מתלבט בין שני מפרטים, מה דעתכם ? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין שני מפרטים, מה דעתכם ?

SunBlade

Recommended Posts

בעיקרון, הIntel טוב יותר, אבל אני אתקן את דבריי. למשחקים, הIntel טוב יותר, אבל לעריכה גראפית הAMD יהיה טוב יותר. בעריכת הם דיי משתוים, עם יתרון קל של הInte, אך במשחקים אלו שני ליגות שונות של . טוב, הגזמתי, אבל זה באמת ככה. אם המחיר לא חשוב, לא צריך לחשוב הרבה. לפי התנאים שהבחור הציב, האינטל יהיה טוב יותר בשבילו. לא מתוכננת עבודה גראפית כלשהי.

אכן רוב מטרת המחשב תהיה למשחקים ואינטרנט אך אני לא אכחיש שאני עובד גם עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההיפך הוא הנכון . דווקא במשחקים ה יותר טוב מהאינטל.

במצב הזה שני המערכות יהיו שוות, בגלל שהאינטל מקבל זיכרונות דיי איטים ו 100 המגהרצים האלה לא יתנו לו עליונות על ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על Amd

את המכפלה של Intel אי אפשר לפרוץ.

מעבדי מגיעים לOC מדהים עם מאוור כמו הV7

ויש לי שאלה:

למה אתה לא הולך על XP 1700 ומביא אותו למצב עצבני של 2400 במחיר של 400 שקל.

אבל גם מעולים

לא משנה על מה שתלך תיהיה מרוצה

אישית אני הייתי הולך על AMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Miyota. הוא סה"כ שאל מה טוב יותר והוא לא רצה לשנות מפרטים או לבצע OC. פשוט וקל כמו 1+1. פשוט לבחור מפרט אחד מתוך שניים.

Bug2000. אתה ממש הצחקת אותי עכשיו. אני אעשה את הדבר למעניין יותר. אתה הוא זה שיביא השוואה המוכיחה את הטענות הללו. Knock yourself out trying, because you won't find any. ועוד משו- אל תתפשר איתי ופשוט תביא השוואה, הסברים לא יעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. Alechko88 עצבן אותי. הנה ההוכחות שלי. צפה בהשוואות של המעבדים לפי כל פרמטר ופשוט.. הווכח !

http://www.gamepc.com/labs/view_content.asp?id=axp3000&page=1

http://www17.tomshardware.com/cpu/20030217

הנה עוד השוואה, אולם זהו AXP2600+, אך ההשוואה בעלת אותו בסיס.

http://www.digit-life.com/articles2/roundupcpu/pentium4-28-athlonxp-26-mx.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח להסתכל בכל הביקורות אז הסתכלתי רק בראישונה ותסתכל בעצמך שההבדלים שם הם של כמה פרימים בלבד רק ב QUAKE 3 יש הבדל של 30 פרימים לטובת אבל שחכת משהו קטן ... במפרט שהוא הביא לAMD יש 400 MHZ ולאינטל 333 לכן הביצועים יהיו שווים !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה רק משחק אחד ! והזיכרון ישנה את זה לאיזה 5 פרימים או אפילו 10 ... זאת אומרת שבמשחקים שהאפרש היה של 2 פרימים בלבד לטובות אינטל יהפוך לטובת ! וזה ממש לא שווה להוסיף כמעט 700 שח על 20 פרימים במשחק אחד ! עדיף להוסיף בכסף הזה ראם ואז 100 אחוז מערכת המבוססת תקח בגדול.

בגלל זה ההשואה הזאת קצת מפגרת כי לא משווים באותו תקציב :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלות של שני המוצרים לא משנה, כי שני המוצרים מציגים את אותו איזור של ביצועים. אלו הם שני מעבדים מקבילים מתוצרת של שני חברות שונות. להפרש של 40פריימים עם המנוע של Q3A לא הייתי קורא קצת. הזיכרון בהחלט שלא יוסיף הרבה. צפה בזה, במבחנים של המשחקים ותגיד לי אתה מהם תוספת הביצועים מסטיקים של זכרונות בעלי רוחב פס של PC2700 לPC3200. אין כאן קשר למעבדי וכשאני אמצא אני אביא, אבל תהיה בטוח שזה לא יוריד מביצועי המעבד, וגם אם כן, זה יהיה מאוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי NIKE אני אמור ללכת על מערכת ה

אני לא מוצא לנכון ללכת על מערכת אחרת מכיוון שהוא שכנע אותי שהמערכת הזאת תביא בצועים יותר טובים !!!

תודה רבה לכולם ובמיוחד ל NIKE !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא 40 פרימים ... זה 30 פלוס האי אמ די מקבל 5 פרימים עם הזיכרונות המהירים זאת אומרת שבסופו של דבר זה יוצא 25 פרימים אתה רוצה להגיד לי שעל 25 פרימים במשחק אחד בלבד!!! שווה לשלם 700 שח יותר??? אותו דבר אפשר לקחת משחק שיש בו תמיכה טובה יותר במעבדי אי אמ די ולהריץ את המשחק על מערכת אחת של אינטל ואחת של אי אמ די והאי אמ די יקח ומה אז תגיד ?? אני לאידוע איזה כרטיס מסך הולך עם המערכות האלו וחבל ... כי אם נגיד אתה לוקח עם האינטל את ה R9500 PRO אז עדיף לך לקחת את ה עם ה R9700 אז האי אמ די קורע. ואני שוב אומר שמשחק אחד לא אומר כלום! ברוב המשחקים הביצועים היו שווים הבדל של פרימים בודדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מזכיר את עניין הכסף וההפרשים הקטנים שבביצועים.

קל לך להמציא שהAXP טוב יותר ושהזכרונות משפיעים בגדול והופכים את ההופעה לזו של מעבד . קל לך לדבר, אבל כשאני מביא לך הוכחות ואני מציג עובדות נכונות אתה הולך אחורה ומביא את הגיבוי המטופש הזה. אתה לא מבין שהוא שאל בעיקרון, מה טוב יותר? גם אם זהו חצי פריים לטובת האינטל, האינטל יהיה טוב יותר. לא משנה מה יקר ומה זול יותר ובאילו הפרשים של מחירים, התשובה פה ברורה.

אני לא אתנשא ואני ממש מצטער אם זה נשמע כך, אבל כשאני טועה אני מבקש סליחה, מודה שטעיתי ומבקש הסבר. אני לא סתם זורק טענות לא נכונות, המון כאלו וכשקוטלים אותי אני מביא גיבוי כזה של 'לא אמרתי ככה' ו-'אבל זה לא משתלם' וגם 'בתאכלס אבל זה לא ככה'. אתה מבין אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...