקשרתי אליו כמה פעמים בשעתיים האלו בגלל שהם לא רצו להחליף לי לכרטיס שהוא שילם עליו.

כמו שאני תמיד אומר בכל סיום חלק מהסיפור, זה רק חלק קטן ממה שעברתי עם אייבורי. פשוט אין דבר שלא קרה לי איתם!

והנה את המחשב שקניתי לא מזמן (אחרי המחשב באייבורי) קניתי ב IQPC כי למדתי את הלקח, אני לעולם לא אחזור לאייבורי! גם אם זה לקנות מאוורר.

תעשהו את השיקול שלכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח נגמר להם המלאי של הממוחזרים.

גם לי היה מקרה דומא (כבר אמרתי לכם שקרה לי כבר הכל אבל ממש הכל עם אייבורי?) והתעקשתי שאני רוצה את הכרטיס שאבא שלי שילם עליו, לא פחות ולא יותר. זה לכך בערך שעתיים עד שהם התייאשו והבינו שעל הבחור זה אי אפשר לעבוד.

אחר כך יותר מאוחר חזרתי לשם עוד פעם בגלל בעיה אחרת והפעם חזרתי עם אבא שלי כדי שזה ילך יותר מהר. ואז הם אמרו לו שאני צעקתי עליהם וקיללתי ודיברתי לא יפה ועוד הגזמות כאלו, והכי גרוע, הם אמרו לו שהם ישר החליפו לי ואז אני נשארתי שם והמשכתי לצעוק עליהם סתם.

ממש ככה לידי הם שיקרו לו בפנים!

ובהתחלה אני דיברתי בקור רוח ואחר כך שהבנתי שהם לא הולכים להתייאש כלכך מהר הרמתי קצת את הטונים. אבל לא צעקתי, לא קיללתי וכדומה.

ושהם אמרו לאבא שלי שהם ישר החליפו לי ואני נשארתי לצעוק, הוא אמר להם שהם שקרנים כי אני התקשרתי אליו כמה פעמים בשעתיים האלו בגלל שהם לא רצו להחליף לי לכרטיס שהוא שילם עליו.

כמו שאני תמיד אומר בכל סיום חלק מהסיפור, זה רק חלק קטן ממה שעברתי עם אייבורי. פשוט אין דבר שלא קרה לי איתם!

והנה את המחשב שקניתי לא מזמן (אחרי המחשב באייבורי) קניתי ב IQPC כי למדתי את הלקח, אני לעולם לא אחזור לאייבורי! גם אם זה לקנות מאוורר.

תעשהו את השיקול שלכם!

אין להם בושה לשקר לך בפנים??!?!?!?!?

שמעתי על מאות מקרים אבל על זה עוד לא שמעתי.

יש מאות מקרים של אנשים שלא יחזרו לחברה הזאת.

איך לעזעזעל יש עדיין אנשים שקונים שם? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת לא היתה ל"תכנאי" הזה בושה.

איך זה שעדיין אנשים קונים שם? אפילו אחד מצוות ה"תכנאים" שם בסניף אשדוד אמר לי ש 90% מהלקוחות שלהם לא מבינים כלום אבל ממש כלום במחשבים. :lol:

יש לי תשובה חלקית לשאלה שלך. כשאני קניתי את המחשב המדובר, עשיתי סקר שוק בכל החנויות באשדוד. (סמוך עלי עברתי אחת אחת)

ובאייבורי ההצעת מחיר היתה הכי טובה כמובן. (הם הציעו מפרט טוב יותר ממה ש IQPC לצורך העניין הציעו, ובאותו מחיר או אפילו קצת יותר זול)

ואז קראתי ביקורות וסיפורים ברחבי הרשת כדי לראות עם מי יש לי עסק. ומרוב שהמקרים שקראתי עליהם נשמעו מופרחים ולא הגיוניים, חשבתי לעצמי, לא יכול ליהיות שהם כלכך גרועים! בטוח אלו סתם סיפורים של אנשים שרוצים להשמיץ בגלל המחירים הטובים שלהם.

ואז אחרי יומיים עשיתי את הטעות הגדולה והזמנתי מאייבורי מחשב. :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כנראה שאנשים באמת מתפתים למחירים שלהם (כמוני), ובאמת הרוב הגדול של הלקוחות שלהם לא מבין כלום במחשבים שלהם. מה שכן למדתי את הלקח. בדרך הקשה אבל למדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עובר עליכם?!?!?!?

אייבורי מספר אחת! שירות אמין! מחירים פצצה! טכנאים כנים ואמיתיים! נציגי מכירות מסבירים ולא משוחדים בכלל! RULLES ! הפסיקו את ההשמצה!

:lol: או במילים אחרות: LOL! ! ! ! ! אייבורי = חרא. עשו טובה לעצמכם ותלמדו מהספויילר הזה, לא לקנות באייבורי! זה רק לטובתכם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...