למה NVIDIA מפגרים כבר 10 שנים אחרי כולם באיכות התמ&# - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה NVIDIA מפגרים כבר 10 שנים אחרי כולם באיכות התמ&#

alex.turovsky

Recommended Posts

אני זוכר שעוד בכרטיס השלישי או הרביעי שלהם ה RIVA TNT 128 הם פיגרו אחרי איכות התמונה מול ה VOODOO הראשון של 3DFX.

10 שנים אחרי אני עדיין רואה הבדלים מול האחרונה שנותרה - ATI במחשבים שאני מתחזק פה ושם דברים שמוכחים בכתבה פה.:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2777&Itemid=1

למההההההההההה ?! כל כך הרבה כסף, כל כך הרבה מהנדסים, מה לא מסתדר פה ?!

עוד סיבה שאני מחבב א ATI ומבכה על כל יום שהם לא מוציאים משהו חזק.

גם 3DFX היו לה כרטיסים פחות חזקים (אחרי דור ה VOODOO 2) אבל שאיכות התמונה שלהם התעלתה על שלה היו פשוט כרטיסים מהירים יותר שהביאו יותר FPS. אני רואה שעד היום זה ככה רק מול ATI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף שאפשר להוסיף אלכס,זה הבלגן של כרטיסי נווידיה עם ,פשוט בזיון שעדיין לא הצליחו לפתור את בעיית התאימות שקיימת עם .לא אצל כולם.

אני מאמין שזה פשוט נובע מזלזול,הם מרגישים כמו מונופול,ברגע שאולי תקום חברה שלישית שתספק קצת יותר תחרות מATI אז דברים יתחילו לזוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב על זה כתבה כרגע שתתפרסם בדצמבר ולכן חפרתי וראיתי את כל הכרטיסים.

הבעייה נעוצה דבר ראשון בדרייברים ודבר שני באימפלמינטציה של התכנות של .

זה פשוט דור אחרי דור של ביזיונות. הרי לא התחילו לכתוב על זה עכשיו . . . התחילו לכתוב על זה כבר לפני כמה סדרות,עוד לפני ה PUREVIDEO מול ה AVIVO.

ולא רק בוידאו, גם באיכות תהמונה עצמה יש הבדל.

הייתי בעלים גאה של 8800GTX AC3, הכרטיס שעדיין הינו הכי חזק בעולם ומביא 13K ב3DMARK06, וזה הTOP שבTOP שלהם.

ועדיין ATI נראה טוב יותר לידו.

אני מפחד שATI תלך בדרכה של 3DFX ותיבלע בסוף היכנשהו ואנחנו עדיין נקבל מהירות על חשבון איכות. הרי תזכרו שהרבה דברים שהיו ב VOODOO כאשר נרכשו ע"י ATI מגיעים רק בשנים האחרונות לשוק בכרטיסים של כמו ועוד . . .

רק תזכרו איך באמת אולי היו משחקים אמורים להיראות ברמת האיכות של התמונה (עזבו את כמות בפולוגונים וזה שאין עיגולים, זה משנת 1999!) מושלם:

3DFX GLIDE ON VOODOO RUSH שזה הכרטיס הראשון ששילב 2MB 2D ו 4MB רק ל3D והתחיל את מהפכת ה ב1997. לפני פאקינג 10 שנים. ותראו איך זה נראה אז . . . ההשתקפויות, הלהבות הרינדור של הטירה, פשוט מדהים.

Unreal-GlideVoodoo1flyby.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שתמונה של משחק אצל ATI רואים יותר יפה? בעעע. נוודיה יותר יפה ויותר חלק. ATI בעיה של AA יש להם וזה מוריד המון באיכות התמונה. כרגע יש לי X1950 PRO ושהיה לי 6800 GS המשחקים נראו יותר יפה ויותר חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DFX נרכשו ע"י . :kopfpatsch:

אני מפחד שATI תלך בדרכה של 3DFX ותיבלע בסוף היכנשהו ואנחנו עדיין נקבל מהירות על חשבון איכות. הרי תזכרו שהרבה דברים שהיו ב VOODOO כאשר נרכשו ע"י ATI מגיעים רק בשנים האחרונות לשוק בכרטיסים של כמו ועוד . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד שATI תלך בדרכה של 3DFX ותיבלע בסוף היכנשהו ואנחנו עדיין נקבל מהירות על חשבון איכות. הרי תזכרו שהרבה דברים שהיו ב VOODOO כאשר נרכשו ע"י ATI מגיעים רק בשנים האחרונות לשוק בכרטיסים של NVIDIA כמו SLI ועוד . . .

אני יודע את זה טוב מאוד

ATI נרכשו ע"י , אני מניח אתה מודע לזה. הם לא הולכים פתאום למות סתם ככה.

לפחות לא בלי תהליך גסיסה ממושך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד שATI תלך בדרכה של 3DFX ותיבלע בסוף היכנשהו ואנחנו עדיין נקבל מהירות על חשבון איכות. הרי תזכרו שהרבה דברים שהיו ב VOODOO כאשר נרכשו ע"י ATI מגיעים רק בשנים האחרונות לשוק בכרטיסים של NVIDIA כמו SLI ועוד . . .

אני יודע את זה טוב מאוד

אם אתה עושה כתבה ולא יודע ש 3DFX שפשטו רגל נרכשו ע"י אנוידיה, ו ATI נקנתה ע"י אז יש פה בעיה.

בכל מקרה,אני מציע לך לראוות השוואת בין 8800GTX וHD2900XT באיכות התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, אבל כשאני שקוע במשחק, באשכרה לשחק בו, אחרי ההתלהבות מהגרפיקה, אני בקושי שם לב לאיכות תמונה. אז אולי הטקסטורה נראית חד יותר. או יש פחות JAGים. אבל אני נהנה מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...